Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem absolwentką zarządzania od 7 lat zajmuję się pisaniem wzorów prac magisterskich inżynierskich i licencjackich z różnych dziedzin z zakresu nauk ekonomicznych, humanistycznych i społecznych, szczególnie prac z kierunków takich jak: bhp, ekonomia, prawo, bezpieczeństwo wewnętrzne, finanse, rachunkowość, socjologia, pedagogika, zdrowie publiczne, administracja, zarządzanie, logistyka, europeistyka, dziennikarstwo, turystyka i rekreacja, wychowanie fizyczne, czy politologia. Jestem w stanie napisać każdą pracę z nauk ekonomicznych, humanistycznych i społecznych, zajmuję się również pisaniem wzorów referatów i prac zaliczeniowych oraz różnego rodzaju innych tekstów w tym artykułów naukowych i tym podobnych. Pisane przeze mnie prace są pracami autorskimi, nie kopiuję tekstów z innych prac ani Internetu, nie przepisuje książek, prace piszę zgodnie z życzeniem klienta według jego spisu treści albo spisu wcześniej z nim uzgodnionego.

Cena standardowych prac to 15 zł za stronę tekstu (Times New Roman, czcionka 12, interlinia 1,5 z marginesem na oprawę), prace są sformatowane zgodnie z życzeniem klienta, opatrzone przypisami, oraz ze spisem treści, spisem wykresów, tabel, rysunków itp. Termin realizacji to od kilku dni do kilkunastu tygodni w zależności od życzenia klienta, oraz rodzaju pracy, istnieje możliwość pisania pracy po rozdziale i rozliczania się za napisane rozdziały po ich napisaniu. Istnieje możliwość podpisania umowy zlecenia albo umowy o dzieło. Prace przesyłam na adres mailowy albo udostępniam w wersji elektronicznej podczas spotkania.

Jesteś zainteresowany? Masz jakieś pytania? Potrzebujesz wzoru pracy na wczoraj? Nie czekaj i napisz teraz ;)

Mój adres: pogotowiemagisterskie@o2.pl 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez TomaszSt
      Cześć wszystkim,
      jak w tytule - posiadam duże doświadczenie zarówno pod kątem korekty, opracowania i wszelkich modyfikacji prac zaliczeniowych jak i tworzeniu nowych tekstów. Wszystkie zlecenia wykonuję od podstaw, cena zawsze jest ustalana indywidualnie - negocjowalna.
      Moje publikacje można odnaleźć w sieci - publikowałem różne artykuły, głównie o treści historycznej (z wykształcenia historyk wojskowości o specjalności nauczycielskiej - mgr) aczkolwiek zajmuję się również pedagogiką, socjologią, psychologią, dziennikarstwem etc. W przypadku kontaktu przesyłam próbki swoich prac do wglądu.
      Wszystkie zlecenia wykonuję rzetelnie i całkowicie OD PODSTAW.
      Pozdrawiam

• Przez recovery1
      Witam,

jestem studentką psychologii, którą bardzo interesuje temat seksualności, sposobów radzenia sobie kobiet z problemami ginekologicznymi i tworzenia programów pomocy. Piszę właśnie pracę magisterską na temat funkcjonowania seksualnego kobiet po zabiegu histerektomii i chciałabym zaprosić Panie do podzielenia się swoimi doświadczeniami i odczuciami w tym temacie. Jeśli znają również Państwo osoby o podobnych doświadczeniach, byłabym wdzięczna za udostępnienie ankiety i pomoc. Ankieta jest całkowicie anonimowa (wyniki są opracowywane zbiorowo) i nie powinna zająć więcej niż 20 minut.

Serdecznie dziękuję!

https://forms.gle/M8LtjdAQpHqTkfdU6
    • Przez tasteoftruth
      Hej! Jestem obecnie po trzecim roku na studiach z grafiki komputerowej. W tym roku powinnam pisać pracę dyplomową i ją zaraz bronić. Niestety, w ciągu roku nie zaliczyłam dwóch przedmiotów. Z różnych przyczyn. Strasznie mi z tego powodu głupio i przykro. Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć jak wygląda przedłużenie terminu oddania pracy i czy bez niej mogę iść na studia magisterskie? Nie jestem w stanie się obronić bez tych dwóch przedmiotów. Nie wiem co robić i jestem w kompletnej rozsypce. Pomocy. Moja praca jest gotowa w 70% ale do 15 września nie dam rady. 
    • Przez Anonimowa
      Po przeprowadzeniu ankiety i wpisaniu odpowiedzi do bazy danych w excelu, dotarłam do etapu, w którym muszę zrobić analizę statystyczną. Wszystkim odpowiedziom nadałam etykiety numerowe i w taki sposób wpisywałam je do bazy (1-5). Pytania o grupę wieku, wykształcenie, miejsce zamieszkania oraz sytuację zawodową, chciałabym skorelować z resztą pytań w mojej ankiecie. Nie wiem jakiego testu statystycznego użyć (Spearman, Pearson czy inny), oraz jakie inne sposoby analizy statystycznej należałoby użyć do mojego typu ankiety.
      Poniżej wstawiam przykładowe pytanie z mojej ankiety oraz sposób oznaczenia w bazie:
      Które badanie wybrałaby Pani, aby zdiagnozować osteoporozę?
              ultrasonografia (USG)    -1
              rentgen (RTG)                -2
              densytometria               -3
                nie wiem                       -4
      Ponadto pytania o wiek, sytuację zawodową, wykształcenie i miejsce zamieszkania również oznaczałam w sposób symboliczny to znaczy np. małe miasto 1, wieś 2, łódź 3.
    • Przez Sowa Dyplomowa
      Witam, to Sowa, Sowa Dyplomowa. Jestem mądra, inteligentna oraz poważna osoba. Rzadko się uśmiecham, bo cały czas myślę i jestem w stanie tworzenia nowych naukowych osiągnięć. Ja oraz mój zespół, przez lata zajmuje się pisaniem różnego rodzaju prac naukowych, dzięki czemu zdobyliśmy dużo doświadczenia w tym temacie. Współpracujemy z dużą ilością profesorów, doktorów oraz innych nauczycieli nie tylko w Polce, a też z całego świata, dzięki czemu, szybko możemy zareagować i przygotować najlepszą ofertę dla Ciebie. Pomoc w pisaniu prac dyplomowych – coś, czego nikt nie potrafi lepiej od nas!
      Pisanie Referatów Pisanie Prac seminaryjnych (zaliczeniowych, semestralnych) Pisanie Prac licencjackich / absolwenckich Pisanie Prac magisterskich / inżynierskichPisanie Prac doktorskich / dysertacyjnychPisanie Prac MBA Pisanie RecenjiP isanie Praca semestralnych Pisanie Artykułów naukowych

http://www.sowadyplomowa.pl

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Wielu odwiedzających to forum ma dopiero przed sobą pierwszy i zarazem jeden z najważniejszych wyborów dorosłego życia, czyli kierunek studiów. Nie reklamując i nie odradzając żadnego z nich, postaram się wypunktować to, co szczególnie istotne z perspektywy osoby, która przeszła już ten etap.    1. Zainteresowania. Wiem, że wydaje się to banalne, ale z niewolnika nie ma pracownika, jak głosi znane przysłowie. Nie warto iść w coś, co wywołuje odruch wymiotny, by męczyć się na studiach i następnie przez... kilkadziesiąt lat pracy. Ponadto zawsze łatwiej jest tym, którzy po prostu lubią daną tematykę.    2. Perspektywy. Żyjąc w dobie Internetu mamy łatwiej od roczników sprzed lat, które musiały opierać się na niefachowej i subiektywnej opinii rodziców, znajomych i mediów. Przed dokonaniem ostatecznego wyboru przydaje się zbadać rynek śledząc rządowe statystyki ekonomicznych losów absolwentów (https://ela.nauka.gov.pl/) i wiodące serwisy z ogłoszeniami o pracę. W tym drugim przypadku trzeba ocenić, jak dużo jest ofert w stosunku do liczby absolwentów i jaki jest trend popytu na danych absolwentów - stały, rosnący czy malejący. Pomocne w tym mogą być też fora i grupy branżowe. Chyba każdy zgodzi się z tym, że nie opłaca się wybrać czegoś, po czym znalezienie pracy w zawodzie graniczy z cudem.   3. Łatwość przekwalifikowania się. Kończąc studia nie wiemy, co czeka nas w bliskiej i dalekiej przyszłości. Dlatego ważne jest, by zdobyte kompetencje można było wykorzystać na różnych, niekoniecznie pokrewnych, stanowiskach po wcześniejszym doszkoleniu przez pracodawcę. Z tego powodu lepiej rokują "tradycyjne", obszerne i powszechnie znane kierunki niż jakieś okrojone niszowe wynalazki, które kiedyś funkcjonowały jako specjalność lub profil dyplomowania na jednym z nich. Materiał na takich często jest wyjątkowo skromny i zawiera sporo różnego rodzaju zapychaczy.    4. Odpowiednia uczelnia i odpowiedni wydział. Najlepiej wybrać kierunek zgodny z typem uczelni i wydziału. Tak więc np. ekonomia na polibudzie nie będzie najlepszym wyborem i analogicznie - budownictwo na uniwerku oraz informatyka na uczelni przyrodniczej. Takie uczelnie mają z reguły potężny deficyt kadry i zaplecza danego kierunku, a trudno nauczyć się czegoś, jeśli nie ma od kogo i gdzie.    5. Warunki studiowania. Częstą zachętą do wyboru tej, a nie innej uczelni, jest pozycja w rankingach. Marka ma jakieś znaczenie, ale warto też dowiedzieć się co nieco o tym, jak studiuje się w praktyce, czyli jak wyglądają zajęcia i zaliczenia, jakie podejście mają prowadzący i jak ogólnie traktuje się studentów. Studia zajmują kilka lat, więc dobrze, by przez ten czas nie trzeba było użerać się prawie z każdym na uczelni. Idąc na tzw. uczelnię badawczą trzeba również pamiętać, że jednym z jej priorytetów jest minimalizacja stosunku studentów do prowadzących (nauczanie nie jest już bezwzględnym nr 1), co pociąga za sobą co najmniej wysoko (nie zawsze do końca fair) zawieszoną poprzeczkę. Dlatego lepiej nie wkraczać na całkowicie nieznany teren.    6. Nie ufamy marketingowi. Uczelnie zawsze zachwalają swoją ofertę, więc do treści podawanych na stronach i w katalogach trzeba podchodzić z dużym dystansem i przede wszystkim weryfikować. Co więcej, zwłaszcza nie należy nabierać się na "inżynierskie" (specjalnie w cudzysłowie) wydania nietechnicznych kierunków - np. zarządzania, które są jak świnka morska (patrz pkt. 4)  Licencjat jest tytułem równorzędnym inżynierowi, a takie chwyty stosują z reguły uczelnie ze słabą ofertą danego kierunku.    To chyba z grubsza tyle, jeśli chodzi o najważniejsze kwestie. Udanych wyborów! 
    • Wiem jaka jest procedura rekrutacji, też wiem że musze porozmawiac z przelozonymi itd, chodzi mi jednak o fakt jak to wyglada czy samemu zrywam kontrakt czy inaczej 
    • Skoro jesteś żołnierzem zawodowym (podchorążowie są dopiero kandydatami na ŻZ), to chyba wypada najpierw pogadać z przełożonym..? Bo chyba nie sądzisz, że o tak po prostu zwiejesz na studia dzienne (!) bez żadnych konsekwencji i będziesz pobierał uposażenie za swoją służbę + bycie podchorążym?   Na studia wojskowe wszyscy rekrutują się na tych samych zasadach, czyli konkurs świadectw + test sprawności + rozmowa. Natomiast do studium oficerskiego czasem przyjmują tylko zawodowych podoficerów (chociaż baaaardzo rzadko) po magisterce i wtedy rzeczywiście można mieć jakieś profity z wykonywanego zawodu, ale na ogół też jest równość. Wojsko ma to do siebie, że zaczynając na dole hierarchii, naprawdę trudno awansować w górę i stąd wynika popularność studiów wojskowych.
    • Na forum jest gdzieś dokładny opis procedury rekrutacji. Rekrutacja jest do końca marca z tego co pamiętam A później są egzaminy.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.