Skocz do zawartości
PMI_Outsourcing

Młodszy Specjalista ds. controllingu poszukiwany!

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukujemy kandydatów z dobrą znajomością j. angielskiego oraz wykształceniem ekonomicznym lub logistycznym dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży FMCG.

Stanowisko: Młodszy Specjalista ds. controllingu
Miejsce pracy - Oleśnica

Zakres obowiązków:
- kontrola prawidłowości zamknięć zleceń produkcyjnych
- kontrola cen standardowych oraz wartości zapasów
- prowadzenie analiz finansowych
- udział w procesie zakładania kodów nowych produktów w systemie SAP
- sporządzanie raportów i zestawień
- udział w procesie zamknięcia miesiąca

Oferowane:
- umowa o pracę
- ciekawa praca w międzynarodowej korporacji
- możliwość rozwoju umiejętności językowych
- praca w zgranym zespole

Szczegóły oferty:
http://www.pmi-outsourcing.pl/kandydat/przeslij-nam-sw...

Osoby zainteresowane proszę o aplikację na adres e-mail: joanna.malewska@pmi-outsourcing.pl z dopiskiem "MSC-02" lub kontakt pod numer tel. 604 745 666

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez user100
      Witam, czy dostane się na Uniewersytet Ekonomiczny w Katowicach albo Krakowie z wynikiem 68% z matury z matematyki podstawowej?
      Dodam że chodzi mi o logistykę zwykłą lub inżynieryjną. 
    • Przez mlodystudent00
      Witam,
      Jestem tegorocznym maturzystom i właśnie staje przed wyborem studiów (najlepiej dziennych). Mianowicie interesuje mnie kierunek Logistyka, gdyż chodziłem do technikum o profilu logistycznym więc jestem już stricte podporządkowany temu kierunkowi. Czy z takimi wynikami mogę składać papiery na większość uczelni?
      Matematyka (podstawa) - 70%
      Język polski (podstawa) - 66%
      Język angielski (podstawa) - 68%
      No i tutaj trochę gorzej z tymi rozszerzeniami 
      Geografia (rozszerzenie) - 17%
      Angielski (rozszerzenie) - 44%

Czy jako iż jestem osobą która preferuje bardziej teorie niż zadania matematyczne, powinienem wybrać uniwersytet niż politechnike?
      Bardzo proszę o odpowiedź.
      Pozdrawiam.
    • Przez Tojejo
      Witam, 
      Mam parę pytań odnośnie studiów logistycznych (zaocznie), 7 semestrów, tyuł inżyniera. 
      1. Politechnika Śląska czy Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach? Istnieje jakaś różnica między tymi uczelniami w powyższym kierunku? Co "lepsze"? 
      2. Czego warto zacząć sie już uczyć? Jakieś programy (typu Excel), konkretne działy (nie miałem roz. matematyki w liceum) 
      3. Porównujac logistyke do inżynierii produkcji...  Bardziej wymagająca, trudniejsza do ograniecia?  
      Chciałbym sie dowiedzieć jak najwięcej o tym kierunku. Orłem z maty nigdy nie byłem aczkolwiek potrafię przysiąć do nauki. 
    • Przez PolandPL_2019
      Witam, planuję pójść do liceum ogólnokształcącego. I mam mały dylemat.

Planuję pójść na administrację. Chciałbym pracować w urzędzie gminy w swojej miejscowości. Jednak nie mam pojęcia na jakie rozszerzone przedmioty powinienem iść. Czy ktoś mi pomoże? Nie wiem jakie przedmioty rozszerzać - wos, matematykę? Proszę bardzo o wsparcie, bo trudno mi się zorientować w tych wszystkich kierunkach.
    • Przez TomaszSt
      Cześć wszystkim,
      jak w tytule - posiadam duże doświadczenie zarówno pod kątem korekty, opracowania i wszelkich modyfikacji prac zaliczeniowych jak i tworzeniu nowych tekstów. Wszystkie zlecenia wykonuję od podstaw, cena zawsze jest ustalana indywidualnie - negocjowalna.
      Moje publikacje można odnaleźć w sieci - publikowałem różne artykuły, głównie o treści historycznej (z wykształcenia historyk wojskowości o specjalności nauczycielskiej - mgr) aczkolwiek zajmuję się również pedagogiką, socjologią, psychologią, dziennikarstwem etc. W przypadku kontaktu przesyłam próbki swoich prac do wglądu.
      Wszystkie zlecenia wykonuję rzetelnie i całkowicie OD PODSTAW.
      Pozdrawiam

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• W Gdyni jest fajna uczelnia Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu, tam jest Prawo na dość dobrym poziomie, a łatwiej się dostać. 
    • Mam pytanie odnośnie rekrutacji na prawo. Gdzie najłatwiej się dostać jeżeli chodzi  o większe miasta. Najbardziej interesuje mnie Łodz, kraków ,warszawa, ale uwzględniam też inne miasta.Mam w tym roku mature i mimo,że spędzam dużo czasu na naukę. obawiam się ,że może powinąć mi się noga i liczba punktów   zbraknie do studiowania w wymarzonym mieście,  Z góry dzieki!
    • a przeglądałeś zasady rekrutacji z tego roku? Nowe zasady rekrutacji przeważnie są podawane w styczniu. 
    • Cześć, próbowałem jakaś zrozumiec ale w rezultacie nie za bardzo mi to wyszło, chodzi mi o punkty na AGH. Jest mi ktoś w stanie powiedzieć czy przy rekrutacji jest uwzgledniany język? Czy jest on wgl pomijany? A jak jest z matematyką?( mówię o niej bo to ku niej się skłaniam na maturze). Brany jest pod uwagę tylko wynik z rozszerzonej, czy z podstawowej też? Jest wgl ktoś w stanie mi powiedzieć jak działa ten przelicznik? (rozmawiałem z kilkoma osobami ale nie do końca wiedzą, i nie chodzi mi o wysłanie linku tylko o wytłumaczenie)
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.