Skocz do zawartości
Joanna

Dobre piksele - wystawa i aukcja charytatywna, przy współudziale WSISiZ WIT

Rekomendowane odpowiedzi

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT wraz z Polską Grafiką Cyfrową oraz galerią Pragaleria (Warszawa ul. Stalowa 3) zaprazają po raz kolejny na wystawę sztuki cyfrowej - obrazów o tematyce dziecięcej. Tym razem pomysł jest o tyle ciekawy, że autorzy (60 artystów) prezentowanych prac tworząc swoje premierowe obrazy kierowali się tematyką związaną z ogólnie pojętym światem dziecka. Wystawa rozpoczeła się pod koniec kwietnia i potrwa do 18 maja, kiedy to o godzinie 19:30 rozpocznie się aukcja charytatywna, na której będzie można zakupić przygotowywane cyfrowo, wyjątkowe pierwsze egzemplarze obrazów pochodzących z limitowanych niskonakładowych edycji. Dochód w 100% zostanie przekazany na zakup tablic interaktywnych i sprzętu komputerowego, niezbędnego niektórym wychowankom Niepublicznej Szkoły Podstawowej dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu „Przylądek” do komunikacji z innymi ludźmi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Wiktoria__
      Bardzo proszę o pomoc, pilne!!
      Gdzie od października 2021 roku w Warszawie, mogę studiować kierunek praca socjalna zaocznie?
      Dziękuję za pomoc
    • Przez zefir
      Jeżeli studiujesz w Warszawie albo właśnie wybierasz się tutaj na studia, będziesz szukać mieszkania, pokoju, apartamentu na dzień tydzień miesiąc czy rok, daj nam znać. Projekt HostingWarsaw tworzony przez studentów dla studentów, zwłaszcza uczestników programu Erasmus, by oferować komfortowe mieszkania do wynajęcia w samym sercu Warszawy, natychać wynajmy duchem polskiej gościnności i otwartości na poznawanie nowych kultur. zobacz naszą stronę HostingWarsaw - apartamenty do wynajęcia na elastycznych warunkach i skontaktuj się z nami, powiedz gdzie studiujesz i co, opowiedz o swoich oczekiwaniach i znajdziemy dla ciebie świetny pokój, mieszkanie apartament do wynajęcia w warszawie.

• Przez KieMooN
      Tak. Wiem, że takich tematów jest milion lecz nie byłbym sobą gdybym nie zadał pytania po swojemu!
      A więc tak. Matura poszła słabo. Jedynie gdzie publicznie mam jakieś szansę dostać się na publiczne to SGGW *powtarzam są szanse*. 
      Zakładałem taki scenariusz, dlatego myślałem również o studiach prywatnych. PJATK, WIT, WWSI itp.  A może coś innego?
      Chciałbym, żeby uczelnia nakreśliła mi odpowiedni kierunek nauki, liczę się z tym, że poziom raczej wszędzie jest wysoki (?)
      Czy są tu takie osoby, które rzetelnie mogą napisać coś co mnie nakłoni do wyboru jednych z tych uczelni? Tak, patrzyłem koszta.
      Również, jeśli są tu studenci/absolwenci to też proszę o opinie nt. tychże uczelni.

• Przez Kinga_
      Cześć! Od października zamierzam zacząć studia w Warszawie (kierunek zarządzanie). Biorę pod uwagę 4 uczelnie prywatne: WSB (Wyższa Szkoła Bankowa), UTH (Uczelnia Techniczno-Handlowa), WSM (Wyższa Szkoła Menedżerska) oraz WSZ-SW (Warszawska Szkoła Zarządzania). Jak wiadomo, ile ludzi tyle opinii, ale może macie swoje własne na temat tych szkół lub znacie kogoś, kto tam studiuje. Proszę Was o doradzenie mi, którą z nich wybrać. Może wtedy będzie mi trochę łatwiej podjąć decyzję. Z góry dziękuję za wasze odpowiedzi. 

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Cześć! Zapraszam do korzystania z nowego serwisu, który umożliwia zarabianie w sieci. Można wyszukiwać i polecać oferty, na których się zarabia. Dodatkowo funkcja bloga zupełnie za darmo. Za rejestrację w serwisie z linku: https://yupimoney.com/?ref=cfc1fe12-1b77-11ec-ba82-0242c0a8a012 bonus 20 zł na start. Zapraszamy!
    • Witam, piszę z następującym pytaniem: czy możliwe jest rozpoczęcie jeszcze raz od pierwszego roku na danej uczelni tego samego kierunku, który się studiowało przez rok na innej uczelni ( i po roku się zrezygnowało)? Planuję w tym roku poprawić maturę i zarekrutować się od zera na inną uczelnię, na I rok kierunku, na którym obecnie jestem, po czym (jeśli wszystko dobrze pójdzie) zrezygnować z obecnej uczelni. I tak się zastanawiam czy to w ogóle realne? Nie ma żadnych przeciwskazań, żeby coś takiego zrobić? 
    • rozumiem dzięki za odpowiedź
    • Z tego co wiem dziekanaty są już czynne, masz też regulamin. To są skomplikowane sprawy. Gdyby to był związek formalny i ojczym wziąłby Ciebie pod siebie to tworzyli byście wspólne gospodarstwo, jednak wiele osób tak nie robi ze względu na alimenty płacone przez ojca dziecka.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.