Skocz do zawartości
Krzysi3kUG

Witam wszystkich

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, nazywam się Krzysie - jestem studentem 3 roku informatyki (niestacjonarne) na Uniwersytecie Gdańskim. Interesuje się programowaniem, szczególnie Ruby on Rails. Obecnie odbywam staż w firmie programistycznej. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

Zapraszamy do dyskusji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, witam :) Laura z tej strony. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka, tu Ania, interesuje się fotografią i w tym roku zdaję maturę, szukam studiów ! mam nadzieję, że pomożecie :D Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej,

Na pewno postaramy sie cos podpowiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Witam, Aktualnie jestem na I roku studiów. Mam obawy związane z tym, że w przyszłym semestrze być może będę musiał realizować na jakiś przedmiot jakiś projekt w grupie. Byłoby to dla mnie kłopotliwe, ponieważ nie znam nikogo z mojej grupy, ani z roku, a na korytarzu też z nikim nie rozmawiam(nie odczuwam takiej potrzeby do integrowania się z innymi ludźmi, poza tym głupio by mi było tak nagle podejść i zacząć z kimś rozmawiać, jak przez rok tego nie robiłem). Co powinienem zrobić w mojej sytuacji?
    • A nie myślałaś o zaocznych? Na pewno łatwiej się dostać, a i pewnie mniej płacisz, niż za prywatną szkołę
    • Podpinam się pod pytanie Ja akurat chcę studiować Finanse i rachunkowość podyplomowo, jak z tym w Rzeszowie?
    • Hej, czy jest tu ktoś, kto robił podyplomówkę na Uniwersytecie Rzeszowskim? Znalazłam ofertę https://podyplomowe.ur.edu.pl/ i chciałabym aplikować na kierunek "Finanse publiczne z elementami rachunkowości budżetowej", ale nie mam wśród znajomych nikogo, kto miałby z tym styczność. Wcześniej studiowałam w Krakowie, ale ze względu na pracę zmieniłam miejsce zamieszkania i szukam dobrej Uczelni z fajnymi, umiejącymi ciekawie opowiadać wykładowcami. Będę wdzięczna za pomoc
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.