Skocz do zawartości
  • Opcjonalnie możesz dodać wiadomość do zgłoszenia.

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Bartek2018
      Siemka
      Mam dylemat co do wyboru kierunku studiów, waham się pomiędzy informatyka stosowana i systemi pomiarowymi na wydziałem fizyki i astronomii na UWr a cyberbezpieczeństwem na wydziale Elektorniki na PWr
      Ktoś jakieś opinie co do jakości tych kierunków i zapotrzebowaniu na ich absolwentów?
    • Przez Karolinax97
      Witam, w moim mieście PWSZ otwiera nowy kierunek studiów o nazwie "międzynarodowa komunikacja językowa " ze specjalizacjami: w biznesie, w turystyce oraz miedialna. Zastanawiam sie wlasnie nad wyborem tego kierunku studiow lub nad turystyka i rekreacja. Chciałam zapytać czy ktos studiuje jeden z tych kierunków i czy mógłby mi cos o nim opowiedzieć, szczególnie interesuje mnie pierwszy z wyżej wymienionych, ponieważ w internecie jest bardzo mało opini na jego temat, duzo wiecej jest o TIR. Chciałabym tez wiedzieć jaka jest perspektywa pracy po tych kierunkach. Dodam, że skończyłam technikum profilowane na technika obsługi turystycznej.
    • Przez dusia
      Mam na imię Klaudia. Dostałam się na dwa kierunki do dwóch akademickich miast. Zastanawiam się, który w ostateczności wybrać. Jestem przyjęta na kierunek Ekonomia na Wydziale Ekonomiczno-Społecznym na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. I właśnie tam wybierałam się do dzisiejszego ranka, kiedy to dostałam się z listy rezerwowej do Krakowa,Uniwersytet Ekonomiczny, kierunek trzeciego wyboru: Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze. Mam czas jutro do 15 by złożyć komplet dokumentów. Uczelnia w Krakowie jest zachęcająca z powodu ciekawych specjalizacji jakie oferuje kandydatom. Jestem tak niezdecydowana, że proszę Was o radę.
      Z góry dziękuję.
    • Przez mk1808
      Witam, chciałam zapytać czym tak konkretnie różni się AiR od mechatroniki? Z tego, co się dowiedziałam, te dwa kierunki są dość zbliżone do siebie. Który z nich lepiej wybrać, który jest uznawany za łatwiejszy? Słyszałam, że automatyka jest bardziej skierowana w stronę informatyki, a mechatronika bardziej "ogólna". I jeszcze czy bardzo trudno jest się na tych studiach utrzymać? Jestem maturzystką, stoję właśnie przed wyborem studiów i chciałabym dowiedzieć sie czegoś więcej na temat tych kierunków. Chciałabym studiować na kierunku, który dałby mi możliwość wyboru między pracą jako inżynier a pracą jako informatyk, myślę o zrobieniu podyplomowych studiów informatycznych.
    • Przez Justyna Dobrowolska
      Jestem w klasie maturalnej . Zastanawiam się nad wyborem kierunku matematyka finansowa i aktuarialna ? Chciałabym się dowiedzieć czy warto studiować ten kierunek , jaki jest poziom i czy po tych studiach łatwo będzie znalezc pracę ?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.