Skocz do zawartości
  • Opcjonalnie możesz dodać wiadomość do zgłoszenia.

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Witam, jestem w drugiej klasie technikum na kierunku grafika i poligrafia cyfrowa i od dłuższego czasu zastanawiam się nad studiami. Mam zamiar pójść na uczelnię publiczną na kierunek związany z grafiką komputerową, jednak wszędzie wymagany jest egzamin z rysunku, gdzie nie mam na tyle dużych umiejętności plastycznych, aby go zdać. Również na tych uczelniach są zajęcia typowo artystyczne z rysunku itp, co nie bardzo mnie przekonuje, ponieważ chciałabym iść na studia ściśle związane z samym projektowaniem cyfrowym, dlatego ASP odpadają. Czy są jakieś uczelnie (podkreślam niepłatne), gdzie taki egzamin nie jest wymagany przy rekrutacji? Myślałam ewentualnie nad jakimś kierunkiem z zakresu informatyki, ponieważ można to w jakiś sposób powiązać z grafiką, np. przy tworzeniu aplikacji albo stron internetowych. Wtedy musiałabym na własną rękę przygotować się do matury z informatyki. 
    • Krucjata admina wobec Perspektyw jest urocza. Ludzie nawet z Kaczyńskim tak nie wojują.    Ale tak ogólnie to te uczelnie są na podobnym poziomie. A czy do czegoś Ci się przydarzą finanse, to już zależy od tego, co chcesz w życiu robić, ale elitarna to tam jest głównie cena. ;) 
    • Aby było zabawniej język angielski nawet nie jest podpięty pod żaden program studiów...
    • Cześć, Jestem na urlopie dziekańskim na jednym kierunku studiów, i studiuję drugi kierunek na tej samej uczelni ( na dwóch różnyvh wydziałach). W ramach pierwszego kierunku zaliczam wf, aby później móc przepisać ocenę, w dziekanacie prosiłam o zgodę na zaliczenie w ramach tego kierunku studiów jednego przedmiotu. Ostatnio pojawił mi się problem z formalnościami na uczelni. Podczas wystawiania ocen dostałam niezaliczenie z lektoratu języka angielskiego, który powinnam odbywać na drugim roku pierwszych studiów. Problem polega na tym, że nie zapisywałam się na owy lektorat, ani nie prosiłam o zgodę na zaliczanie tego przedmiotu, ale cóż, noe ma to jak system. Sprawa się ciągnie, jestem przerzucana z okienka do okienka, panie w dziekanatach próbują mi pomóc jak mogą, jednak proces rozbija się o formalności i papierologię. Moje pytanie jednak brzmi:   Czy niezaliczenie lektoratu na jednym kierunku studiów wpływa na niezaliczenie całego roku na drugim kierunku?   Jesli znacie się na sprawach urzędowych proszę o informacje. Bardzo się martwię o kierunek na którym obecnie studiuję, ponieważ to na nim tak naprawdę mi zależy. Czy ta sytuacja może jakoś wpłynąć na moje studia?  
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.