Skocz do zawartości
Łukasz

Certyfikowane szkolenie w AHE - Opanowanie w obliczu wyzwań. Jak radzić sobie z sytuacjami trudnymi w grupie?

Rekomendowane odpowiedzi

18 listopada br. o godzinie 15.00 prowadzący szkolenie Eyal Nir (Izrael) zaprezentuje wywodzące się ze sztuk walki (karate, budo) zasady i sposoby radzenia sobie w sytuacjach trudnych, będących wyzwaniami, wymagającymi opanowania i zachowania poczucia kontroli nad sytuacją. Opanowanie i poczucie kontroli bierze się z ciała, a więc im lepiej potrafimy zapanować nad swoim oddechem, przyspieszonym biciem serca, postawą, czy kontaktem wzrokowym, tym lepiej jesteśmy w stanie zapanować nad trudną, angażującą emocjonalnie sytuacją.

Podobnie rzecz ma się z grupą, z którą pracujemy, czy której przewodzimy. W sytuacjach trudnych w grupie, to nasza postawa
i sposób zachowania jest punktem wyjścia do pozytywnego zakończenia konfliktu.

Program warsztatów Budo-Way służy jako pomost pomiędzy tajnikami sztuki walki Budo, a codziennymi życiowymi
i biznesowymi przedsięwzięciami. Wykorzystuje analogie, zestaw przykładów, pokazów i ćwiczeń. Program Budo-Way prezentuje prostą „Formułę sukcesu”, opartą na dwóch zasadach:

1. Przejmowanie kontroli
2. Identyfikowanie (i tworzenie) możliwości

Dla kogo?

Warsztaty skierowane są do wszystkich osób pracujących na co dzień z grupami, zbiorowościami, a także każdego,
kto chce popracować nad swoim spokojem  i opanowaniem w sytuacjach trudnych, np. :

• pedagodzy (nauczyciele, instruktorzy, wykładowcy)
  • psycholodzy (terapeuci, doradcy),
  • kadra zarządzająca (kierownicy, team liderzy, koordynatorzy projektów),
  • trenerzy, coachowie,
  • osoby pracujące w kontakcie z klientem.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu to 50 zł od uczestnika.
Każdy uczestnik otrzyma, po jego zakończeniu, certyfikat potwierdzający uczestnictwo.

eyal_nir_1.jpg
Eyal Nir
trener i nauczyciel. 6 dan karate. Przez wiele lat ćwiczył i uczył karate. Z wykształcenia inżynier. Eyal Nir łączy wieloletnie doświadczenie zarówno w zakresie  sztuk walki (30 lat), jak i świata biznesu, posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu w różnych instytucjach edukacyjnych, różnych przedmiotów w tym architektury komputerowej, programowania, matematyki i języka angielskiego. Obecnie uczy Business English. Przewodniczący Federacji Karate Tradycyjnego Izraela. Jest współautorem książki i treningu prezentującego techniki skutecznego działania połączone z zasadami treningu samurajów – Budo-Way.

Zapisy pod adresem laps@ahe.lodz.pl do dn. 4.11.2015 r.,
Wpłaty na konto za uczestnictwo przyjmujemy do 8.11.2015 r.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo ciekawy pomysł dla każdego kto pracuje z ludzmi (czyli dla wszystkich:) )Rozumiem, że w Łodzi będzie to szkolenie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niestety ale być może na Śląsku będzie coś podobnego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez klima7
      Witam, muszę wybrać drogę studiów. Najważniejsze żebym wylądował ostatecznie na Informatyce na Politechnice Warszawskiej, gdzie się nie dostałem z powodu braku dosłownie kilku punktów. Jedyną możliwością jest przeniesienie z Łodzi...
      Mam do wyboru Informatykę na PŁ i Informatykę na UŁ. Po przejrzeniu programów studiów i przedmiotów na pierwszym roku wydaje się, że łatwiej będzie przenieść się z UŁ

Moje pytania:
      - Czy nie ma większych problemów z przenoszeniem typu Uniwersytet->Politechnika w porównaniu z  Politechnika->Politechnika?
      - Może ktoś się podobnie przenosił i może powiedzieć czy trudno to zrobić
    • Przez Mic
      Witam, mam 28 lat w tym roku chciałbym wrócić na studia, zawsze pasjonowała mnie informatyka ale przez duże problemy z matematyką w liceum i słabo zdanej maturze z matematyki na poziomie podstawowym nie poszedłem na studia informatyczne. Czy jest to możliwe aby nadrobić materiał z matematyki i przygotować się na studia, żeby nie mieć potem dużych problemów z zaliczeniami? Proszę o jakieś porady po jakie książki czy materiały sięgnąć. Jeżeli chodzi o uczelnie to myślałem o SAN w Łodzi w trybie niestacjonarnym, czy to dobry wybór? Czy lepiej iść na UŁ na Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej?
    • Przez Karina99
      Czy warto studiować gospodarkę przestrzenną na UŁ? Chciałabym się dowiedzieć, czy będzie po tym możliwośc znalezienia pracy. I czy opłacałoby się studiować oprócz tego drugi kierunek, np. filologię?
    • Przez xelesse
      Cześć.  Zastanawiam się nad zmianą kierunku na logistykę. Jednak boję się tego kroku, martwi mnie to, że zmienię i nagle okaże się, że logistyka to nie to. Dlatego zastanawiam się nad zrobieniem kursu. Kurs miałby za zadanie wprowadzić mnie w świat logistyki. Myślę, że to jakoś pomogłoby mi podjąć decyzję na temat studiów. Poza tym zawsze lepiej CV będzie wyglądać, bo póki co świeci pustką(chociaż nie wiem jak patrzą na takie coś pracodawcy). Gdybym zmieniła kierunek to to też byłaby jakaś baza pod to co będę mieć na studiach. Zastanawiam się też jaki kurs wybrać. Jest 3 dniowy kurs, który kosztuje 800zł, jest on na miejscu. Jest też internetowy, który jest teraz w promocji za 50zł... Oba kursy z certyfikatem. Niby stać mnie na ten za 800zł, ale nie mam dobrej sytuacji finansowej, więc wolałabym, żeby było taniej... Jeżeli o system nauki to wybrałabym ten na miejscu. Co o tym myślicie? 
    • Przez Sowkers
      dziCześć, czy ktoś z Was zna może przypadek, w którym przyjęli osobę bez rekrutacji tj. bez opłaty i zgłoszenia na stronie rekrutacji na łódzkim umedzie, wydział wojskowo-lekarski, kierunek lekarski? 
      Nie spodziewałam się, ze progi w tym roku będą tak niskie, Wiec nie rekrutowalam się. Jedyne co mi przychodzi do głowy, to napisanie podanie do dziekana z prośba o przyjęcie, jednak nie wiem czy to coś da. 
      Z góry dzięki za pomoc.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.