Skocz do zawartości
Dominika2017

Praca licencjacka filologia angielska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , 
Mam do sprzedania pracę licencjacką , którą sama napisałam i obroniłam w 2014 r. 
Praca ma 50 stron. 
Obroniłam ją na ocenę 5 . 
Temat : 

READING COMPREHENSION AS A WAY OF DEVELOPING STUDENT ’S VOCABULARY IN TEACHING ENGLISH AS A FOREIGN LANGUAGE. 

Czytanie ze zrozumieniem jako sposób rozwijania słownictwa w nauczaniu języka angielskiego . 

Sprzedaję pracę ponieważ potrzebuję pieniążków na karmę dla  kotków i piesków . 

Cena : 300 zł Myślę , że nie jest za drogo. Takie prace sprzedają po 500 zł , a bardzo to pomoże . Chodzi tu jednak o pomoc dla porzuconych zwierząt , które potrzebują pomocy.

Po więcej informacji i spis treści zapraszam do kontaktu e-mail : [link widoczny dla zalogowanych] 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez patrycja3476
      Jeśli ktoś studiuje filologię angielską i ma troszkę czasu, to polecam wypełnienie quizu (tylko odpowiedzi a,b,c) do mojej pracy licencjackiej.
      https://samequizy.pl/beliefs-about-language-learning/
    • Przez Kargul
      Cześć wszystkim, piszę aby zasięgnąć porady dotyczącej rekrutacji na kierunek filologia angielska. Od dłuższego czasu marzą mi się studia właśnie na tym kierunku. Mam jednak wątpliwości, czy jakakolwiek uczelnia publiczna przyjmie mnie z mniej więcej takimi wynikami:  angielski podstawowy 90%, angielski rozszerzony 60-70%, polski rozszerzony 70%. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź, bo o nie wiem czy marzenia nie przewyższają możliwości. 
    • Przez supasia
      Czy ktoś może pomóc mi porównać jakoś te dwie uczelnie? Warszawską i Poznańską. Póki co dostałam się do Poznania, jutro dowiem się czy i na UW będę mogła studiować, i będę musiała wybrać. Który Uniwersytet jest lepszy? Na którym jest wyższy poziom, bardzo doceniłabym jeśli ktoś podzieli sie doświadczniem  
    • Przez Joanna
      Studia na kierunku Filologia angielska dają możliwość opanowania języka angielskiego na najwyższym poziomie oraz zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności w wybranej specjalizacji.
      Więcej na: http://www.kierunki.net/anglistyka

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• @NIewiadoma, nawet gdybyś nosiła okulary ze szkłami grubości denka od musztardy, miała cukrzycę i nadciśnienie, to i tak byś to przeszła. Takie "badania" to po prostu legalne wyłudzanie pieniędzy przez zbędnych w praktyce lekarzy i nic poza tym. Jako osoba po LO być może doświadczyłaś już czegoś podobnego  np. przed kursem na prawo jazdy. Nie idziesz na pilota, marynarza ani sportowca, by musieć wykazać się doskonałym zdrowiem. 
    • Nie jest potrzebna. Na fizjo nie ma żadnych wielkich wymagan
    • OMG Aż się boję  A wzrok jest badany? Chyba nie trzeba mieć orlego wzroku, nie? W końcu to tylko siła się liczy... Nienawidzę badania wzroku.    A książeczka sanepidowska jest potrzebna?
    • Jeżeli chcecie dorobić pracując przez internet w branży finansowej proszę o kontakt, a przedstawię warunki współpracy Praca dodatkowa całkowicie legalna i niewymagająca inwestycji.   pomoc-m2m@wp.pl   https://www.money2money.com.pl/rejestracja-partnerow/?idPartner=337961   https://www.youtube.com/watch?v=8-g_hbH3SlE
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.