Skocz do zawartości
Kretka Kolorowa

Biotechnologia w Białymstoku

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo łatwo i bardzo fajna uczelnia;)

Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku zainwestowała 10 mln w Biotechnologię, sale wyposażone, a czasne prawie jak za darmo:)

Nic tylko studiować, bo i szanse na pracę są bardzo duże. Z tego co słyszałem to też są plany na Polibudzie na ten kierunek?

a co by Cię bardziej interesowało?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zycie studenckie jest zawsze:) wszystko zależy od studentów. Uczelnie na pewno bardzo fajna i prężna i nie ma ryzyka, że za kilka lat przestanie istnieć, co więcej położona blisko centrum, więc na balety zawsze blisko.

Fajna uczelnia, fajne programy, nic tylko korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie. Warto się na to zdecydować, jak już studia to tylko w większych, wojewódzkich miastach. Generalnie w Twoim przypadku wydaje mi się, że Biotechnologia ma wysoki poziom, ale na politechnice.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez karolina796
      Dostalam się na prawo do uwb w Białymstoku i UMCS w Lublinie i nie wiem co mam robić? Którą uczelnia jest lepsza pod względem poziomu i lepiej jest widziana wśród pracodawców? Może ktoś z Was studiował na którymś uniwersytecie i mógłby podzielić się opinią. Mam czas do jutra, więc proszę, dajcie jakieś rady  
      Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi  
      Pozdrawiam 
    • Przez Bartek2018
      Siemka
      Mam dylemat co do wyboru kierunku studiów, waham się pomiędzy informatyka stosowana i systemi pomiarowymi na wydziałem fizyki i astronomii na UWr a cyberbezpieczeństwem na wydziale Elektorniki na PWr
      Ktoś jakieś opinie co do jakości tych kierunków i zapotrzebowaniu na ich absolwentów?
    • Przez Ryba
      Cześć, właśnie rozważam dwa kierunki, a mianowicie: biochemia na UJ (wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii) oraz Biotechnologia na Międzyuczelnianym UG i gumed w Gdańsku. Obydwa wydają się interesujące, mają ciekawe przedmioty, a ja nie jestem jeszcze na 100% sprecyzowana w której dziedzinie (medyczna, przemysłowa czy ochrona środowiska) chcę pracować albo prowadzić badania. Czy możecie się podzielić jakimiś doświadczeniami, wiedzą na temat tych wydziałów/kierunków? Może ktoś studiował i zechce pomóc rozwiać wątpliwości? Będę wdzięczna 
    • Przez szczurek017
      Witam,
      Matura nie poszła mi najlepiej,ale to ze względu,że przez cały okres szkoły średniej byłem przekonany,że na studia nie chcę iść.
      Moje wyniki:
      j.polski podstawa -66%
      matematyka podstawa-78%
      j.angielski podstawa-60%
      Czy z  tymi wynikami jestem w stanie się dostać na politechnikę białostocką kierunek elektronika i telekomunikacja?bądż na uniwersytet białostocki-informatyka?
      W grę wchodzi również Gdańsk ale z tymi wynikami to nie wiem czy jest wogóle sens próbować na kierunki ścisle(informatyka,elektronika,matematyka i analiza danych,telekomunikacja)
    • Przez pola4002
      Hejka, pisze z wielkim problemem... jestem tegoroczną maturzystką, rozszerzenia jakie pisałam to biologia, chemia i angielski... szczerze powiem biologia i angielski poszły super, zaś chemia to tragedia  tzn moze nie bedzie tak źle ale moje marzenia chyba co do medycyny legły w gruzach, nie chce pisac matury za rok, wg mnie to strata czasu, pisze zatem z zapytaniem co byście mi polecili, na chwile obecna złożyłam 4 podania na studia: na biotechnologię do PWR, PW i UJ i medycyne do PUM (marne szanse, ale nie chce rezygnować ostatecznie), poza tym zastanawiam sie czy nie złożyć na cos jeszcze? Jako opcję rezerwową? Hmm ta medycyna do mnie mowi albo inne pokrewne kierunki tez bardzo kręcą, jak myślicie złożyć gdzies jeszcze gdzie jest mały prog? Czy celować w cos innego, i co konkretnie? Smutno troche Haha bo mi sie noga powinęła  ale na studiach wyprułabym z siebie flaki zeby tylko tam byc :/ co myślicie? A moze da sie gdzies dostać bez chemi? (Marzycielka Haha)
      za każdą odpowiedz bede niesłychanie wdzięczna !!! 

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.