Skocz do zawartości
Agnieszka

Dzisiaj na Politechnice Krakowskiej odbędzie się wirtualny dzień otwarty

Rekomendowane odpowiedzi

Wirtualny Dzień Otwarty rozpocznie się 19 czerwca o godzinie 13:00.

Aby wziąć w nim udział wystarczy wejść na stronę uczelni www.pk.edu.pl i przejść do zakładki Wirtualny Dzień Otwarty.

Udział w Wirtualnym Dniu Otwartym mogą wziąć kandydaci z całej Polski.

http://www.studia.net/wydarzenia/7958-wirtualny-dzien-otwarty-na-politechnice-krakowskiej-im-tadeusza-kosciuszki

WDO_Czerwiec.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Goś
      Hej! Idę w tym roku na studia i zastanawiam się nad Energetyką na PK. Ale obawiam się czy nie jest to kierunek zbyt ogólny, lekki, czy nie będę po nim 'specjalistą od wszystkiego i niczego'? Może ktoś z Was go studiuje/studiował lub słyszał coś od znajomych? 

Dodam jeszcze, że geniuszem nie jestem, ale jestem ambitna i przygotowana na naukę, nie chciałabym się zmarnować na lekkim kierunku, chociaz wiadomo, poza studiami chce mieć też czas na życie towarzyskie. Dla zobrazowania mojej 'wiedzy' maturę z matmy podstawowej napisałam na 100%, a z rozszerzonej na 76%

Co sądzicie o tym kierunku? 
    • Przez Kipis71
      Witam, dostałem się na dwa kierunki, pojazdy samochodowe na politechnice krakowskiej oraz na zarządzanie i inżynieria produkcji na politechnice śląskiej w Zabrzu. Potrzebuje dorady kogoś doświadczonego i kogoś kto jest w stanie coś podpowiedzieć. Pomocy
    • Przez Marek858
      Co sądzicie o informatyce na PK(zaocznie) na wydziale WIEIK ?                                                          (Perspektywyzawodowe,praktyki,trudność)
    • Przez Kapitan Suchar
      Za dwa miesiące matura, a więc kolejny rocznik staje przed decyzją, jaki kierunek studiów wybrać. Ze mną nie jest inaczej. Przeglądając internety natknąłem się na kierunek "nanotechnologie i nanomateriały" na Politechnice Krakowskiej (wydziały FMiI oraz WIiTCH. Jak wygląda nauka na tym kierunku? Czy jest to porządnie prowadzony kierunek, który coś studentowi daje, czy popierdółka z nowocześnie brzmiącą nazwą? Z czego wynika tak małe zainteresowanie tym kierunkiem? (tylko 30 studentów na pierwszym roku w "sezonie" 16/17). Zastanawiam się nad tym kierunkiem, bo program studiów bardzo mi odpowiada, ale ta mała liczba chętnych (i niskie progi) lekko mnie niepokoją. Z góry dziękuję za wszystkie informację na temat tego kierunku jak i samych wydziałów
    • Przez PrzyszłyStudent
      Witam.
      Dostałem się na kierunek energetyka na Politechnice Rzeszowskiej oraz Politechnice Krakowskiej i mam dylemat którą uczelnie wybrać, która jest lepszym wyborem oraz co do miasta Rzeszowa i Krakowa jak w tych miastach jest z pracą po studiach?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.