Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!
Pisze w bardzo ważnej sprawie- z powodu ważnych spraw nie złożyłam pracy mgr i tym samym nie obroniłam sie. co więcej przyszło pismo, w którym podjęto decyzję o wykreśleniu mnie z listy studentów.
pracę mam napisaną - praktycznie w 99% (wystarczy tylko ostatni szlif) i tak miało być, ALE wydarzyło sie coś, co spowodowało, że zawalił mi się świat, wpadłam w depresję i tak egzystowałam...

BŁAGAM!! poradźcie mi jak napisac to odwołanie, ja na prawdę nie wiem jak to zrobic. dopiero mies temu w miarę otrząsnęłam sie z tamtych bardzo trudnych chwil. nie mam praktycznie nikogo, jestem sama.. chce skończyć te studia, zacząć normalną pracę i w końcu zacząć żyć, a nie umartwiac się nad sobą.
jeżeli mozesz, chcesz - pomóż..

i prosze o powstrzymanie się od kąśliwych uwag, i odpowiedzi typu google..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powinnaś napisać pismo o wznowienie terminu obrony. 

Pismo, jak pismo, normalne dane w lewym górnym rogu, w prawym miasto, data. 

Adresat pisma, 

Tytuł: czy prośba o przywrócenie terminu obrony

i treść czyli to co piszesz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak, powinno wystarczyć. Nie ma co panikować, wiele osób nie broni się w terminie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie bój się trochę otworzyć i napisać dlaczego tak się stało. Napisz może że rozumiesz, że skreślenie Cię z listy było zasadne, jednak czynniki niezależne od Ciebie spowodowały problemy osobiste, czy zdrowotne, bądź ciężka sytuacja w rodzinie (i to krótko opisz o co chodzi) i w wyniku tego nie dopełniłaś obowiązków studenta. Uprzejmie jednak prosisz o wpisanie Cię ponownie na listę studentów i umożliwienie obrony. Może tu trochę o studiach, np. że to Twoja pasja, może jakieś osiągnięcia wpisz, albo po prostu że swoją dalszą drogę rozwoju i kariery łączysz z tym kierunkiem. Na koniec że będziesz wdzięczna za pozytywne rozpatrzenie Twojej prośby czy podania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie, im bardziej szczegółowo tu uargumentujesz tym lepiej dla CIebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Umów się też na spotkanie z Dziekanem, niech to nie będzie tylko pozostawienie podania w Dziekanacie ale i rozmowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziękuję wszystkim :) sprawa już jest załatwiana i mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy :) praca do druku za 2 dni i teraz tylko czekac na decyzję i ustalać termin obrony!

jeszcze raz bardzo dziękuje ;) bardzo potrzebowałam kilku słów wsparcia i otuchy! jesteście super!!:wub:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej :)
pragnę się pochwalić: obroniłam się!

jeszcze raz dziękuję za pomoc :)

pozdrawiam :))))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Nina7
      Studiuję prawo niestacjonarnie. Dostałam się na doradztwo polityczne i publiczne stacjonarne czy to połączenie ma sens? Jak połączyć to w przyszłości? Jaki zawód? 
      Czy lepiej zrezygnować i iść do pracy, zbierać doświadczenie? Proszę o odpowiedzi z argumentami.
    • Przez Nina7
      Chce studiować 2 kierunki
      1-  będzie prawo niestacjonarne.  
      2 - co wybrać żeby połączyć to z prawem i dlaczego?  
    • Przez Mateusz_G
      Cześć, w ramach pracy licencjackiej prowadzę badania preferencji dotyczących redystrybucji dochodu i proszę Was o pomoc - wzięcie udziału w badaniu. Forma jest ciekawa, a badanie trwa 2 minuty:
      Link do badania (klik)
      Z góry Wszystkim dziękuję! 
    • Przez TomaszSt
      Cześć wszystkim,
      jak w tytule - posiadam duże doświadczenie zarówno pod kątem korekty, opracowania i wszelkich modyfikacji prac zaliczeniowych jak i tworzeniu nowych tekstów. Wszystkie zlecenia wykonuję od podstaw, cena zawsze jest ustalana indywidualnie - negocjowalna.
      Moje publikacje można odnaleźć w sieci - publikowałem różne artykuły, głównie o treści historycznej (z wykształcenia historyk wojskowości o specjalności nauczycielskiej - mgr) aczkolwiek zajmuję się również pedagogiką, socjologią, psychologią, dziennikarstwem etc. W przypadku kontaktu przesyłam próbki swoich prac do wglądu.
      Wszystkie zlecenia wykonuję rzetelnie i całkowicie OD PODSTAW.
      Pozdrawiam

• Przez Nataliaslizz
      Z gory przepraszam nie wiem czy wybralam wlasciwy temat ale mam problem - dzwonila do mnie pani z dziekanatu mojego wydzialu na ktorym zaczynam w tym roku studia. Pani nie byla zbyt szczegolowa jedynie prosila o potwierdzenie obecnosci na inauguracji. Powiedziala ze bede odbierac list immatrykulacyjny. Bylam zajeta i zapomnialam zapytac o co chodzi.
      Czy ktos moglby wytlumaczyc mi na czym to polega? Oczywiscie wiem czym jest immatrykulacja ale list? Prosze o pomoc

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Co uważasz o tych kwotach Stypendium Rektora, jakie są na Twojej uczelni? Uczelnia Medyczna. 30% studentów spośród uprawnionych 10% - Stypendium I kategorii w wysokości 910 złotych miesięcznie 70% studentów spośród uprawnionych 10% - Stypendium II kategorii w wysokości 700 złotych miesięcznie Czy różnica 210 złotych co miesiąc jest spora? Czy to niskie/wysokie kwoty? Na jakiej uczelni studiujesz i jak jest u Ciebie?      
    • A dlaczego nie? Fizyka na kierunkach technicznych jest mało istotnym zapychaczem. Jeśli dany kierunek ma przewidziane ćwiczenia z fizyki, to jedynym problemem może być to, że prowadzący np. używa już całek, których nie było jeszcze na matmie. Ostrzej zaczyna się dopiero na prowadzonych od podstaw przedmiotach, które niejako wywodzą się z fizyki (zaczynając od elektrotechniki). Oczywiście w tym przypadku łatwiej powinni mieć technicy, którzy przerabiali już co nieco w szkole, ale każdy zna poziom przeciętnego technikum
    • Po mat-inf da się iść na inżyniera? Bo ja nawet nie mam podstaw (w fizyce)  
    • Hmm... Ale właśnie taka prawda. Jesteś jeszcze młoda i Twoje plany w ciągu 4 lat ogólniaka mogą zmienić się kilka razy albo i więcej. Dlatego najbardziej rozsądnym wyborem jest rozszerzona matematyka jako przedmiot, który standardowo liczy się na wszystkie kierunki techniczne, ścisłe, przyrodnicze i ekonomiczne, a czasem także na medyczne, prawne i wiele innych. W ten sposób dajesz sobie największe możliwości wyboru i dobrze przygotowujesz się do studiów, bo na technicznych i ścisłych matematyka jest jedynym przedmiotem w kontynuacji. Całą resztę nauczają od podstaw. Pozostałe rozszerzenia dobierz sobie wg uznania - w rekrutacji będą mieć mniejsze znaczenie, jeśli w ogóle jakieś.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.