Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Ukończyłem w tym roku 3,5-letnie studia inżynierskie na kierunku Logistyka. Postanowiłem spróbować dostać się na studia magisterskie do Danii i do Holandii. Zostałem przyjęty na Delft University of Technology (TU Delft) w Holandii na kierunek "Transport, Infrastructure and Logistics" i na Aalborg University w Danii na kierunek "Operations and Supply Chain Management". Czy ma ktoś z was może jakieś opinie na temat tych uczelni i mógłby coś doradzić co wybrać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trudno powiedzieć. Myślę że musisz szukać pomocy w Google w języku angielskim 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, ja ukończyłem kilka lat temu magisterke na AAU. Bardzo gorąco polecam tą uczelnię w Danii - sporo praktyki i aktualnej wiedzy. Prowadzący mają sporo wiedzy praktycznej i znajomości. Miałem kilka wykładów w tygodniu z przedstawicielami firm. Program studiów dostosowany do potrzeb rynkowych :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez ozzysabbath
      Cześć,
      w tym roku wybieram się na Erasmusa. Zbliża się termin składania wniosków, a ja wciąż mam dylemat pomiędzy Instituto Politecnico de Lisboa a Uniwersytetem w Mannheim. Co wybrać? Ktoś tam studiował?
    • Przez Sebastian Szczęsny
      Można studiować za darmo dwa systemy prawne jednocześnie. Unikalny kierunek studiów ma w swojej ofercie Uniwersytet Europejski Viadrina we Frankfurcie nad Odrą.  Program studiów współorganizuje Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
    • Przez Natalia223
      Bardzo chciałabym studiować w Hiszpanii. Niestety nie znam hiszpańskiego w ogóle. Nie mam też tam rodziny, gdzie mogłabym mieszkać, więc jest to dość skomplikowane.
      Wie ktoś może coś więcej o studiach w Hiszpanii i może mi powiedzieć:
      Czy jest możliwość studiowania po angielsku?
      Czy czesne są wysokie?
      Czy trudno o pracę (bez znajomości hiszpańskiego) i czy życie tam jest drogie?

• Przez Sebastian Szczęsny
      Jak studiować we Frankfurcie? Studia w Niemczech za darmo zaraz za Polską granicą?  Najlepiej sprawdzić samodzielnie podczas  UNI-SOMMERFEST 2014   Nie tylko drzwi otwarte, ale i całodzienna impreza z muzyką do późna w nocy

• Przez Miłosz Szkudlarski
      Uniwersytet Dar Al-Hekma jest prywatną uczelnią dla kobiet mieszczącą się w mieście Dżudda w Arabii Saudyjskiej. Studia na uczelni finansowane są w całości przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego Arabii Saudyjskiej. Zajęcia prowadzone są w języku angielskim.

Jeśli kojarzycie Arabię Saudyjską z pewnym zacofaniem naukowym i technologicznym, to muszę Was jednak rozczarować. To doskonale rozwinięty kraj, gdzie kształcenie na kierunkach humanistycznych realizowane jest jedynie na kilku uczelniach, a limity przyjęć są bardzo niskie. Gwarantuje to elitarność i prestiż związany ze studiowaniem nauk społecznych i humanistycznych. Arabskie studia prawnicze (oparte na Koranie) przeznaczone są wyłącznie dla najzdolniejszych kandydatów... oraz tych, którzy wywodzą się z saudyjskiej rodziny królewskiej.

Dar Al-Hekma prowadzi studia na następujących kierunkach: bankowość i finanse, zarządzanie systemami informatycznymi, marketing i zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo, architektura, projektowanie ubrań, grafika, pedagogika specjalna.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.