Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No to się uśmiałem :-) "dobrze" to sobie ta studentka wymyśliła. Wydaje mi się że jej dni na uczelni są już policzone. Wykładowcy nie dają jej żyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masakra, aż trudno uwierzyć, że to jest prawda:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie, a może to jakaś ściema...

Co do tupetu to rzeczywiście, niektórzy nie mają granic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się wydaje że to jakaś ściema właśnie. Wątpię aby byli aż tacy "mądrzy" ludzie. Chodź w sumie w dzisiejszej rzeczywistości wszystko jest możliwe :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale oprócz "eeee" użyła słowa "zniweluje". wprawdzie chyba w złym kontekście,, ale może myślała, że to podniesie oficjalny charakter wiadomości :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez TomaszSt
      Cześć wszystkim,
      jak w tytule - posiadam duże doświadczenie zarówno pod kątem korekty, opracowania i wszelkich modyfikacji prac zaliczeniowych jak i tworzeniu nowych tekstów. Wszystkie zlecenia wykonuję od podstaw, cena zawsze jest ustalana indywidualnie - negocjowalna.
      Moje publikacje można odnaleźć w sieci - publikowałem różne artykuły, głównie o treści historycznej (z wykształcenia historyk wojskowości o specjalności nauczycielskiej - mgr) aczkolwiek zajmuję się również pedagogiką, socjologią, psychologią, dziennikarstwem etc. W przypadku kontaktu przesyłam próbki swoich prac do wglądu.
      Wszystkie zlecenia wykonuję rzetelnie i całkowicie OD PODSTAW.
      Pozdrawiam

• Przez katarzynaszr
      Oferuję profesjonalną pomoc w pisaniu prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich, zaliczeniowych. Pomagam w skonstruowaniu planów do prac, zebraniu literatury, opracowaniu badań. Wykonuję korekty gotowych prac oraz pomagam w dokończeniu już rozpoczętych. Realizuję zlecenia z różnorodnych dziedzin naukowych. Oferuję wygodny i sprawny system współpracy, który pozwala na bieżący wgląd w proces tworzenia i umożliwia terminowe wykonanie. Gwarantuję rzetelność, poufność i terminowość i jestem pewna, że razem znajdziemy najrozsądniejsze rozwiązanie. Realizuję również zlecenia bardzo pilne z krótkim terminem realizacji. napisz: katarzynaszr@gmail.com

• Przez Writeit.pl
      Nasz Zespół – WRITE IT
      Nasz Zespół zajmuje się profesjonalnym wsparciem osób fizycznych, podmiotów rynku MŚP, NGO oraz jednostek organizacyjnych podległych jednostkom samorządu terytorialnego (np. OPS, PCPR). Zespół WRITE IT oferuje szeroki wachlarz usług swoim klientom.
      Prace naukowe i badania
      Od ponad 10 lat Nasz Zespół zajmuje się wsparciem studentów w zakresie redagowania i przygotowywania wzorów wszelkiego rodzaju prac naukowych. Podejmujemy się przygotowania projektu z określonych tematów i dziedzin, na dowolnym poziomie naukowym.
      Nasz Zespół podejmuje się jest także kompleksowego przygotowania oraz zrealizowania procesu badawczego. Mianowicie: przygotowanie podstawowych założeń badawczych, realizacji procesu badawczego w oparciu o ustalone narzędzia, analizy zebranych danych empirycznych oraz opracowania wniosków z dokonanej analizy. Na potrzeby Naszych klientów przygotowujemy także rekomendacje do wdrożenia o ustalone wnioski z analizy danych empirycznych.
      Dzięki profesjonalizmowi, rzetelności, silnej motywacji do działania, ogromnego doświadczenia i szerokiej wiedzy, współpraca z Zespołem WRITE IT przynosi każdemu Klientowi pełną 100% satysfakcję. Zaufało Nam już kilkuset studentów.
      Wsparcie Naszego Zespołu, to Twoje zadowolenie!
       Aktualnie zatrudniamy kilku specjalistów z różnych dziedzin naukowych, przy czym każdy z nich posiada ogromną wiedzę, bardzo dobre przygotowanie merytoryczne oraz bogate doświadczenie zawodowe w zakresie wybranej dyscypliny naukowej. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować w pełni profesjonalną, oryginalną i przygotowaną pod indywidualne zamówienie pracę naukową.
      Materiały naszego autorstwa powinny być wykorzystywane z przestrzeganiem prawa autorskiego oraz art. 272 KK
      Twoje wykształcenie – Twoją przyszłością
      Audyty i akredytacje
      Zespół WRTE IT z powodzeniem podejmuje się także prowadzenia audytów częściowych i całościowych, w tym również audytów ze/w realizowanych projektów współfinansowanych ze środków UE. Dodatkowo, z powodzeniem przygotowaliśmy i wdrożyliśmy kilka akredytacji, w oparciu o wskazane standardy, jak. m.in.: akredytacja SUS 2.0, AKSES, system CRM.

Nasz Zespół składa się z bardzo doświadczonych specjalistów, z różnych dziedzin naukowych, których wiedza, przygotowanie i doświadczenie zawodowe potwierdzają świadczenie usług na wysokim poziomie.
      Więcej o usługach świadczonych przez Nasz Zespół znajdziesz w poszczególnych zakładkach: prace naukowe, procesy badawcze, audyty i akredytacje.

Zapraszam na naszą stronę www.writeit.pl bądź do bezpośredniego kontaktu pod nr telefonu 731-247-847

• Przez alciiakk
      Cześć! Mam na imię Alicja, jestem na II roku. Uczę się na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie. Chętnie pomogę osobom, które mają jakieś pytania związane z tą uczelnią. Pozdrawiam :>

• Przez paos3
      Mam pytanie jestem na pierwszym semestrze, nie zdałem jednego przedmiotu (poprawki). Czy już teraz muszę wziąć warunek, bo podobno jest jeszcze zaliczenie w kwietniu. Z wypowiedzi moich kolegów wychodzi, że warunek bierze, się po drugim, z tego przedmiotu z I semestru.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Ale składasz w tym roku podanie o stypendium na podstawie dochodu 2018. Więc co Ciebie teraz interesuje jaki miałeś dochód w 2019 roku?
    • Tak, w roku 2018 mój dochód wynosił 0 zł, ale po tym roku - w 2019 mam dochod uzyskany w kwocie 900 zł miesięcznie. I to chyba się powinno wyliczać do dochodu, z ilością miesięcy przez które pobieram i ilością miesięcy w roku.   Pozdrawiam.
    • Ale z mojej wiedzy dochód ustala się na podstawie pit za rok ubiegły czyli w tym wypadku za 2018
    • Witam, mam problem z ustaleniem wysokości dochodu w stypendium socjalnym.   A mianowicie mój dochód w roku wynosił 0 ze względu na stypendium doktoranckie, które otrzymuję. Po roku bazowym od 1.08.2019 r. podjęłam pracę na czas określony, gdzie moje wynagrodzenie za 1 miesiąc wynosi 900 zł. Po wypełnieniu zakładek w USOS dochód na jedną osobę wyniósł 900 zł. Nie rozumiem dlaczego, skoro ten dochód będę uzyskiwała na pewno przez 5 miesięcy w roku po roku bazowym, a nie przez cały okres 12 miesięcy. Według mnie dochód powinien być niższy i wynosić ok. 400 zł.   Dziękuję za odpowiedzi.   Pozdrawiam.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.