Skocz do zawartości
  • Opcjonalnie możesz dodać wiadomość do zgłoszenia.

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Cześć. Jestem właśnie w trakcie rezygnowania z obecnego kierunku(Geoinformatyka na AGH). I w przyszłym roku akademickim rozważam pójście na geografie, na UJ. Są tu może osoby, które zetknęły się z tym kierunkiem na UJ i mogłyby mi udzielić jakiś szczegółowych informacji? Dodam, że pasjonuje się geografia, a wybór geoinformatyki był nietrafionym pomysłem. Rozważałem również logistyke na UEKu w Krakowie, ale boję się, że będzie znowu tak jak z geoinformatyką, a geografia wydaję mi się dość pewnym dla mnie kierunkiem. Proszę o jakieś opinie, porady.  
    • Warto. Zdecydowanie. Co do pracy to ja uważam, że już na 1 semestrze warto by popracować. Chociażby na pół etatu. Co do pracy w zawodzie to w wielu firmach w dziale księgowości potrzebują do pomocy.
    • Przez pierwszy semestr chcę się wdrożyć, po pierwszej sesji (z tym rokiem chyba serio przesadziłam) chcę iść do pracy. Co do tamtejszego miasta- po prostu mega tam lubię być, klimat, społeczność, bardzo dobrze się tam czuję i nic więcej;)
    • Zaoczne bez pracy to raczej nietypowe połączenie. W każdym razie lepiej skończyć porządny kierunek w takim układzie niż byle co dziennie. Nie wiem, jak to jest dokładnie w przypadku FiR, ale student 2. roku przytłaczającej większości kierunków nie jest osobą, która nadaje się do wdrażania do zawodu. To nie działa tak, że kończąc lokalną uczelnię ma się przewagę nad kandydatami z innych regionów. Dyplom uczelni, na której dany kierunek stoi na wysokim poziomie, jest w cenie w całym kraju. 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.