Skocz do zawartości
Sebastian Szczęsny

Pomysł dla rektorów z dystansem do samych siebie ;)

Rekomendowane odpowiedzi

:) niezłe. Można się doczepić, że niektóre momenty są sztywne, sztuczne, ale chyba tylko to potwierdza, że zrobili to sami. Świetny pomysł:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No way, na większości naszych uczelni by to nie przeszło. Trzeba wziąć pod uwagę, że to ambasada USA. Podejrzewam, że żadna europejska by się nie zdobyła na coś takiego. A szkoda, bo filmik super :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez alexq5v
      Witam wszystkich forumowiczów, to mój pierwszy wątek także proszę o wyrozumiałość.
      Moja sytuacja wygląda następująco:
      Na początku drugiego semestru studiów miałam poważna operacje na nogę po której byłam unieruchomiona przez długi czas i doktor zakazał mi chodzić na uczelnie. Po kilku miesiącach i solidnej rehabilitacji wróciłam na uczelnie. Mam wszystkie zaświadczenia itd. Itp. Na uczelni zgodzili się na moją przerwę bez żadnych zastrzeżeń. W pierwszym semestrze miałam średnia 5,0 i chciałabym taka utrzymać ponieważ staram się o stypendium rektora i o wyjazd na praktyki za granicę. Niestety trafiłam na upartego rektora, który z przedmiotu o niskim znaczeniu na moim kierunku musowo chce mi wystawić 3 mimo, że egzamin napisałam na 5 ale dlatego, że nie chodziłam na zajęcia chce mi obniżyć ocenę. Żadne argumenty do niego nie trafiają. Nie da się go przekonać mimo, że wszyscy pozostali wykładowcy nie mają z moją sytuacja problemów i z wszystkich pozostałych przedmiotów mam 5tki. Jest to uczelnia prywatna. Chciałam zapytać czy był ktoś z was może w podobnej sytuacji? Czy jest jakiś sposób żeby odwołać się od tej oceny? Czy jest może jakaś instytucja do której mogłabym złożyć zażalenie?

• Przez nuragashi
      Witam, 
      nie potrafię doszukać się nigdzie informacji na temat płatnych studiów, tak zwanych niestacjonarnych, na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku sinologia. Czy jest w ogóle możliwość takiego studiowania? Czy UW oferuje tylko i wyłącznie studia dzienne, nie płatne? Jeśli nie to gdzie znajdę takie informacje o płatnościach za rok lub semestr? Bardzo mi na tym zależy  
    • Przez nuragashi
      Witam,
      jest tutaj ktoś może kto studiuje/studiował na UW we Wrocławiu kierunek sinologia? Nie bardzo potrafię doszukać się informacji w internecie na temat "ile osób na jedno miejsce na sinologię" czy coś takiego...
      Męczy mnie mnóstwo pytań dotyczących studiów, ponieważ to mój rocznik 99 stoi przed takimi wyborami. Jak ciężko jest dostać się na ten kierunek we Wrocławiu? Na stronce w tabeli widać przedmioty maturalne jakie są wymagane (z przedmiotów, których się nie zdawało a są w tabeli otrzymuje się 0 pkt, ja nie zdaję takich dwóch). Martwię się czy ten kierunek jest mocno oblegany... Na rok 2018 na filologię dalekowschodnią jest limit 45 osób. 
      Czy w razie czego jeśli nie udałoby mi się na dzienne, to czy jest możliwość pójścia prywatnie na ten kierunek? Jakie są opłaty?
      Bardzo proszę o odpowiedź i przepraszam za tyle pytań na raz.
    • Przez julia88
      Cześć! Jak każdego złapał mnie ostatnio stres odnośnie wyboru studiów - planuje zdawać matematyke, biologię i angielski, nad chemią się waham.
      Planuję studiować w Polsce, a po studiach najprawdopodobniej wyjechać za granicę. Wiem, że to może trochę dziecinne marzenia, lecz życie w Stanach traktuję naprawdę poważnie. W związku z tym mocno zastanawiam się, które ze studiów będą dla mnie przydatne i wykorzystam je najefektywniej, a do tego znajdę po nich pracę.
      Chciałam zasięgnąć języka w środowisku osób już doświadczonych - czy ktoś z was miał do czynienia szczególnie z bioinżynieria lub neuroinformatyka? Czy widzicie szansę na pracę po tych kierunkach? Czy mimo wszystko lepiej się śpiąc i próbować startować na medycynę? Tylko czy nasza medycyna będzie coś warta w Stanach? 
       Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź! 
    • Przez Marcin13
      Od dłuższego czasu jestem zainteresowany Chinami i ich kulturą. Nie wiem jednak za dużo na temat sinologii, więc chciałbym zadać kilka pytań. 
      1)Jak dużo jest nauki? Ile czasu dziennie trzeba się uczyć i ile znaków?
      2)Czy egzaminy są trudne? 
      3)Jacy są wykładowcy?
      Proszę również o inne przydatne wskazówki. Pozdrawiam

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• @NIewiadoma, nawet gdybyś nosiła okulary ze szkłami grubości denka od musztardy, miała cukrzycę i nadciśnienie, to i tak byś to przeszła. Takie "badania" to po prostu legalne wyłudzanie pieniędzy przez zbędnych w praktyce lekarzy i nic poza tym. Jako osoba po LO być może doświadczyłaś już czegoś podobnego  np. przed kursem na prawo jazdy. Nie idziesz na pilota, marynarza ani sportowca, by musieć wykazać się doskonałym zdrowiem. 
    • Nie jest potrzebna. Na fizjo nie ma żadnych wielkich wymagan
    • OMG Aż się boję  A wzrok jest badany? Chyba nie trzeba mieć orlego wzroku, nie? W końcu to tylko siła się liczy... Nienawidzę badania wzroku.    A książeczka sanepidowska jest potrzebna?
    • Jeżeli chcecie dorobić pracując przez internet w branży finansowej proszę o kontakt, a przedstawię warunki współpracy Praca dodatkowa całkowicie legalna i niewymagająca inwestycji.   pomoc-m2m@wp.pl   https://www.money2money.com.pl/rejestracja-partnerow/?idPartner=337961   https://www.youtube.com/watch?v=8-g_hbH3SlE
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.