Skocz do zawartości
  • Opcjonalnie możesz dodać wiadomość do zgłoszenia.

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez TomaszSt
      Cześć wszystkim,
      jak w tytule - posiadam duże doświadczenie zarówno pod kątem korekty, opracowania i wszelkich modyfikacji prac zaliczeniowych jak i tworzeniu nowych tekstów. Wszystkie zlecenia wykonuję od podstaw, cena zawsze jest ustalana indywidualnie - negocjowalna.
      Moje publikacje można odnaleźć w sieci - publikowałem różne artykuły, głównie o treści historycznej (z wykształcenia historyk wojskowości o specjalności nauczycielskiej - mgr) aczkolwiek zajmuję się również pedagogiką, socjologią, psychologią, dziennikarstwem etc. W przypadku kontaktu przesyłam próbki swoich prac do wglądu.
      Wszystkie zlecenia wykonuję rzetelnie i całkowicie OD PODSTAW.
      Pozdrawiam

• Przez tasteoftruth
      Hej! Jestem obecnie po trzecim roku na studiach z grafiki komputerowej. W tym roku powinnam pisać pracę dyplomową i ją zaraz bronić. Niestety, w ciągu roku nie zaliczyłam dwóch przedmiotów. Z różnych przyczyn. Strasznie mi z tego powodu głupio i przykro. Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć jak wygląda przedłużenie terminu oddania pracy i czy bez niej mogę iść na studia magisterskie? Nie jestem w stanie się obronić bez tych dwóch przedmiotów. Nie wiem co robić i jestem w kompletnej rozsypce. Pomocy. Moja praca jest gotowa w 70% ale do 15 września nie dam rady. 
    • Przez Magda225
      Hej, 
      Od tego roku zaczynam studia na wydziale chemicznym. To był mój plan docelowy dlatego też jestem bardzo zadowolona pomimo licznych komentarzy, że to kuźnia bezrobocia 
      O ile z chemią dość się lubimy i nie mam z nią problemów (przynajmniej było tak na poziomie licealnym, wiem że później im dalej tym ciężej), ale matematykę miałam tylko na poziomie podstawowym. Lubię matme ale na profilu biol-chem nigdy nie miałam na nią czasu, dlatego też pisałam tylko podstawę. Moje pytanie brzmi: Czy da się przetrwać na politechnice bez przerobionego materiału z matmy rozszerzonej? Czy znacie moze takie przypadki? Oczywiście zdaje sobie z tego sprawę że ogrom pracy przede mną, ale nie mam z tym problemu. Jestem nastawiona na zajęcia wyrównawcze i na nadrobienie zaległości. Tylko powiedzcie mi czy to jest w ogóle możliwe 
    • Przez lolds
      Witam! 
      Czy ktoś się orientuje jaki jest próg punktowy na finanse i rachunkowość? Jaki był w tamtym roku? 
      I czy z wynikami z matury z podstaw: polskiego 50%, matematyki 80%, angielskiego 46% i rozszerzona matematyka 40% na jakie kierunki mam szansę się dostać? 
    • Przez QaZmLp
      Witam. Wie ktoś jakie były progi punktowe na Automatykę i Robotykę na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach w ostatnich latach? Oczywiście progi nie są jednakowe w każdym roku,  ale ta informacja dałaby jakikolwiek podgląd na sytuację.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Moim zdaniem nie dasz rady tego połączyć. Straż graniczna to służba i tutaj nie da rady zwalniać się na weekendy na studia.
    • Witam. Mam pytanie, jestem na studiach zaocznych, i interesuje mnie praca w straży, i myślę nad złożeniem papierów do oddziału. I stąd moje pytanie, czy jest sens, gdy jestemna zaocznych, bo jestem na pierwszym roku. I jak oni na to patrzą,czy nie przeszkadza im to? Dzięki z góry 
    • OSZUŚCI!!! Nie dostałam wynagrodzenia za pracę w hotelu! Nikomu nie polecam! Zostałam oszukana wysłali mnie na praktyki w zupełnie inne warunki niż było ustalane! Zostałam zakwaterowana w slumsach w kamienicy w mieszkaniu w którym mieszkało 30 osób (w wieku 22-55lat nie byli to studenci). Pokoje 4metry na 4metry, nie da sie ruszyć bo w pokoju 4 osoby, śpisz na pryczy piętrowej (bez materaca), pokój nie posiada zamka na klucz i jak cie nie ma to kazdy wchodzi i wynosi z pokoju co chce (ukradli mi ładowarkę do telefonu), brud i grzyb w miejscu zakwaterowania!! Jedna łazienka na piętro (koedukacyjna) a na piętrze mieszka 15 osób. Żenada! IES Consulting żeruje na studentach żądają zapłaty 400euro za swoje usługi, a później umywają ręce!
    • OSZUŚCI!!! Nie dostałam wynagrodzenia za pracę w hotelu! Nikomu nie polecam! Zostałam oszukana wysłali mnie na praktyki w zupełnie inne warunki niż było ustalane! Zostałam zakwaterowana w slumsach w kamienicy w mieszkaniu w którym mieszkało 30 osób (w wieku 22-55lat nie byli to studenci). Pokoje 4metry na 4metry, nie da sie ruszyć bo w pokoju 4 osoby, śpisz na pryczy piętrowej (bez materaca), pokój nie posiada zamka na klucz i jak cie nie ma to kazdy wchodzi i wynosi z pokoju co chce (ukradli mi ładowarkę do telefonu), brud i grzyb w miejscu zakwaterowania!! Jedna łazienka na piętro (koedukacyjna) a na piętrze mieszka 15 osób. Żenada! IES Consulting żeruje na studentach żądają zapłaty 400euro za swoje usługi, a później umywają ręce! Wstawiłabym zdjęcia z mojego zakwaterowania ale niestety nie ma takiej opcji
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.