Skocz do zawartości
x123x

informatyka stosowana w technice opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. Zamierzam sie wybrac na studia do Krakowa do UP na kierunek edukacja techniczno-informatyczna i po roku bede mogl wybrac specjalnosc: - informatyka stosowana w technice

- inżynieria materiałowa i komputerowe wspomaganie inżynierii produkcji.

Czytalem troche o tych kierunkach ale za wiele sie nie dowiedzialem.Ukonczyl ktos taki kierunek i moze sie podzielic opinia na ten temat i napisac comniejwiecej mozna sie nauczyc? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co chcesz po tym robić?

Specjalizacje mogą się jeszcze zmienić, nie musisz się na wybraną dostać itd, więc to za wcześnie żeby już wybierać specjalność. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi mi o to przy czym bede robil/co bede robil po studiach jak wybiore powyzsze specjalizacje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

specjalizacje raczej nie mają na to wpływu, dyplom i tak będziesz miał z kierunku:

zerknij tutaj:

http://www.studia.net/edukacja-techniczno-informatyczna

Po studiach:
Po ukończeniu studiów absolwenci mogą pracować:
- w przemyśle maszynowym i elektrotechnicznym,
- jako organizatorzy systemów eksploatacji urządzeń maszynowych i elektrotechnicznych, 
- jako pracownicy wykonawczy,
- w gałęziach gospodarki przygotowujących lub eksploatujących systemy informatyczne, 
- jako administratorzy i serwisanci systemów informatycznych, w tym wspomagających zarządzanie,
- jako programiści tworzący dedykowane aplikacje, także z wykorzystaniem technik multimedialnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Nina7
      Chce studiować 2 kierunki
      1-  będzie prawo niestacjonarne.  
      2 - co wybrać żeby połączyć to z prawem i dlaczego?  
    • Przez Chemiamedyczna
      Cześć, stoję przed wyborem pomiędzy chemią medyczną na UWr, a analityką medyczną na WUMie. Mógłby mi ktoś doradzić, co powinnam wybrać, kierunki wydają się podobne i z tego co czytałam perspektywy zatrudnienia diametralnie się nie różnią. Proszę o porady i opinie co do tych kierunków
    • Przez Bartek2018
      Siemka
      Mam dylemat co do wyboru kierunku studiów, waham się pomiędzy informatyka stosowana i systemi pomiarowymi na wydziałem fizyki i astronomii na UWr a cyberbezpieczeństwem na wydziale Elektorniki na PWr
      Ktoś jakieś opinie co do jakości tych kierunków i zapotrzebowaniu na ich absolwentów?
    • Przez forkk
      Czym się różni informatyka stosowana na wydziale.geologii, geofizyki i ochrony środowiska od zwykłej informatyki na np. wydziale informatyki na AGH? Czy po informatyce stosowanej na wggioś można zostać normalnym informatykiem i np. być programista czy jednak wszystko będzie się robiło pod kątem geologii?
    • Przez Asia9826
      Witam, 
      mam problem, dlatego piszę do was z prośbą o pomoc. Dostałam się na UMCS do Lublina, na kierunek bezpieczeństwo wewnetrzne oraz na APS do Warszawy, na pedagogikę specjalną (mam zamiar wybrać specjalizację-resocjalizacja)i nie wiem gdzie mam iść. Po którym kierunku prędzej znajdę pracę? 
      Pozdrawiam, Asia

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.