Skocz do zawartości
Talent1

Inżynier Automatyk (Absolwent)

Rekomendowane odpowiedzi

Dla naszego Klienta - międzynarodowej, stabilnej i stale rozwijającej się firmy z branży automotive z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko: 

Inżynier Automatyk (Absolwent)

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. IA/121/16

Najważniejsze obowiązki:

• bieżące utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • usuwanie awarii z zakresu automatyki,
  • konserwacja i naprawa urządzeń automatyki,
  • diagnostyka i usprawnianie maszyn,
  • programowanie sterowników PLC,
  • analiza raportów z awarii,
  • raportowanie do przełożonego,
  • udział w projektach (TPM, KAIZEN, 5S).

Wymagania:

• wykształcenie min. średnie lub wyższe z zakresu automatyki lub pokrewne,
  • doświadczenie w pełnieniu podobnego stanowiska (praktyki, staże),
  • znajomość i umiejętność diagnozowania/programowania sterowników PLC (Siemens, Mitsubishi),
  • umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych,
  • podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn i systemów sterowania,
  • znajomość języka angielskiego w zakresie czytania i rozumienia dokumentacji technicznej,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie równoważnym i dyżurów,
  • prawo jazdy kat. B,
  • samodzielność, odpowiedzialność i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • motywacja i chęć do pracy.

Mile widziane:

• uprawnienia G1/G2/G3,
  • znajomość Visual Basic.

Oferujemy:

• ciekawą pracę w dużej, renomowanej i stabilnej firmie,
  • szkolenia i duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
  • pakiet socjalny.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: praca@talentpartners.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Derainel
      Chciałabym złożyć papiery na kierunek nakierunkowany na chemię. Początkowo planowałam iść na typowo chemiczne studia (na dwustopniowe, specjalizacja chemia kosmetyczna, po 5 latach magisterka), jednak słyszałam, że pracodawcy zatrudniają chętniej osoby z tytułem inżyniera po polibudzie. Czy to prawda? Jak prezentuje się w realnym spojrzeniu zatrudnienie osób w laboratoriach i fabrykach po studiach stricte chemicznych? Lepiej jest złożyć na inżynierię chemiczną i procesową bądź technologię farmaceutyczną na politechnice czy lepszy jednak uniwerek i magister? (bez robienia studiów doktoranckich, bo po nich głównie nauczanie chemii w szkole lub na uniwersytecie) 
    • Przez JVC 231
      Czy inżynieria mechaniczna ma rację bytu w "inteligentnych fabrykach" które są charakterystyczne dla czwartej rewolucji przemysłowej ? 
    • Przez KaKa
      Cześć. Czy jest możliwość dostania się na mgr. weterynarie po inż. zootechnice? czy jednak nie da się tak, i przyjmują tylko na podstawie matury?
    • Przez ad13
      Witam, w październiku zaczynam studia i mam wielki dylemat. 
      interesuję się lotnictwem od kiedy pamiętam, zawsze chciałem zostać pilotem, a teraz mam szansę studiować lotnictwo i kosmonautykę na politechnice poznańskiej.
      Problem w tym, że studia te są tylko jednego stopnia, funkcjonują od 2016 roku, więc nie wiem jak wygląda poziom nauczania a ponadto interesuje mnie w nich w sumie tylko specjalizacja pilotaż, na którą trudno się dostać.
      Moją drugą opcją, na którą się dostałem jest Automatyka i Robotyka na Wydziale Informatycznym, co prawda się tym nigdy nie interesowałem, ale poczytałem, że są po tym fajne perspektywy i wgl.

Moje pytanie brzmi więc co wybrać, byłbym wdzięczny za każdą pomoc. 
    • Przez Michał99
      Witam
      Niedługo będę musiał podjąć decyzję jakie studia wybrać. Interesuje mnie Automatyka i robotyka na AGH, jednak zauważyłem, że ten kierunek istnieje na dwóch wydziałach mianowicie WIMiR oraz EAIiIB. Na syllabusie widzę, że są tam różne przedmioty jednak chciałbym się dowiedzieć czy te różnice mają duże znaczenie i czy te dwa kierunki mimo tej samej nazwy bardzo się różnią? Również chętnie chciałbym dowiedzieć się czegoś o kierunkach takich jak Mechanika i budowa maszyn, Elektronika czy Elektrotechnika, czy również są godne polecenia i warto wziąć je pd uwagę?
      Z góry dziękuje za pomoc.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Ale składasz w tym roku podanie o stypendium na podstawie dochodu 2018. Więc co Ciebie teraz interesuje jaki miałeś dochód w 2019 roku?
    • Tak, w roku 2018 mój dochód wynosił 0 zł, ale po tym roku - w 2019 mam dochod uzyskany w kwocie 900 zł miesięcznie. I to chyba się powinno wyliczać do dochodu, z ilością miesięcy przez które pobieram i ilością miesięcy w roku.   Pozdrawiam.
    • Ale z mojej wiedzy dochód ustala się na podstawie pit za rok ubiegły czyli w tym wypadku za 2018
    • Witam, mam problem z ustaleniem wysokości dochodu w stypendium socjalnym.   A mianowicie mój dochód w roku wynosił 0 ze względu na stypendium doktoranckie, które otrzymuję. Po roku bazowym od 1.08.2019 r. podjęłam pracę na czas określony, gdzie moje wynagrodzenie za 1 miesiąc wynosi 900 zł. Po wypełnieniu zakładek w USOS dochód na jedną osobę wyniósł 900 zł. Nie rozumiem dlaczego, skoro ten dochód będę uzyskiwała na pewno przez 5 miesięcy w roku po roku bazowym, a nie przez cały okres 12 miesięcy. Według mnie dochód powinien być niższy i wynosić ok. 400 zł.   Dziękuję za odpowiedzi.   Pozdrawiam.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.