Skocz do zawartości
  • Opcjonalnie możesz dodać wiadomość do zgłoszenia.

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez PiotrW87
      Cześć, jak chyba każdy :) zastanawiam się nad szkoleniami i kursami. Domyślam się, że wiele osób zjadło już zęby przy szukaniu idealnego szkolenia. Ja znalazłem kilka, ale jedno wydaje mi się naprawdę interesujące, dodatkowo ma świetne recenzje i opinie. Chodzi mi o kurs Masaż Tkanek Głębokich MTG. Czy ktoś osobiście korzystał z tego kursu? Chciałbym od razu zapisać się na kilka kursów z MTG dlatego zgłębiam temat. Z góry dzięki!
    • Przez Martyna.q
      Hej, co prawda na wybór kierunku studiów mam jeszcze czas bo maturę zdaję w maju, ale zastanawiam się nad Fizyką medyczną na UŚ w Katowicach stąd mam pytanie, które studiują/ studiowały ten kierunek
      1. Czy warto, jakie są perspektywy pracy?
      2. Na stronie UŚ dowiedziałam się, że pod rekrutacje brane są następujące przedmioty: matematyka, fizyka, informatyka, biologia, chemia i mam pytanie jak wysoko należy zdać maturę
      3. Jaki jest poziom studiów, czy ciężko się utrzymać
    • Przez xsuunset
      Hej,

jestem bardzo ciekawa opinii studentów na temat kierunku logistyka na UE w Katowicach. Ogólnie jestem zielona w tym temacie. Chciałam iść na Polibudę w Zabrzu, jednak po przeczytaniu opinii muszę się jeszcze raz zastanowić. Wszystkie rady będą mile widziane. Jak już jest taki temat na forum to przepraszam, to mój debiut
    • Przez Nat98
      Jaka uczelnia lepsza dla kierunku turystycznego Akademia Wychowania Fizycznego w Katownicach czy Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach co wybrać ?
    • Przez Paula345
      Witam, jestem tegoroczną maturzystką. Nie znam wyników moich matur, ale spodziewam się:
      ok.80% (może trochę wiecej) z matematyki podstawy ok.70% z angielskiego podstawy dodatkowo zdawałam rozszerzoną geografię, ale zawaliłam ją po całości i spodziewam się co najwyżej 40% przy bardzo optymistycznej wersji Do końca rekrutacji zostało mało czasu, więc muszę zdecydować co chciałabym studiować. Zastanawiam się nad finasami i rachunkowością, a w razie gdybym się nie dostała, zarządzaniem na UE w Katowicach, bo tam z tego co słyszałam są niskie progi i mam jakiekolwiek szanse się dostać. Jestem szczerze mówiąc jednak załamana, bo obawiam się, że się nie dostanę. Nie mam jednak możliwości na zrobienie gap year z powodów rodzinnych. Osobiście lubię matematykę, angielski i geografię (moje "ulubione" przedmioty), dlatego starałam się szukać kierunków studiów powiązanych niejako z tymi przedmiotami, chociaż z żadnego z nich nie jestem orłem. Sprawę komplikuje fakt, że mieszkam w malutkiej wsi, gdzie istnieją ogromne problemy komunikacyjne i musiałabym zamieszkać w mieście, w którym ewentualnie bym studiowała. Bardzo proszę o pomoc w doradzeniu mi, najlepiej kogoś kto studiuje/studiował ww kierunki, czy opłaca mi się iść na nie i czy wogóle mam szansę się na nie dostać, chodzi mi głównie o studia dzienne.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Witaj na forum. Jest ITS i IOS. 2 różne tryby. Formy trybów zależą też od uczelni.  Natomiast nie ma to nic wspólnego z tym co piszesz.  Tryb realizujesz w ramach jednego wybranego kierunku studiów. Pozwala na indywidualne umawianie się na zajęcia lub indywidualne formy zaliczeń.    Taki tryb nie jest też łatwo dostać. Najczęściej musi być wysoka średnia po 1 semestrze studiów i dodatkowo jakiś powód, np reprezentowanie uczeln Witaj na forum. Jest ITS i IOS. 2 różne tryby. Formy trybów zależą też od uczelni.  Natomiast nie ma to nic wspólnego z tym co piszesz.  Tryb realizujesz w ramach jednego wybranego kierunku studiów. Pozwala na indywidualne umawianie się na zajęcia lub indywidualne formy zaliczeń.    Taki tryb nie jest też łatwo dostać. Najczęściej musi być wysoka średnia po 1 semestrze studiów i dodatkowo jakiś powód, np reprezentowanie uczelni.
    • Cześć wszystkim. Jestem tegorocznym maturzystą i zdecydowałem się na studia na AGH. Interesują mnie głównie 3 kierunki: Inżynieria Biomedyczna, Automatyka i Robotyka oraz Mechatronika. Czy ktoś z tutaj obecnych potrafi wyjaśnić na czym polega indywidualny tryb studiów ? Nie chodzi mi o to, że wybiera się moduły itp.. Chodzi mi głównie o konkrety; najlepiej od osób, które same w tryb trybie studiują lub studiowały. Czy można połączyć kilka kierunków w jeden ? Np. po kilka zajęć z jednego i kilka z drugiego, albo czy ma się możliwość zdecydowania na jakie zajęcia chce się uczęszczać, a na jakie nie ? Pozdrawiam.
    • Podczas przerw w zajęciach albo w czasie zjazdów. Macie jakieś swoje ulubione rodzaje jedzenia, które regularnie muszą się znaleźć na waszych stołach? U mnie taką potrawą jest sushi. Szczególnie to w rolkach, można je zabrać ze sobą jak sie już jest spóźnionym na zajęcia
    • w nic się nie zaopatruj. Na studia wystarczy normalny fartuch. Obecnie ceny są tak porażająco wysokie, że nawet o tym nie myśl.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.