Skocz do zawartości
Doradca WSSiP

Absolwent WSSiP reżyserem nowego filmu "Git"

Rekomendowane odpowiedzi

13 listopada do kin w całej Polsce wchodzi film pt. "Git". Reżyserem i autorem scenariusza jest pochodzący z Lubina, absolwent Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi, kierunku Realizacja obrazu filmowego i telewizyjnego - Kamil Szymański.
Młody reżyser na swym koncie ma m.in: współpracę z Teatrem im. Heleny Modrzejewskiej, Stowarzyszeniem "Inicjatyw Twórczych". Jest uczestnikiem i laureatem wielu przeglądów i festiwali filmów niezależnych. W dorobku Kamila możemy wymienić takie filmy jak: „Stop", „Krzyk", „Szoł tajm", „Pokój".

Więcej informacji: http://naszlubin.pl/kultura/6864-2015-10-28-10-48-48.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez klima7
      Witam, muszę wybrać drogę studiów. Najważniejsze żebym wylądował ostatecznie na Informatyce na Politechnice Warszawskiej, gdzie się nie dostałem z powodu braku dosłownie kilku punktów. Jedyną możliwością jest przeniesienie z Łodzi...
      Mam do wyboru Informatykę na PŁ i Informatykę na UŁ. Po przejrzeniu programów studiów i przedmiotów na pierwszym roku wydaje się, że łatwiej będzie przenieść się z UŁ

Moje pytania:
      - Czy nie ma większych problemów z przenoszeniem typu Uniwersytet->Politechnika w porównaniu z  Politechnika->Politechnika?
      - Może ktoś się podobnie przenosił i może powiedzieć czy trudno to zrobić
    • Przez Mic
      Witam, mam 28 lat w tym roku chciałbym wrócić na studia, zawsze pasjonowała mnie informatyka ale przez duże problemy z matematyką w liceum i słabo zdanej maturze z matematyki na poziomie podstawowym nie poszedłem na studia informatyczne. Czy jest to możliwe aby nadrobić materiał z matematyki i przygotować się na studia, żeby nie mieć potem dużych problemów z zaliczeniami? Proszę o jakieś porady po jakie książki czy materiały sięgnąć. Jeżeli chodzi o uczelnie to myślałem o SAN w Łodzi w trybie niestacjonarnym, czy to dobry wybór? Czy lepiej iść na UŁ na Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej?
    • Przez Karina99
      Czy warto studiować gospodarkę przestrzenną na UŁ? Chciałabym się dowiedzieć, czy będzie po tym możliwośc znalezienia pracy. I czy opłacałoby się studiować oprócz tego drugi kierunek, np. filologię?
    • Przez Sowkers
      dziCześć, czy ktoś z Was zna może przypadek, w którym przyjęli osobę bez rekrutacji tj. bez opłaty i zgłoszenia na stronie rekrutacji na łódzkim umedzie, wydział wojskowo-lekarski, kierunek lekarski? 
      Nie spodziewałam się, ze progi w tym roku będą tak niskie, Wiec nie rekrutowalam się. Jedyne co mi przychodzi do głowy, to napisanie podanie do dziekana z prośba o przyjęcie, jednak nie wiem czy to coś da. 
      Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez Master98
      Witam. Jestem w trakcie rekrutacji na studia stacjonarne I stopnia. Wybrałem kierunki ekonomiczne. Uniwersytet Łódzki - finanse i rachunkowość, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu - finanse i rachunkowość, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu - ekonomia, Uniwersytet Warszawski - Finanse, rachunkowość i ubezpieczenia. Jest duże prawdopodobieństwo, że dostanę się na wszystkie wybrane studia. Mieszkam niedaleko Łodzi, dlatego byłbym skłonny tam studiować, ale nie wiem jak ma się poziom tej uczelni w porównaniu do pozostałych przeze mnie podanych. Chciałbym poprosić o porównanie poziomu nauczania tychże kierunków na wymienionych uczelniach. Dodam jeszcze, że mam pasję, która nie ma nic wspólnego z wybranymi przeze mnie studiami i chciałbym podczas edukacji mieć trochę czasu na jej rozwijanie. Proszę o poradę także w tej kwestii. Pozdrawiam. 

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• A po co Ci dwa kierunki? Co to daje wg Ciebie? Zdajesz sobie sprawę że w 3 roku wypadają Ci wówczas 2 pracę licencjackie.  To nie jest dobry pomysł. Nawet nie polecam gdy robi się rok po roku a co dopiero równocześnie. Masz jeszcze studia II stopnia i studia podyplomowe więc jest w czym wybierać.
    • BW sobie odpuść. To nie to co myślisz.  Na zarządzaniu jest matematyka i statystyka jako 2 przedmioty ściśle związane. Inne przedmioty ja tylko wykorzystuja. Można zdać jeśli jest się systematycznym.
    • Witam, przymierzam się do studiów i chciałem zapytać o kierunek zarządzanie, jak jest tam z matematyką ? Przedmioty które są związane z matematyką na tej uczelni to rachunkowość i dokumentacja finansowa oraz analiza ekonomiczno-finansowa. Czy ktoś kto miał 50% z matematyki podstawowej na maturze sobie poradzi ? Przyznam, że nie lubię matematyki za to od zawsze interesuje się elektroniką, komputerami, ogólnym dłubaniem w sprzęcie, niestety jestem za mierny z matematyki na jakiekolwiek studia inżynierskie, ( zanim ktoś powie, że matmy można się zawsze nauczyć - no niestety ja próbowałem, ale takie przedmioty jak matematyka dyskretna itp są daleko poza moim zasięgiem ). Mam już 24 lata i duże braki w matematyce, których nie nadrobię w kilka miesięcy, dlatego szukam jakiejś alternatywy, czegoś co przyda mi się może do prowadzenia własnej działalności, biznesu. Myślałem także nad bezpieczeństwem wewnętrznym i specjalności cyberbezpieczeństwo, ale nie jestem do końca przekonany, plusem jest brak matmy, ale szczerze mówiąc interesuje mnie bardziej sama specjalność cyberbezpieczeństwo niż sam kierunek. Liczę na dobrą duszę, która coś poradzi, podpowie. Dzięki
    • Witam. Wraz z ogłoszeniem list zakwalifikowanych na studia zmierzyłam się z dylematem. Mianowicie, dostałam się na dwa kierunki: dziennikarstwo i komunikacja społeczna oraz kulturoznawstwo. Zwracam się do studentów, którzy studiowali również dwa kierunki równocześnie (może akurat te dwa?). Jakie są Wasze refleksje? Polecacie takie rozwiązanie czy też nie?   G.B.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.