Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zaczynam pisać pracę licencjacką. Tzn., od dawna ją zaczynam i nie mam bladego pojęcia od czego zacząć. Potrzebuję pomocy, nie wiem od czego zacząć, nie mam pomysłu na plan pracy. Wybrałam ten temat w sumie sama nie wiem dlaczego. Wydawał mi się chyba najnormalniejszy ze wszystkich podanych. Teraz gdy przychodzi czas na pisanie zmieniam zdanie. Nie jest to temat, w którym czuje się swobodnie. Dlatego szukam pomocy. Od czego zacząć i co powinna zawierać moja praca. Temat pracy to:   Pełnomocnik strony w postępowaniu administracyjnym. Co moja praca powinna zawierać? 

Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacznij od dobrze rozpisanego konspektu. W nim opisz rozdziały. To Ci daje dobre fundamenty na pisanie pracy. W konspekcie zacznij od tego co wiesz czyli najczęściej od rozdziałów teoretycznych które są zwykle dość jasne.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a co według Pana powinna zawierać moja praca? :) bo ja jak do tej pory nie mam bladego pojęcia. Nie chce szukać kogoś kto tą prace napisze za mnie. Wiem, że jak napisze sama i wczuje się w temat to obronię ją, a jesli napisze to ktoś za mnie to mogę byc pewna w 100%, że nie bede wiedziec co w niej jest.. Taki jest mój mózg. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem. To nie moja dziedzina

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Nina7
      Studiowanie prawa i kierunku doradztwo polityczne i publiczne to dobre połączenie? 
      Jakie są tego plusy i minusy? I co po tym można robić jak to w fajny sposób połączyć jaki zawód? 
    • Przez Mateusz_G
      Cześć, w ramach pracy licencjackiej prowadzę badania preferencji dotyczących redystrybucji dochodu i proszę Was o pomoc - wzięcie udziału w badaniu. Forma jest ciekawa, a badanie trwa 2 minuty:
      Link do badania (klik)
      Z góry Wszystkim dziękuję! 
    • Przez tasteoftruth
      Hej! Jestem obecnie po trzecim roku na studiach z grafiki komputerowej. W tym roku powinnam pisać pracę dyplomową i ją zaraz bronić. Niestety, w ciągu roku nie zaliczyłam dwóch przedmiotów. Z różnych przyczyn. Strasznie mi z tego powodu głupio i przykro. Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć jak wygląda przedłużenie terminu oddania pracy i czy bez niej mogę iść na studia magisterskie? Nie jestem w stanie się obronić bez tych dwóch przedmiotów. Nie wiem co robić i jestem w kompletnej rozsypce. Pomocy. Moja praca jest gotowa w 70% ale do 15 września nie dam rady. 
    • Przez karolina796
      Dostalam się na prawo do uwb w Białymstoku i UMCS w Lublinie i nie wiem co mam robić? Którą uczelnia jest lepsza pod względem poziomu i lepiej jest widziana wśród pracodawców? Może ktoś z Was studiował na którymś uniwersytecie i mógłby podzielić się opinią. Mam czas do jutra, więc proszę, dajcie jakieś rady  
      Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi  
      Pozdrawiam 
    • Przez Anonimowa
      Po przeprowadzeniu ankiety i wpisaniu odpowiedzi do bazy danych w excelu, dotarłam do etapu, w którym muszę zrobić analizę statystyczną. Wszystkim odpowiedziom nadałam etykiety numerowe i w taki sposób wpisywałam je do bazy (1-5). Pytania o grupę wieku, wykształcenie, miejsce zamieszkania oraz sytuację zawodową, chciałabym skorelować z resztą pytań w mojej ankiecie. Nie wiem jakiego testu statystycznego użyć (Spearman, Pearson czy inny), oraz jakie inne sposoby analizy statystycznej należałoby użyć do mojego typu ankiety.
      Poniżej wstawiam przykładowe pytanie z mojej ankiety oraz sposób oznaczenia w bazie:
      Które badanie wybrałaby Pani, aby zdiagnozować osteoporozę?
              ultrasonografia (USG)    -1
              rentgen (RTG)                -2
              densytometria               -3
                nie wiem                       -4
      Ponadto pytania o wiek, sytuację zawodową, wykształcenie i miejsce zamieszkania również oznaczałam w sposób symboliczny to znaczy np. małe miasto 1, wieś 2, łódź 3.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.