Skocz do zawartości
Łukasz

Plany, postanowienia na przyszły rok

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie macie plany rok 2013?

Ten wydaje mi się być bardzo w porządku:

post-4-0-08921200-1357199338_thumb.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

haha :) Pewnie najbardziej zbliżony do rzeczywistości. Ale jeśli chodzi o postanowienia noworoczne, to zwykle bywają bardziej ambitne. Schudnąć, nauczyć się języka, uczyć się systematycznie, biegać, itp. itd.... A co z nich wychodzi, wszyscy wiemy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Domi dorwałaś gdzieś moją listę postanowień noworocznych, czy co? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Domi dorwałaś gdzieś moją listę postanowień noworocznych, czy co? ;)

hahaha :) Tak czy siak, powodzenia w ich realizacji! Szczególnie jeśli chodzi o naukę języka, bo też po cichu liczę, że mi się uda ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje plany również ambitne, chciałbym, żeby ten rok był przełomowy, zobaczymy:))))

Bajo bongo i do przodu:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie jest mieć jakieś postanowienia na nowy rok. Ja chcialbym trochę bardziej uniezależnić się finansowo i dorobić jakiś oszczędności na koncie bankowym. Zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja zaczęłam się uczyć hiszpańskiego w olympie ;D Przyda mi się teraz w wakacje w Barcelonie :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Uxell
      Hej!
      Aktualnie jestem na 4 semestrze PWR'u i z kilku powodów planuję przenieść się na PUT (kierunek informatyka). Jak na razie moja średnia wynosi 4,7 i wszystkie kursy mam zaliczone, jednak w tym semestrze jestem prawie pewien, że jednej przedmiotu nie zaliczę, ponieważ po prostu nie mam jak pojawić się na egzaminie, a prowadzący wyjątkowo utrudnia znalezienie wyjściaz z tej sytuacji w postaci innego terminu.
      W związku z tym mam kilka pytań:
      1. Czy jeżeli nie zaliczę tego jednego kursu, to powinno to sprawić jakiś problem przy przeniesieniu?
      2. Jeżeli się przeniosę, to czy na nowej uczelni ten deficyt będzie nade mną "wisiał"?
      3. Czy dobrze rozumiem, że procedura przeniesienia wygląda tak?:
      a ) Wynosimy z uczelni nasz dorobek kursów zaliczonych,
      b ) Idziemy do uczelni, do której się przenosimy do dziekanatu i składamy podanie,
      c ) Jeżeli nam się uda, to składamy podanie w aktualnej uczelni o skreślenie z listy studentów.
      4. Czy uczelnia w tej sytuacji powinna sprawiać problemy z przeniesieniem się? Z tego co widziałem kursy mamy podobne bardzo przynajmniej na pierwszych dwóch semestrach, potem co najmniej połowa do trzech-czwartych się pokrywa.
      Zdaję sobię sprawę, że część odpowiedzi na te pytania znajdują się już na tym forum, jednak przeglądając te tematy, nie do końca byłem pewien, czy dobrze wszystko rozumiem, dlatego wolę upewnić się i spytać jeszcze raz kogoś, kto ogarnia temat
      Z góry dzięki za pomoc i przepraszam, za powtarzanie się :x

• Przez Łukasz
      Prezes Państwowej Akademii Nauk w porozumieniu ze środowiskiem akademickim zapowiada możliwość powstania nowego uniwersytetu w Poznaniu. Miałaby być to uczelnia badawcza.
      Więcej szczegółów tutaj:
      http://www.uczelnie.net/54-na-uczelni/5515-nowy-uniwersytet-w-poznaniu
      Napiszcie co sądzicie na ten temat?
    • Przez Filip12
      Cześć. Jestem Filip. W tym roku piszę matury, jednak zanim pójdę na studia muszę zrobić rok przerwy ze względów finansowych. Skończyłem technikum logistyczne, jednak wcale mnie to nie kręciło przez 4 lata nauki. Czasami żałuję, że nie poszedłem do LO na bio- chem, ponieważ ostatnio nachodzą mnie myśli o studiowaniu medycyny. Jest mały problem, bo biologia, chemia, fizyka skończyły się, odpadły w 1 klasie technikum więc miałbym do nadgonienia dużo materiału. Mam dobrą pamięć, w szkole nie miałem trudności z językami i przedmiotami, które można wykuć na pamięć, za to problem był z matematyką. Moimi zainteresowaniami są książki, zdrowe odżywanie, szeroko pojęty sport, budowa ludzkiego ciała i psychologia, o której też bardzo poważnie myślę w przyszłości. Lubię kontakt z ludźmi. Jednak siedzi mi w głowie ta medycyna. Analizowałem ostatnio wcześniejsze matury z biologii i chemii i prawdę mówiąc z biologii podstawy i rozszerzenia mógłbym w ten jeden rok przerwy nauczyć się bardzo dużo, ale chemia to już wyższa szkoła jazdy. Moje pytanie brzmi, czy pisząc za rok na maturze biologię podstawę i rozszerzenie powiedzmy na 90% a nie dotykając chemii miałbym szanse studiować medycynę? Jestem z Jeleniej Góry, ale marzy mi się i celuję właściwie tylko w jedno miasto- Warszawę. Miło Was poznać i proszę o podpowiedzi Pozdrawiam.
    • Przez szczypiiior
      Witam. Proszę o jakieś rady, bo już tracę ochotę na szukanie kolejnych kierunków... 
      Jestem tegoroczną maturzystką, oprócz podstaw zdaję rozszerzenie z biologii, geografii i angielskiego. 

Chciałam studiować fizjoterapię, jednak podobno ciężko z pracą, no i sam kierunek też jest trudny. Przystałam na terapii zajęciowej. 
      Ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad zarządzaniem publicznym i znowu nad bezpieczeństwem wewnętrznym. 
      I jestem trochę rozbita.... 

Byłam wolontariuszką Szlachetnej Paczki, od lat udzielam się w OSP, i głównie przez to chciałam robić coś związanego z pomocą innym. 
      A praca przy różnych projektach, organizacja też mnie pociąga..

Może ktoś coś doradzić? Co robić, w jakim kierunku? 
    • Przez Łukasz
      Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku pracy, Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego uruchamia nowy  i unikatowy w skali kraju interdyscyplinarny kierunek inżynierski Analiza Danych. 
          Analityk danych to osoba, której głównym zadaniem jest pozyskiwanie nowych, istotnych informacji i wiedzy z danych pochodzących z różnych źródeł.   Kierunek Analiza Danych to studia z pogranicza matematyki i informatyki, mające zaspakajać rosnące zapotrzebowanie na specjalistów – inżynierów analityków danych. Program kierunku był tworzony we współpracy z firmami z Rady Biznesu przy WMiI, aby kompetencje absolwenta kierunku odpowiadały na zapotrzebowanie firm.     Absolwent kierunku Analiza Danych,  będzie specjalistą, który:   - pobiera i łączy dane z różnych źródeł: baz danych (m.in. MS Access, MS SQL Server, Oracle Database), arkuszy kalkulacyjnych, Internetu; -  opracowuje dane i oceniać ich jakość; -  stosuje narzędzia matematyczne (w tym statystyczne) i informatyczne w analizie i eksploracji danych (m.in. Excel, VBA, R, Statistica, Hadoop, MS SQL Server); -  tworzy podsumowania statystyczne zbiorów danych; -  dokonuje prezentacji graficznych  wyników analiz i przedstawia wnioski; - tworzy modele danych, ocenia poprawność modeli i dokonuje ich modyfikacji; - dzięki realizacji inżynierskich projektów zespołowych  potrafi  pracować w zespole i zna podstawy zarządzania.   Więcej o kierunku dowiesz się klikając w poniższy link: http://www.kierunki.net/lupa/4314-unikatowy-kierunek-w-polsce-analiza-danych-3-5-letnie-studia-inzynierskie-na-wydziale-matematyki-i-informatyki-uniwersytetu-lodzkiego     Bądź atrakcyjny na rynku pracy! Zostań inżynierem analizy danych! 

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.