Skocz do zawartości
NataliaKanalia

Po jakim czasie dostaje się wyniki egzaminów?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ;)

Pytanie jak w temacie - po jakim czasie otrzymaliście wyniki egzaminów pisanych na uczelniach zagranicznych? Czy jest jakaś regulacja która to określa?

Pisałam egzaminy w polowie lutego - ostatni był 16.2.2016. Jest koniec lipca, więc czekam już na nie ponad 5 miesięcy. To chore, ale koordynatorzy i biura erasmusa (francuskie, bo polskie pomaga jak może) odwraca się od problemu, bo mój okres mobilności dla nich formalnie się zakończył. Tymczasem ja jestem na ostatnim roku i przez brak wyników nie mogłam się obronić w lipcu (a jako, że właśnie przeprowadziłam się za granicę, to powrót do kraju tylko na obronę to trochę problem), teraz nie wiem, czy uda mi się obronić nawet we wrześniu przez tych patałachów.

Wam też się zdarzyło tyle czekać, czy to w ogóle jest normalne? I czy istnieje jakiś regulamin Erasmusa, który to reguluje? (Szukałam, ale nie znalazłam)

Z góry dzięki za odpowiedzi

Natalia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyznał, ze nie spotkałem sie z taka sytuacja. Sam nie skorzystałem z erasmusa. Udaj sie na dyżur do Dziekana Wydziału lub Prodziekana do spraw studenckich. Powinni pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Dominika13579
      Jestem na pierwszym roku magisterki i na drugim semestrze wybieram się na Erasmusa. Czy po powrocie mogę bezkonsekwentnie iść na urlop dziekanski lub zrezygnować ze studiów bez oddawania pieniędzy za Erasmusa? 
    • Przez M@ti
      Cześć, wiecie może jak wygląda proces odwołania na kierunek, na który się nie dostałem? 
    • Przez Mma
      Czy jeżeli moje odpowiedzi że słuchania z podstawy angielskiego są w większości poprawne ( 2 zadania) , ale dla innej grupy niż moja, to moj arkusz może zostać unieważniony ? To był czysty przypadek i teraz nie wiem co myśleć
    • Przez golduck
      CZEŚĆ
      Szukam studiów po angielsku albo, na których duży nacisk kładą na język ang. I jest możliwość wyjechania na ersamusa. Czy szkoły prywatne też mają w ogóle taką możliwość? Na UW chyba nie mam szans 

• Przez Łukasz
      Już w najbliższych dniach matura z chemii, jak ją zdać?
      oto krótka podpowiedz:

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Szczerze mówiąc nie do końca wiem, dlaczego nie zdajesz rozszerzonej matematyki bo ona i tak będzie CI potrzebna. Ten kierunek jest dość popularny ale i bardzo trudny.  Możesz spróbować się dostać tam gdzie piszesz. 
    • Cześć, mój problem polega na tym, że do połowy kwietnia nie wiedziałem co chciałbym robić w życiu. W końcu zrozumiałem, że fascynują mnie tabelki, wykresy, analizowanie tych danych, itd. Doszedłem do wniosku, że w przyszłości fajnie byłoby pracować jako data science.  I tutaj pojawił się kolejny problem. Moimi przedmiotami rozszerzonymi są: wos, geografia, angielski. Co nie pozwala mi na za duży wybór. Koniec końców udało mi się znaleźć aż dwie uczelnie, które pozwolą mi na przyjęcie. AGH - inżynieria i analiza danych (Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska), zakładam że będzie ciężko się dostać, ale nie wykluczam, że może się udać. Tutaj prawdopodobnie wstęp daje mi geografia rozszerzenie w okolicach 80% + matematyka podstawa ok. 80%.  UEP - Informatyka i ekonometria, tutaj wymagania są zdecydowanie mniejsze.   Sprawdzałem sylabus no i myślę, że kwestia przyłożenia się i dam radę. Są też jakieś bloki obieralne(? czy jakoś tak) i po AGH, mimo że jest to na tym wydziale, to mogę zamiast typowo geologicznych przedmiotów wybrać właśnie związane z data science, no ale trzeba też przetrwać pierwszy rok, na którym jest trochę fizyki, itp. Natomiast na UEP jest to bardziej liźnięcie tematu. Wiadomo, że jak się dostanę to wykorzystam tez czas moich wakacji na podciągnięcie się w niektórych aspektach.  Dodatkowo dodam, że nigdy nie programowałem xd tutaj sylabusy: https://syllabuskrk.agh.edu.pl/2019-2020/pl/magnesite/study_plans/stacjonarne-inzynieria-i-analiza-danych https://esylabus.ue.poznan.pl/pl/20/S/1/all/IiE/IGA   Zwlekałem kilka dni z napisaniem tego wpisu, bo nie wiedziałem o co mam zapytać i czy w ogóle oczekuję jakiejś odpowiedzi. Nie wiem też co o tym wszystkim myśleć. Możecie napisać swoje wnioski odnośnie mojego wyboru? Potrzebuję chyba poszerzenia horyzontów. 
    • Też mi się tak wydaję i chyba tak jest, poprzeglądałem to i owo. Na płatne są niższe progi, łatwiej się dostać. Mam jeszcze inne pytanie, czy spora jest różnica w poziomie nauczania np. na studiach medycznych na Litwie w porównaniu do Polski?
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.