Skocz do zawartości
Łukasz

Witajcie!

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem Marika, jestem tegoroczną maturzystką, wiem już na co chcę iść i chętnie Wam o tym opowiem, ale też poczytam co macie do powiedzenia ;) Lubię ludzi mających własne zdanie i stanowisko, lubię sie takimi otaczać, w życiu realnym ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam, nazywam się Jolka, jestem z Podkarpacia, na studia wybrałam Kraków. to forum może się okazać pomocne, miło was poznać i poczytać, co macie do powiedzenia. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również witam wszystkich bardzo serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kasia7

witam wszystkich,jestem Kasia i pochodzę z Poznania,jeszcze nie studiują,więc dopiero przymierzam się do wyboru studiów. Głównie interesuje mnie taniec więc najchętniej poszłabym w kierunku instruktora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich! ;) Mam na imię Paulina i mieszkam z Poznaniu. Obecnie chodzę do technikum ekonomicznego i szukam odpowiedniego kierunku studiów dla mnie ;P Mam nadzieje że mi to forum pomoże ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej hej, Jestem Ola. Chciałabym studiować nanotechnologie w Karkowie, ale pochodze z małego miasta i nie jestem pewna czy "przezyje" w Kraowie. Mam nadzieje, ze osoby z Krakowa pomoga mi i troche opowiedza o zyciu tam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej :)

Mam na imię Patrycja.

Jako, że za dwa miesiące matura, na drugie imię mam Panika - miotam się pomiędzy wyborem uczelni w Krakowie i Warszawie, pomiędzy inżynierią biomedyczną, mechatroniką, automatyką i robotyką... Będę więc wdzięczna za każdą pomoc i wiadomość! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Tak, w wyjatkowych sytuacji mozna tak zrobic ale to tylko i wylacznie decyzja dziekana.
    • Dzień dobry Obecnie jestem studentką 2 roku, ale może zacznę od początku jak do tego doszło. W ubiegłym roku akademickim byłam warunkowo na 3 roku, ponieważ nie zaliczyłam jednego egzaminu na 2 roku. Niestety w wyniku różnych zdarzeń losowych, m. in. również pandemii też nie udało mi się zdać tego egzaminu. We wrześniu tego roku złożyłam wniosek o powtarzanie roku, który został zaakceptowany przez dziekana. W wyniku czego zostałam cofnięta na 2 rok studiów i muszę powtórzyć IV semestr (jeden przedmiot). Na szczęście pozostałe egzaminy zarówno z 2 jak i z 3 roku mam zdane. Ale jestem trochę załamana... miałam być na 4 roku a teraz jestem na 2 roku i nie do końca wiem jak to wszystko się potoczy. Chciałam zapytać czy jeśli udałoby mi się w tym roku zdać egzamin z powtarzanego przedmiotu, to istnieje możliwość składania wniosku do dziekana o przywrócenie na 4 rok studiów (VII semestr)? Tak naprawdę ten 3 rok mam zaliczony i po prostu musiałabym go przeczekać po czym wrócić normalnie na studia za rok. Ewentualnie za zgodą dziekana realizować niektóre wybrane przedmioty z 4 roku. Dziękuję za odpowiedź.     
    • Po co te nerwy? Warto prostować pewne zwyczajowe określenia przed osobami niewtajemniczonymi m.in. po to, by nie miały potem przekonania, że taki wybór skutkuje jedynie zobowiązaniami. Przypominam, że nie jest to forum żołnierzy ani kandydatów na nich, a poruszane tutaj kwestie nierzadko należą do wprost trywialnych. 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.