Skocz do zawartości
  • Opcjonalnie możesz dodać wiadomość do zgłoszenia.

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez izabelaa1323
      Cześć, mam straszny dylemat pomiędzy kierunkami wymienionymi w temacie. Nie wiem na co się zdecydować.. oba są do siebie trochę podobne, czy ktoś kto studiował któryś z tych kierunków móglby napisać kilka słów?
    • Przez Begginner94
      Cześć!
      Skończyłem studia inżynierskie na mechanice i budowie maszyn, ale w trakcie studiów zainteresowałem się programowaniem. Kusi mnie trochę, żeby zrobić sobie drugi stopień z informatyki w Krakowie (UJ albo UEK). Nie wiecie, czy coś takiego jest wykonalne (dostać się pewnie dostanę, tylko pytanie, czy zaległości nie będą zbyt duże)? Pojawiają się na drugim stopniu osoby po innych kierunkach? Jeśli chodzi o mnie, znam Javę, Androida i SQL-a na poziomie akademickim - szału nie ma, ale jakieś tam podstawy są. Waszym zdaniem jest sens próbować, czy będę miał za duże zaległości w stosunku do absolwentów z infy? Polecacie ewentualnie jakieś inne uczelnie w moim przypadku? Co ewentualnie warto by nadrobić przed magisterką?
      Dzięki za pomoc!
    • Przez Alice
      Witam, 
      Mam ogromny dylemat, więc może wy mi coś doradzicie. Czy lepiej studiować na UW Finanse i Rachunkowość ( o ile się dostanę ), czy ekonomię na UEK ? 
    • Przez manka
      Witam,
      W tym roku rozpocznę studia I stopnia i nie wiem która uczelnia zapewni mi najlepsze perspektywy na przyszłość. Dostałam się na FiR na UEKu, na UJ i UW aplikowałam na ekonomię i jest spore prawdopodobieństwo że mogłabym się również dostać. Najbardziej interesowałby mnie kierunek FiR, jednak na UJ i UW można wybrać specjalizację finanse. Który z kierunków byłby najtrafniejszym wyborem? Czy specjalizacja finanse na ekonomi byłaby zbliżona do FiR ? 
    • Przez Pomozciemiprosze
      Cześć
      troche za pozno sie zdecydowalam na informatyke, tak wiec wielu opcji nie mam. Nie oczekuje odpowiedzi - zadna z nich, tylko posumowywujac obie uczelnie, na ktora chociaz w minimalnym stopniu lepiej sie wybrac? I czy lepiej isc na jedna z nich stacjonarnie czy niestacjonarnie na PK? 

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Nie polecam pana Grzegorza Nosiadka. Napisana praca okazała się być plagiatem a na zwrot pieniędzy chyba nie ma co liczyć. Dużo stresu, nerwów za które jeszcze trzeba zapłacić. Totalne dno.
    • 1. Skoro wiesz że rezygnujesz to złóż od razu 2. Tak 3. Co masz na myśli? Na prywatnej masz podpisaną umowę, zobacz co jest w umowie 4. Nikt nie wie o jakich uczelniach i jakim kierunki mówisz 5. Nic konkretnego. Nie ma z tym problemu   Prawy górny róg- wyszukiwarka tematów.
    • Witam wszystkich serdecznie. Z różnych przyczyn postanowiłem zrezygnować z prywatnej uczelni, żeby zacząć studiować na państwowej. Aktualnie jestem na 1szym roku i stąd kilka moich pytań.   1. Czy ma znaczenie kiedy złożę rezygnację ze studiów? Chciałbym traktować nową uczelnię jako "pierwszy kierunek", a nie "drugi". 2. Czy mogę ewentualnie kandydować na uczelnię państwową na tym samym kierunku będą jednocześnie studentem prywatnej? 3. Czy wiąże się to z jakimikolwiek kosztami? 4. Czy widzicie w ogóle sens takiego działania? Może są jakieś lepsze rozwiązania? Dodam, że rok temu dostałem się na państwową uczelnię, jednakże tak jak wspomniałem z różnych przyczyn zdecydowałem się studiować na prywatnej.  5. Czy jest jeszcze coś co powinienem wiedzieć w związku z rezygnacją i zaczęciem studiów gdzie indziej? Chyba nie powinno to być bardzo skomplikowane. Chciałbym po prostu zacząć na nowo z czystą kartą od października. Jednak obawy jak zawsze są.   Jeśli są jakieś artykuły na forum czy tematy do poczytania to prosiłbym o podlinkowanie. Chętnie poczytam. Z góry dziękuję za pomoc!
    • jeśli ktoś potrzebuje pożyczki online, kredytu albo konta osobistego zachęcam do odwiedzenia strony www.sprytnepozyczki.pl  
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.