Skocz do zawartości
studentka04

Cześć

Rekomendowane odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Ustawa nakłada obowiązek złożenia ślubowania (podpisania papierka, który ląduje w aktach) w ciągu 30 dni od rozpoczęcia pierwszego semestru. W przeciwnym razie zostaje się skreślonym z tytułu niepodjęcia studiów.   Pytanie o uczelnię bez ślubowania jest wprost zabawne. To dokładnie tak, gdyby pytać, czy istnieje pracodawca, który nie wymaga zobowiązania się do przestrzegania jego zasad przed rozpoczęciem pracy 
    • Witam. Chciałem dowiedzieć się na jaką uczelnię powinienem pójść. Kończę w tym roku technikum w zawodzie Technik Informatyk. Chciałem pójść na studia właśnie z informatyką lub grafiką związane. Niestety nie potrafie zdecydować która uczelnia będzie dla mnie najlepsza. Słyszałem że Politechnika stoi na bardzo wysokim poziomie lecz obawiam się że moge nie podołać matmie (nie jestem w niej dobry niestety :p ) z kolei słyszałem ze na WSIiZ jest niski poziom a ceny mega wysokie ( dodam że jestem z poza Rzeszowa i musze wynajmowac mieszkanie). Proszę o pomoc :D 
    • o tym kierunku bylo tak dużo, że naprawdę radzę skorzystać z zebranej wiedzy: https://forum.studia.net/search/?q=psychologia w biznesie&quick=1   A co do Twojego pytania, co chcesz robić po tych studiach? bo to ani psychologia, ani biznes. Możesz zostać coachem samozwańczym. Żadnych uprawnień, więc albo psychologia albo kierunki ekonomiczne
    • Co myślicie na temat kierunku psychologia w biznesie/kumunikacja i psychologia w biznesie? Od niedawna jest prowadzony zarówno przez niektóre uniwersytety jak i uczelnie prywatne. Wiem, że pewnie wiele osób stwierdzi, że lepiej wybrać kierunek techniczny, ekonomiczny lub inny związany z matematyką. Niestety dla mnie studia z matematyką nie bardzo wchodzą w grę i szukam rozsądnej alternatywy.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.