Skocz do zawartości
mk2

Progi punktowe - Politechnika Rzeszowska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Chciałbym spytać czy ktoś z Was ma może jakieś dane dotyczące progów punktowych z poprzednich lat na Politechnice Rzeszowskiej? Udało mi się znaleźć jedynie tabelę z roku 2012, ale nawet nie wiadomo, jak tam liczono punkty. Interesują mnie tu dane zwłaszcza z informatyki, automatyki i lotnictwa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, nikt nie prowadzi takich statystyk. Najlepiej jestbskontaktowac sie z działem rekrutacji lub wybranym dziekanatem. Powinni pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego nie mogą tego po prostu udostępnić do internetu.. 

Dzięki za odpowiedź, będę próbował. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak niektóre uczelnie nie chętnie się dzielą tą informacją na forum publicznym, twierdzą że to co było w przeszłości nie ma przełożenia na obecną rekrutację bo ta zależy od tego jak pójdzie matura tym co zgłoszą się do systemu rekrutacji w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wynika to głównie z tego żeby nie odstraszać tych co mają się rekrutować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dosyć ciekawy temat. Co dotyczy punktów progowych to zgodzę się   z wersją odstraszania. Miałem do czynienia z tą uczelnią i szczerze to nie zbyt miłe. Jeśli jest możliwość wybrania tego samego kierunku na innej uczelni, to nie polecam tracić takiej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam uwazam, ze PRz to dobra i solidna uczelnia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez lolds
      Witam! 
      Czy ktoś się orientuje jaki jest próg punktowy na finanse i rachunkowość? Jaki był w tamtym roku? 
      I czy z wynikami z matury z podstaw: polskiego 50%, matematyki 80%, angielskiego 46% i rozszerzona matematyka 40% na jakie kierunki mam szansę się dostać? 
    • Przez MindBreaker
      Witam, pisze na szybko więc do tematu. Chcę zostać programistą lub analitykiem finansowym (quantem). Kandyduje na różne informatyki,ale... Rozważam na jednym miejscu w rekrutacji albo Teleinformatyke AGH lub Inżynierie i Analize Danych AGH.Teleinformatyka wąska  dziedzina sieci 5G itd.Analiza danych???
      Wyniki z matur:
      Angielski rozszerzony:80%
      Matematyka rozszerzona:80-90%
      Fizyka rozszerzona:50-70%

Przechodzac
      1.Jakie progi i limity byly w tamtym roku z tych kierunków na AGH
      2. Jak ocenia się te studia?Sa jakieś koła naukowe z analizy?
      3. Jak z infrastrukturą? Jest nowocześnie? 
      4.Ile osób odpada po 1roku?
      5.Czy jest czas na życie prywatne.Tzn weekendowy wypad na miasto.Oczywiscie po zrobieniu swojego i kołach.
      5. Jak z kadrą?Mili, czy lubią uwalac? A może to i to?
      6.Wreszcie co jest bardziej przyszłościowe.
      Z góry dziękuję za odpowiedź i zapraszam do dyskusji.
    • Przez QaZmLp
      Witam. Wie ktoś jakie były progi punktowe na Automatykę i Robotykę na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach w ostatnich latach? Oczywiście progi nie są jednakowe w każdym roku,  ale ta informacja dałaby jakikolwiek podgląd na sytuację.
    • Przez Zapomnalski
      Czy ktoś wie jakie były progi na anglistyke rok temu? Byłbym bardzo wdzięczny 
    • Przez Zapomnalski
      Czy ktoś wie jakie były progi rok temu na filologię angielską ? 

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.