Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, chciałem się dowiedzieć czy ktoś z Was miał do czynienia z firmą Xceedance? Aplikował już, miał jakieś rozmowy? Interesuje mnie ich profil i zaciekawiły ogłoszenia. Z tego co wiem oni dopiero od niedawna są w Polsce. Warto tam aplikować jeśli wciąż jest się studentem? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trudno powiedzieć, raczej branża ubezpieczeniowo finansowanie nie jest łatwa w pracy. Ofert jest dużo a nikt tam nie bardzo chce pracować. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, że jest wymagająca. Ale z drugiej strony takie wyzwania mi się podobają, wciąż szukam czegoś co by przykuło moją uwagę na dłużej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To zalezy czym miałbyś się tam zajmować, jak sprzedaż i obsługą klientów to branża ubezpieczeniowa to porażka. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co widziałem w ofertach pracy, to analiza danych, wprowadzanie ich do systemu, rozsyłanie faktur oraz polis, interpretacja dokumentów ubezpieczeniowych, więc trochę bardziej obsługa klienta a nie sprzedaż. No i stąd też znajomość języków obcych, bo te firmy, z którymi działają to głownie z zagranicy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jakie masz pytania? Skoro wiesz co tam się robi i co będziesz robil? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwyczajnie zastanawiałem się, czy ktoś miał z nimi styczność już może... Kto może powiedzieć coś z "wewnątrz", że tak powiem. Atmosfera, czy to faktycznie się wykonuje takie a nie inne obowiązki etc. Czy są raczej pokroju Capgemini, które ma słabe opinie jeśli chodzi o bycie pracodawcą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Chemiamedyczna
      Cześć, stoję przed wyborem pomiędzy chemią medyczną na UWr, a analityką medyczną na WUMie. Mógłby mi ktoś doradzić, co powinnam wybrać, kierunki wydają się podobne i z tego co czytałam perspektywy zatrudnienia diametralnie się nie różnią. Proszę o porady i opinie co do tych kierunków
    • Przez Goś
      Hej! Idę w tym roku na studia i zastanawiam się nad Energetyką na PK. Ale obawiam się czy nie jest to kierunek zbyt ogólny, lekki, czy nie będę po nim 'specjalistą od wszystkiego i niczego'? Może ktoś z Was go studiuje/studiował lub słyszał coś od znajomych? 

Dodam jeszcze, że geniuszem nie jestem, ale jestem ambitna i przygotowana na naukę, nie chciałabym się zmarnować na lekkim kierunku, chociaz wiadomo, poza studiami chce mieć też czas na życie towarzyskie. Dla zobrazowania mojej 'wiedzy' maturę z matmy podstawowej napisałam na 100%, a z rozszerzonej na 76%

Co sądzicie o tym kierunku? 
    • Przez Klaudia Dziechciarz
      Czesc
      Skończyłam 1 rok ekonomii. Nie jestem do końca zadowolona, to co podobało mi się najbardziej to oczywiście matma (oczywiście, bo lubię matematykę), statystyka opisowa (świetny przedmiot chociaż na studiach nikt go nie lubił) oraz technologie informacyjne. Biorąc pod uwagę to co mi się podobało myślę nad zmianą kierunku na informatyka i ekonometria na tej samej uczelni. Czy warto zamienić ekonomie na IiE? Po którym kierunku lepsze perspektywy? 
    • Przez arlx322
      Witam, potrzebuję pomocy przy pracy licencjackiej. Piszę ją na temat wynagrodzeń. W ostatnim rozdziale muszę napisać o rodzaju rozrachunków firmy związanymi z wynagrodzeniami oraz o rozrachunkach z pracownikami w księgach rachunkowych firmy. Czy ktoś ma jakiś pomysł o czym mam tam napisać i jakie dane z firmy musiałabym wyciągnąć?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.