Skocz do zawartości
Joanna

Wystawa UPGROWTH 2014/2015 najlepsze dyplomy WIT

Rekomendowane odpowiedzi

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT w Warszawie zaprasza na WYSTAWĘ UPGROWTH 2014/2015 najlepsze dyplomy WIT:

GDZIE?
Wystawę można oglądać w siedzibie Pragalerii, (ul. Stalowa 3, Warszawa) 

CO?
Wystawa UPGROWTH 2014/2015 jest okazją do wyróżnienia najlepszych dyplomów z ostatniego rocznika absolwentów oraz pokazuje jak szeroki wachlarz możliwości daje zastosowanie narzędzi cyfrowych zarówno w projektowaniu graficznym jak i wolnej wypowiedzi artystycznej. Jako pierwsza w historii WIT publiczna prezentacja osiągnięć absolwentów kierunku Grafika wystawa UPGROWTH jest okazją do szerszego spojrzenia na to, co udało się osiągnąć wspólnym wysiłkiem nauczycieli i studentów oraz wyznaczenia kierunków dalszego rozwoju.
Fajnie?

KURATORZY
\ prof. Rafał Strent \ mgr Małgorzata Sobocińska-Kiss \

KIEDY? 
Wystawę będzie można oglądać od 25 lutego 2016 r. do 9 marca 2016 r. w godz. 12:00-18:00 / WSTĘP WOLNY

KOGO ZAPRASZAMY? 
Wszystkich studentów, słuchaczy studiów podyplomowych, absolwentów, wykładowców, sympatyków WIT i miłośników młodej sztuki

KTO?
Organizatorzy: Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT (http://www.wit.edu.pl/)
Pragaleria (http://pragaleria.pl/)

CZYJE DYPLOMY BĘDZIE MOŻNA OBEJRZEĆ?

ABSOLWENCI
\ Beata Brauła \ Artur Choiński \ Bartłomiej Feruś \ Justyna Gajownik \ Damian Galiński \ Katarzyna Gazarkiewicz \
\ Agata Gniazdowska \ Anna Grybczyńska \ Agata Guziuk \ Ewelina Jałocha \ Ewa Jurecka \ Liudmyla Khuda \ Idzi Kisza \
\ Paweł Kocik \ Marta Krawczyńska \ Marcin Królewicz \ Anna Krysińska \ Łukasz Kundzicz \ Jan Kurzawa \ Łukasz Lazurek \ Marta Liwińska \ Kamila Łojko \ Magdalena Łuczyńska \ Artur Mantyk \ Dominika Marzec \ Agnieszka Mastalerczuk \
\ Anna Morawiec \ Katarzyna Nowakowska \ Paweł Nowakowski \ Hanna Oloś \ Monika Oryszczak \ Ewelina Orzeszek \
\ Paweł Ozon \ Gabriel Peńsko \ Edyta Petrzak \ Marta Radziszewska \ Ewa Rosłoniec-Czobodzińska \
\ Rafał Rossakiewicz \ Marina Sandomierska \ Łukasz Sieciński \ Piotr Siemierzewicz \ Michał Stachacz \
\ Aleksandra Stefaniak \ Katarzyna Sujecka \ Karolina Szczepanik \ Magdalena Tołłoczko \ Marek Walkowiak\
\ Edyta Wocial \ Klaudia Woźniak \ Bartłomiej Wróblewski \ Natalia Zdunek \

PROMOTORZY I OPIEKUNOWIE
\ dr Krzysztof Franaszek \ mgr inż Grzegorz Grodner \ mgr Piotr Janowczyk \ dr Anna Kłos \ dr Piotr Krochmalski \
\ prof. Zdzisława Ludwiniak \ Marek Madej \ mgr inż. Magdalena Mirkowicz \ mgr Jan Młynarczyk \ mgr Sebastian Nowak \
\ inż. Artur Paprocki Artur \ mgr Michał Piekarski \ dr Leszek Robaszkiewicz \ mgr Jerzy Skakun \
\ mgr Małgorzata Sobocińska-Kiss \ prof. Mieczysław Wasilewski \ prof. Zbigniew Wichłacz \ dr Maja Wolna \
\ mgr Olga Wroniewicz \

post-27-0-23547200-1455732379_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno warto sie wybrać. Myśle, ze może to rownież być pewnym natchnieniem dla maturzystów

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Wiktoria__
      Bardzo proszę o pomoc, pilne!!
      Gdzie od października 2021 roku w Warszawie, mogę studiować kierunek praca socjalna zaocznie?
      Dziękuję za pomoc
    • Przez zefir
      Jeżeli studiujesz w Warszawie albo właśnie wybierasz się tutaj na studia, będziesz szukać mieszkania, pokoju, apartamentu na dzień tydzień miesiąc czy rok, daj nam znać. Projekt HostingWarsaw tworzony przez studentów dla studentów, zwłaszcza uczestników programu Erasmus, by oferować komfortowe mieszkania do wynajęcia w samym sercu Warszawy, natychać wynajmy duchem polskiej gościnności i otwartości na poznawanie nowych kultur. zobacz naszą stronę HostingWarsaw - apartamenty do wynajęcia na elastycznych warunkach i skontaktuj się z nami, powiedz gdzie studiujesz i co, opowiedz o swoich oczekiwaniach i znajdziemy dla ciebie świetny pokój, mieszkanie apartament do wynajęcia w warszawie.

• Przez KieMooN
      Tak. Wiem, że takich tematów jest milion lecz nie byłbym sobą gdybym nie zadał pytania po swojemu!
      A więc tak. Matura poszła słabo. Jedynie gdzie publicznie mam jakieś szansę dostać się na publiczne to SGGW *powtarzam są szanse*. 
      Zakładałem taki scenariusz, dlatego myślałem również o studiach prywatnych. PJATK, WIT, WWSI itp.  A może coś innego?
      Chciałbym, żeby uczelnia nakreśliła mi odpowiedni kierunek nauki, liczę się z tym, że poziom raczej wszędzie jest wysoki (?)
      Czy są tu takie osoby, które rzetelnie mogą napisać coś co mnie nakłoni do wyboru jednych z tych uczelni? Tak, patrzyłem koszta.
      Również, jeśli są tu studenci/absolwenci to też proszę o opinie nt. tychże uczelni.

• Przez Kinga_
      Cześć! Od października zamierzam zacząć studia w Warszawie (kierunek zarządzanie). Biorę pod uwagę 4 uczelnie prywatne: WSB (Wyższa Szkoła Bankowa), UTH (Uczelnia Techniczno-Handlowa), WSM (Wyższa Szkoła Menedżerska) oraz WSZ-SW (Warszawska Szkoła Zarządzania). Jak wiadomo, ile ludzi tyle opinii, ale może macie swoje własne na temat tych szkół lub znacie kogoś, kto tam studiuje. Proszę Was o doradzenie mi, którą z nich wybrać. Może wtedy będzie mi trochę łatwiej podjąć decyzję. Z góry dziękuję za wasze odpowiedzi. 

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Są tu jacyś studenci SGH? Ktoś może podpowiedzieć? Czy to faktycznie takie perspektywy i szansa? Jak sprawy z akademikami?  Dzięki z odpowiedzi 
    • Hej, mam pytanie, bo naczytałem się w internecie legend o absurdalnie wysokich zarobkach absolwentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Czy na prawdę pracując po kilkanaście godzin dziennie w korpo absolwenci zarabiają aż po kilkanaście złotych miesięcznie? Czy to mit i takie zarobki zaraz po studiach są niemożliwe? Mam na myśli osobę która już na studiach robiła staże, praktyki, udzielała się i zna powiedzmy 2 języki obce biegle. Jak to wyglada z zarobkami przeciętnych absolwentów w normalniejszym wymiarze pracy? Bardzo proszę o odpowiedzi, bo niezwykle mnie to ciekawi. 
    • Po lekarskim czekają Cię dużo lepsze perspektywy niż po dowolnym kierunku na politechnice. Warto przemęczyć się i poprawić maturę. Zwłaszcza, jeśli nie musiałabyś studiować w obleganym Gdańsku. Przepisanie przedmiotów zależy tylko od ich zaliczenia. Jeśli zrezygnujesz w trakcie semestru bez wystawionej oceny, to oczywiste, że nie będzie czego przepisywać. Inna sprawa, że przepisanie to zawsze dobra wola prowadzącego lub dziekana, a nie żaden obowiązek.
    • Odwieczny problem studiów, który zauważył już Einstein. Tam Cię zabijają. Zabijają twoją pasję, marzenia. Niszczą od środka. 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.