Skocz do zawartości
art-TXT

Praktyki w biurze tłumaczeń - angielski

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam praktykantów anglistów do biura w Warszawie. 

Jeśli jesteście zainteresowani praktykami, to chętnie spotkamy się nawet dziś.

Biuro jest na Wawelskiej. Łatwo dojechać tramwajami i autobusami. Z parkingiem może być problem.

Chętnych proszę o kontakt na rekrutacja@art-txt.pl lub telefon na 603 25 30 50

Aktualne zawsze, ale teraz szczególnie.

Zapraszam.

preferujemy stacjonarnie. Dni i godziny do uzgodnienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tłumaczenie z i na język angielski. Nauka opisywania tłumaczeń przysięgłych, nauka standardów (pewne zwroty tłumaczy się zwyczajowo tak a nie inaczej), korekta swoich tłumaczeń na podstawie pracy korektora (poprawianie swoich błędów), korygowanie cudzych tłumaczeń (prostych na tym etapie), tłumaczenia ze wzoru (np. różne akty (urodzenia, zgonu, małżeństwa) lub inne standardowe druki), czyli jak nie wyważać otwartych drzwi.

Jest to praktyka w zawodzie tłumacza ze wsparciem doświadczonych tłumaczy i wszelkim zrozumieniem faktu, że jest to nauka zawodu.

Nie będzie to jednak zaliczanie podpisów na karcie, bo potem ludzie mówią, że są od nas i dla nas to wiele znaczy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez EMCSA
      Zapraszamy na praktyki w dziale relacji inwestorskich w firmie EMC Instytut Medyczny S.A., notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych, największym w Polsce właścicielu szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Aplikacje przyjmujemy pod linkiem: Praktyki relacje inwestorskie
    • Przez Moja Strefa Wpływu
      Praca w HR
      Chcesz rozwijać się w branży HR ?
      Zgłoś się do nas, a my zaoferujemy Ci darmowy kurs Pracownika HR z certyfikatem vcc, a następnie zapewnimy Ci 3 miesiące płatnego stażu w branży 1800 zł brutto/m-c
      Dodatkowo :
      - zapewniamy bezpłatne spotkanie z doradcą zawodowym
      - bezpłatny kurs języka obcego (angielski, niemiecki lub francuski)
      - zwrot kosztów dojazdu do miejsca szkoleń i staży
      Zapraszamy zwłaszcza osoby niepełnosprawne !!!
      Dla kogo ?
      * dla osób w wieku 18-24
      * dla osób z woj. śląskiego
      * nie pracujących
      * nie uczących się stacjonarnie
      Tel. 533 - 518 - 552
      zajrzyj też na nasz fanpage :
      https://web.facebook.com/Moja-Strefa-Wpływu-Śląsk-169764500201700/
    • Przez janga2050
      Witam
      Jestem na II roku romanistyki I stopnia na UMCS i w tym roku czeka mnie odbycie praktyk. Wszystko by było dobrze, gdyby nie to, że nie wiem jak znaleźć miejsce, gdzie mam je odbyć. Studiuję na specjalizacji tłumaczeniowej, więc w grę wchodzą m.in. biura tłumaczeń. Mam więc w związku z tym pytanie, czy istnieje jakaś strona gdzie można wyszukać konkretne miejsce? A może wy drodzy forumowicze znacie jakieś dobre miejsce gdzie przyjmują na praktyki (Lublin)?

Będę wdzięczny za jakiekolwiek info

Jarek 
    • Przez Miłosz Szkudlarski
      Lidl, Amazon, Nestle Polska, ZT Kruszwica, Mars Polska, Philips Lightning, Grupa PZU, Deloitte, Imperial Tobacco oraz Unilever to najwięksi i najbardziej cenieni na polskim rynku pracodawcy. Każda z tych firm posiada swój program płatnych praktyk i staży dla studentów i absolwentów, który rokrocznie przyciąga setki kandydatów. Jak wygląda proces rekrutacji i czego oczekuje się od potencjalnych stażystów i praktykantów? Przygotowaliśmy dla Was pełne zestawienie!    

• Przez Agnieszka
      Wiadomo, że odbywanie praktyk i staży to podstawa w dzisiejszych czasach podczas studiów. 
      Warto przeczytać artykuł http://www.studia.net/zawody-przyszlosci/3369-praktyka-to-podstawa
      i obejrzeć film o praktykach i stażach i jak nie dać się oczukać
      http://video.studia.tv/medias/ohzz1gg969

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Na studia II stopnia rekrutuje się osoby na podstawie wyniku na dyplomie, średniej ocen z toku studiów, czasami jest również egzamin wstępny. ECTS są potrzebne do uzyskania odpowiedniej liczby punktów do zaliczenia semestru i roku. Ujednolica to również system w UE. Tak, że jak pojedziesz na erasmusa i zaliczasz przedmiot to wiadomo jaka jest jego wartość. Dzięki temu, że sam decydujesz na jakie przedmioty się decydujesz na studiach poza zakonem to masz wiedzę ile punktów musisz jeszcze uzbierać żeby zaliczyć rok. Dodatkowo jesli nie zaliczysz jakiegos przedmiotu i masz z niego warunek lub repete to oplacasz go zgodnie z iloscia punktow ects. Nie jest lepszy ten kto więcej punktów uzbiera - to nie  pokemony
    • Szukałem już zastosowania punktów ECTS, ale jedyne sensowne przeze mnie znalezione to zaliczenie przedmiotów. Jestem dopiero na 1 roku informatyki, ale sądziłem, że łączna liczba punktów ECTS jest zależna od iloczynów ocen i ich wag. Tymczasem mam maksymalną sumę punktów, co nie oznacza najwyższych z możliwych ocen.  Jak rekrutowani są w takim razie studenci na studia 2. stopnia? Przez egzamin, rozmowę? Jak w przypadku informatyki w szkole bardziej prestiżowej niż ta, do której uczęszczam? Czemu w takim razie służą oceny? 
    • Zgadzam się. Dlatego uwazam, że jeśli chce mieszkać w Warszawie to ma to znaczenie. Jeśli nie to mniejsze. 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.