Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zaczynam pisać pracę licencjacką. Tzn., od dawna ją zaczynam i nie mam bladego pojęcia od czego zacząć. Potrzebuję pomocy, nie wiem od czego zacząć, nie mam pomysłu na plan pracy. Wybrałam ten temat w sumie sama nie wiem dlaczego. Wydawał mi się chyba najnormalniejszy ze wszystkich podanych. Teraz gdy przychodzi czas na pisanie zmieniam zdanie. Nie jest to temat, w którym czuje się swobodnie. Dlatego szukam pomocy. Od czego zacząć i co powinna zawierać moja praca. Temat pracy to:   Pełnomocnik strony w postępowaniu administracyjnym. Co moja praca powinna zawierać? 

Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacznij od dobrze rozpisanego konspektu. W nim opisz rozdziały. To Ci daje dobre fundamenty na pisanie pracy. W konspekcie zacznij od tego co wiesz czyli najczęściej od rozdziałów teoretycznych które są zwykle dość jasne.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a co według Pana powinna zawierać moja praca? :) bo ja jak do tej pory nie mam bladego pojęcia. Nie chce szukać kogoś kto tą prace napisze za mnie. Wiem, że jak napisze sama i wczuje się w temat to obronię ją, a jesli napisze to ktoś za mnie to mogę byc pewna w 100%, że nie bede wiedziec co w niej jest.. Taki jest mój mózg. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem. To nie moja dziedzina

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Grzegorz Nosiadek
      To wszystko ściema... Sam napisałem kilkadziesiąt prac dyplomowych i wiem ile wkładu pracy to kosztuje(wiele godzin spędzonych bibliotekach, przed komputerem). Wątpię że ktoś zrobi to solidnie za 10-12 zł od strony nawet jeżeli ma już przed sobą napisaną prace to i przy parafrazowaniu zdań spędzi sporo czasu. Większość ludzi podających tu swoje domniemane referencje to zwykle oszuści, sublimuję że prace rzekomo przez nich napisane to nic innego jak plagiaty innych prac. Nikt nie zrobi tego za darmo... Taka praca kosztuje, ciężko jest napisać dobrą pracę w 2 tygodnie, a co dopiero gdy reklamująca się osoba pracuje na etacie! Zanim kogoś wybierzecie pomyślcie czy sami zgodzilibyście się napisać takową prace za takie pieniądze, a co dopiero osoby z 2 fakultetami, doktorzy itp. Ludzie zastanówcie się do kogo piszecie odnośnie pracy. Ja również zajmuję się pisaniem prac... Jeżeli jesteś zainteresowany udzielę więcej informacji prywatnie. grzegorz.nosiadek@gmail.com bądź pod telefonem 509 215 901
    • Przez Pamx
      Hejka, mam pytanie. 
      Za dwa dni mam sesje poprawkową. Dwa egzaminy jednego dnia, ogólnie to nie ma opcji żeby zaliczyła, bo wiem że idę tam nic nie umiejąc, uczę się ale to teraz już za późno, zresztą nie ważne, do sedna..
      Zaczynam teraz w październiku III rok, a wiem że uwale te dwa egzaminy na poprawkach :( mam jeszcze trzeci siódmego września, ale ten zdam.
      Moje pytanie: co się dzieje jak nie zdaje? Czy dalej kontynuuje w październiku naukę i zaczynam ten trzeci rok czy nie podchodzę do obrony w czerwcu czy całkowicie wywalają mnie czy mam brać warunek na rok? Jak to wygląda?
      Dodam że mam jeszcze warunek z ćwiczeń z I semestru II roku.
      Pomóżcie bo nie wiem na czym stoję :|

• Przez g.kupr
      Nie wiesz, jak powinien być prawidłowo sformatowany tekst? Pojęcia, tj. podwójna spacja, bękart, wdowa, szewc, półpauza są Ci obce? Masz problem z tworzeniem przypisów i opracowaniem bibliografii? Jeśli tak, zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
      Chętnie dokonam profesjonalnej korekty różnego rodzaju prac pisemnych (do tej pory zajmowałam się głównie korektą prac dyplomowych i w tym zakresie posiadam największe doświadczenie). Oferuję pomoc w formatowaniu tekstu (zgodnie z wymogami edytorskimi Twojej uczelni), poprawie błędów językowych, ortograficznych i interpunkcyjnych – nie wpływam na jakość merytoryczną treści. Odezwij się, jeśli chcesz, aby napisana przez Ciebie praca miała schludny i elegancki wygląd i pozbawiona była różnego rodzaju błędów.
      Zapraszam do kontaktu w wiadomościach prywatnych lub przez mój adres mailowy: korekta.gk@gmail.com
      Cena: od 4 do 6 zł za 1800 znaków ze spacjami (około jedna strona A4 znormalizowanego druku).
    • Przez Asiaaa
      Cześć ! Piszę prace magisterską na temat dress codu, bardzo przydałaby mi się wasza pomoc przy wypełnianiu ankiet. 

https://docs.google.com/forms/d/166--0wfbaAmyNZmNicZNM_OWmTzkoWE3nfRRIHZn7zc/edit
      Z góry dziękuje! Wasze ankiety też z chęcią wypełnię.
      Asia
    • Przez Mealla
      Witam, 
      mój promotor zasugerował mi temat pracy licencjackiej pt. : Uwarunkowania rentowności przedsiębiorstwa X. Mógłby mi ktoś przybliżyć pojęcie uwarunkowania? Czy chodzi tu o czynniki tej rentowności? Czy to również może być wiązane się z analizą ( ja sugerowałam wcześniej temat związany z analizą)

Z góry dziękuję  

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.