Skocz do zawartości
  • Opcjonalnie możesz dodać wiadomość do zgłoszenia.

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• są popularnie nazywane ITS lub IOS, czyli indywidualny tok studiów, ale to nie działa w takim wymiarze. Trzeba też spełnić dość wysokie wymagania, jak wysoka średnia oraz uzasadnić wniosek np. reprezentowanie uczelni. Zwykle praca to trochę za mało. 
    • Witam.  Jestem studentka pierwszego roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Dostałam ciekawa ofertę pracy od maja jako asystenta księgowej. Niestety pracodawca wymaga ode mnie pracy na cały etat a mój kierunek nie jest prowadzony w trybie zaocznym. Czy istnieje możliwość studiowania dziennie, ale zwolnienia z obowiązkowej obecności na ćwiczeniach przez Dziekana? Słyszałam, że jakiś kolega mojej kuzynki dostał takie zezwolenie i musiał przychodzić tylko na sesję i zaliczenia. Może ktoś tutaj wie coś o tym?
    • To tak naprawdę kwestia indywidualnych preferencji. Bo uczelnie obie zacne, fajne i badawcze.  Moim zdaniem kwestia tego gdzie się będziesz lepiej czuć. Połączenie UW z UAM to też dobry pomysł. 
    • Cześć. Przede mną decyzja dotycząca wyboru studiów. Jeśli chodzi o kierunek, chcę udać się na filologię rosyjską, lecz mam ogromny problem z wyborem uczelni. UAM czy UW? Myślałam o tym, by w przyszłości pójść też na bałkanistykę, która dostępna jest tylko w Poznaniu. Do głowy przyszedł mi pomysł, by może licencjat z rusycystyki zrobić na UW, a na magisterkę przenieść się na UAM i jednocześnie podjąć wspomnianą wcześniej bałkanistykę. Czy może lepiej od początku iść na UAM? Nie wiem. Mam ogromny dylemat. Piszcie, co sądzicie. Możecie też wymieniać się swoimi doświadczeniami ze studiów filologicznych na tych uniwersytetach.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.