Skocz do zawartości
  • Opcjonalnie możesz dodać wiadomość do zgłoszenia.

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez nieczaj
      czesc, jestem przed wyborem kierunku na agh. rozwazam ekologiczne zrodła energii i energetyke odnawialna i zarzadznie energia. jakiekolwiek porady, opinie, informacje czy wlasne doswiadczenia? 
    • Przez argon88
      Hej. Jestem Paweł 29 lat . Mieszkam w Szwajcarii. Zastanawiam się na rozpoczęciem studiów Logistyka lub Transport. Pracuję jako kierowca ,ale że jestem bardziej ambitny i nie chcę pracować jako kierowca myślę o studiach. Jestem po liceum ogòlno kształcącym Kierunek Zarządzanie i wyszukiwanie informacji. Nie wiedziałem co chce ze sobą robić teraz wiem że chce mieć wykształcenie. Logistyka lub Transport mnie intersują pracuje w dużej firmie mógłbym np. nabyć praktyk pracując tutaj np. na magazynie przyjecia towarow itd. Z matmy orłem bie jestem , ale myślę o korkach. Jeżeli podejme studia to chciałbym latać Szwajcarja Polska na weekendy i studiować a tu pracować w pracy nie było by przeszkód. Co myślicie o moim planie. Pozdro 
    • Przez rudzisaok
      Cześć, 
      właśnie skończyłam pisać matury. Moim planem było dostać się na studia Finanse i Rachunkowość. Niestety matury nie poszły mi najlepiej. Z rozszerzonej matematyki nie spodziewam się dobrego wyniku.
      podstawowy angielski 60-70%
      podstawowa matematyka 60-70%.
      Nie wiem czy z takimi wynikami dostane się na takie studia. Nie mam niestety planu B.
      Potrzebuję rady kogoś bardziej doświadczonego
    • Przez Krakers
      Witam, jestem na drugim semestrze pierwszego roku filologii angielskiej z jezykiem chińskim i coraz bardziej dociera do mnie to, że nie jest to dla mnie.
      Zastanawiam się nad pójściem na zarządzanie (docelowo w Łodzi).
      Pytania do Was:
      1. Czy jest ciężko i nie ma czasu wolnego? (jak na ang-chn) - chcę kontynuować naukę języków w domu
      2. Czy uczą tam praktycznych rzeczy? - przydatnych do pracy w firmie/ własnym biznesie
      3. Jakie są perspektywy po tym kierunku?
      4. Jak wygląda tam kwestia praktyk?

Z góry dziękuję za odpowiedź
    • Przez applejuice
      Witam,
      Zaraz matura a ja stoję przed wyborem studiów. Aktualnie chodze do liceum i jaki kierunek by mnie nie zainteresował to pojawia mi się w głowie obawa, że na studiach nie dorównam osobą, które skończyły technikum i miały ogromną styczność z tym kierunkiem. W szkole najbardziej interesuje mnie geografia i to z nią chciałabym wiązać przyszłość (ale nie chciałabym studiować stricte geografii, gdyż nie widzę po tym pracy). Cały czas myślę o geodezji, geologii i odnawialnych źródłach energii. Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć (chociażby w małym stopniu) jak wyglada nauka na tych kierunkach? Na jakie przedmioty jest nacisk? Czy bez rozszerzonej fizyki dam sobie tam rade? Jeśli chodzi o odnawialne źródła energii, czy jest na nich dużo nauki o budowie maszyn? 

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.