Skocz do zawartości
Natalia

Dobra naleśnikarni

Rekomendowane odpowiedzi

W Lublinie jest świetna naleśnikarnia w centrum miasta - ZADORA.

Jeśli ściska Was głód to polecam!

Ceny od 10 do 20

Brzuch pełen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również w centrum miasta (ul. Curie-Skłodowskiej róg Lipowej) polecam natomiast knajpkę "Pod psem" serwują tam świetne kebaby. Sosy otrzymuje się obok na talerzu, a porcja jest pokaźna! Normalny kebab 8 zł, duży 9 zł. Inne jedzonko też tam jest, ale zawsze tylko kebaby tam jadam:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ciekawe z czego te kababy:) nazwa nie brzmi zachęcająco:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zadora jest super, bylem polecam, coś na podobizne torunskiego manekina, a więc ślinka cieknie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety moja ulubiona "Pod psem" zmieniła ceny ... na wyższe i nie dodają już osobno sosów w sosjerkach (dawali dwa czosnkowy i ostry pomidorowy , teraz sosy serwują tak jak wszędzie w kebabie, można sobie je zamówić osobno ale za dopłatą, ech szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez karolina796
      Dostalam się na prawo do uwb w Białymstoku i UMCS w Lublinie i nie wiem co mam robić? Którą uczelnia jest lepsza pod względem poziomu i lepiej jest widziana wśród pracodawców? Może ktoś z Was studiował na którymś uniwersytecie i mógłby podzielić się opinią. Mam czas do jutra, więc proszę, dajcie jakieś rady  
      Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi  
      Pozdrawiam 
    • Przez margareta.ce
      Cześć, chciałabym Was poprosić o pomoc w zebraniu danych do pracy magisterskiej.
      Zachęcam wszystkie kobiety w wieku 18-25 lat do udziału w badaniu na temat zachowań związanych z jedzeniem.
      Badanie nie powinno zająć więcej niż 10 minut. Odpowiedzi będą wykorzystane tylko na potrzeby mojej pracy.
      Zanim zaczniesz wypełniać, przeczytaj proszę instrukcję, którą zamieściłam nad ankietą.
      W razie jakichkolwiek pytań, zachęcam do kontaktu
      Link do ankiety:
      https://docs.google.com/forms/d/1MSsKjgGOW3HuK4Yjk5oy4gPGe1uk3SYh-_8TvWpNcJM/viewform?edit_requested=true

• Przez Kalayan
      Mógłby się ktoś wypowiedzieć gdzie wg niego lepiej jest studiować zarządzanie (I st.) na KUL-u czy na UMCS w Lbl ?
    • Przez Kalayan
      Hej
      Czy jest ktoś kto studiuje/wybiera się na Marketing i komunikację rynkową (I st., dziennie) i mógłby mi opowiedzieć o tym kierunku ? Z tego co wiem taki kierunek jest jedynie na Ueku w Krk (a słyszałam słabe opinie o tej uczelni) i na Politechnice Lbl 
      Co myślicie o kierunku ? Czy jest ciężki ? Dla kogo ? Czy osoba, która nie jest zbyt db z przedmiotów ścisłych da sobie radę ?
    • Przez eeemily
      Czy studiował ktoś może lub zetknął się ze studiami filologicznymi,mam tu na myśli filologię języków obcych albo po prostu studia językowe czy tzw. lingwistykę stosowaną? Jak wyglądają takie studia? Gdyby znalazł się też ktoś kto zetknął się z Uniwersytetem Rzeszowskim lub KUL-em czy UMCS-em, byłabym wdzięczna za opinie o tych uczelniach(Mam świadomość, że zawsze znajdą się i dobre i złe).

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Cześć,  Pare dni temu pisałam egzamin na studiach zaocznych, na który miałam wrażenie że nie jestem przygotowana i byłam pewna na 99 procent że uzyskam z niego ocene niedopuszczajacą. Pan profesor po zakończonym egzaminie oznajmił, że wyniki zostaną opublikowane w elektronicznym indeksie jeszcze tego samego dnia. Tak też się stało jednak ku mojemu zdziwieniu w moim indeksie została wpisana ocena bardzo dobra, co jest niemożliwe ponieważ egzamin był napisany przeze mnie na ocenę max 3, a najprawdopodobniej go nie zdałam. Moja pierwsza myśl była taka, że mi się upiekło. Z biegem czasu jednak zaczynam mieć coraz większe wątpliwości, że ta niezgodność może kiedyś wyjść. Jak myślicie co powinnam zrobić?Napisać do Pana profesora I wyjaśnić całą sytuację, czy udawać nieświadomą I liczyć na to że nic nie wyjdzie na jaw? Czy mogę ponieść później jakieś konsekwencje z tego tytułu? Bardzo proszę o pomoc!
    • Prywatnie pewnie dałoby radę, bo lekarski prowadzą już nawet szkółki wątpliwej reputacji, ale wydatek do 20k zł/semestr jest poza zasięgiem większości społeczeństwa. Zgadzam się z Łukaszem, że nie ma przeszkód do zdawania matury z chemii. Można przecież przygotować się we własnym zakresie lub z czyjąś pomocą. Przy okazji widać, że "nowoczesne" profile w szkołach średnich, których ostatnio wysyp, wyrządzają dużo więcej szkody niż pożytku. Klasyczny biolchem był jednak przepustką na wszystkie kierunki medyczne, przyrodnicze i rolnicze, czego nie da się powiedzieć o biol-ang.
    • Ale masz może informacje jak to było rok temu? Mam na myśli ile średnio osób ubiega się o miejsce, czy jest to bardzo oblegany kierunek?
    • Jesteś w stanie się utrzymać będąc bardzo systematycznym.  O progach nikt Ci nie powie bo na pewno w tym roku będą inne chociażby że względu na klasyfikację uczelni na badawcze i zawodowe.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.