Skocz do zawartości
Łukasz

Typy i formy zajęć na uczelni

Rekomendowane odpowiedzi

Często zastanawiacie się czym się różni konserwatorium od ćwiczeń czy laboratoriów. W tym krótkim wideo dowiecie się jakie są typy zajęć i czym różnią się formy zaliczeń. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Małgosia
      Cześć,
      Zaczne od tego, że rok studiowalam na innej uczelni, a teraz rozpoczełam studia od początku na innej uczelni na tym samym kierunku (tylko ze sa inne specjalnosci). Rezygnujac z poprzedniego kierunku dostalam karte przebiegu studiow i mam pytanie czy w tej karcie oceny koncowe z przedmiotu sa tylko z egzaminow czy z cwiczen tez ale jako jedna ocena? Bo np. mialam z matematyki cwiczenia i wyklady a na karcie jest napisane ze mialam 30 wykladow i 30 cwiczen i  obok jest napisana jedna ocena a przeciez z cwiczen jest osobna ocena i z egzaminu tez. Ostatnio napisalam wniosek o uzyskanie odpisu zaliczen z cwiczen i uczelnia przyslala mi ponownie karte przebiegu studiow a nie koncowe oceny z cwiczen jakie chcialam. Czy na tej podstawie czyli karcie przebiegu studiow moge starac sie u osoby prowadzacej cwiczenia zeby uznala mi ocene z matematyki, bo pani doktor ktora prowadzi wyklady z matematyki sie zgodzila ale problem jest w tym ze jest jedna ocena z matematyki jako ocena koncowa przedmiotu i nie wiem czy to mozna traktowac jako tez ocena za cwiczenia czy musze ponownie napisac do uczelni pismo o uzyskanie odpisu ocen koncowych z cwiczen? 

• Przez jmjk
      Cześć!
      Z góry przepraszam, jeśli temat już był. 
      Przedstawię moją sytuację, ponieważ mam pewien problem i nie bardzo wiem, co mogę zrobić, by go rozwiązać. 
      Jak w tytule, chodzi o zaliczenie ćwiczeń. A mianowicie - jak chyba w większości przypadków, żeby zaliczyć przedmiot, trzeba mieć zaliczone m.in. ćwiczenia, czyli oba kolokwia, których nie zaliczyłam w pierwszym terminie. Na dobiegu zaliczyłam tylko jedno kolokwium. Drugie niestety, jak się dowiedziałam od prowadzącego, mogę dopiero w sesji poprawkowej (po 8 lipca) jednak w związku z tym, że 1 lipca miałam jechać za granicę, poprosiłam prowadzącego, aby dał mi możliwość jeszcze jednej poprawy jeszcze w tym miesiącu, (egzamin z tego przedmiotu jest 30.06).  Zgodził się. Jednak dzisiaj otrzymałam od niego kolejna wiadomość o treści: " Nie mogę egzaminowac Pani bez zapasu dni na ewentualny egzamin komisyjny. Jeżeli nie ma Pani rezerwy i musi Pani jechać, to proszę składać podanie do dziekana i przenieść zaliczenie i egzamin na wrzesień." 
      Miał ktoś podobną sytuację? Może Wasi znajomi mieli? Albo znajomi znajomych? Albo po prostu ktoś wie, co w takiej sytuacji mogę zrobić, żeby móc zaliczyć ćwiczenia wcześniej? 
      Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i sugestie.
      Pozdrawiam.
    • Przez Agnieszka
      Dnia 8 marca br. rozpoczyna się trzecia edycja cyklu wykładów popularnonaukowych ,,Bliżej Nauki" organizowanych przez Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uiwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
      Do udziału w wykładach mogą zgłosić się wszyscy, którzy są zafascynowanowani nauką, zarówno mieszkańcy Krakowa jak i okolic.
      Wykłady popularnonaukowych z cyklu „Bliżej Nauki", prowadzone są budynku przy ul. prof. S. Łojasiewicza 11, we wtorki o godzinie 18.00 (sala A-1-08/ 153 miejsca siedzące + 2 miejsca dla osób niepełnosprawnych) dwa razy w miesiącu.
      Uczestnictwo w wykładach jest całkowicie bezpłatne.
      Najbliższe wykłady odbędą się:

8 marca 2016
      "Z czego i jak zbudowany jest świat" - prof. dr hab. Stanisław Kistryn

22 marca 2016
      "Świat kwantowy w skali makro: nadprzewodnictwo i nadciekłość" - prof. dr hab. Józef Spałek

5 kwietnia 2016
      "Komputery i emocje" - dr Jan Argasiński

19 kwietnia 2016
      "Jak działa telefon komórkowy" - dr Tomasz Kawalec

Więcej informacji na stronie www.blizejnauki.fais.uj.edu.pl

• Przez Agnieszka
      Na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ organizowane są cykliczne wykłady pt.: "Bliżej Nauki"
      W wykładach mogą wziąć udział wszyscy zafascynowanowani nauką mieszkańcy Krakowa (i nie tylko). 
      Wydział zaprasza do udziału w wykładach popularnonaukowych z cyklu „Bliżej Nauki", do budynku przy ul. prof. S. Łojasiewicza 11, we wtorki o godzinie 18.00 dwa razy w miesiącu.
      Uczestnictwo w wykładach jest całkowicie bezpłatne.

Najbliższe wykłady odbędą się:

12 stycznia 2016r. 
      - "Czy istnieją czarne dziury?" - dr Patryk Mach

26 stycznia 2016r.
      - "Projektowanie wizualne wspomagane komputerem" - prof. dr hab. Ewa Grabska

• Przez Łukasz
      UWAGA UWAGA!!!!!!
      WIELKIE ODKRYCIE Z DZIEDZINY PSYCHOLOGII!!!
      Naukowcy i wielcy badacze Forum.Studia.net odkryli ćwiczenia przeciwdziałające stresowi. W dzisiejszych czasach, kiedy liczy się czas, pieniądze, stres wydaje się być nieodłączną częścią naszego życia.
      Po wielu testach na ludziach, doświadczeniach oraz wiedzy płynącej prosto z życia naukowcy Forum.Studia.net doszli do niespodziewanego odkrycia.
      Odkrycie jest przełomowe i pozwoli wielu osobom na uniknięcie chodzenia do terapeuty!!
      To ćwiczenia palców pozwalają unikać stresów codziennego życia. Na załączonym obrazku widzimy takie ćwiczenia.
      Wystarczy raz dziennie ćwiczyć a stres sam odpływa:)
      Główne laury należą się użytkownikowi Djoan!!!! - za co my społeczność bardzo dziękujemy!
      P.S. Żadnemu człowiekowi, na którym odbywały się testy nic się nie stało. Teraz są szczęśliwi i codziennie ćwiczą!

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.