Skocz do zawartości
paniblaszka

pomoc w redagowaniu prac mgr, lic. zaliczeniowych

Rekomendowane odpowiedzi

Profesjonalnie pomogę napisać lub napiszę pracę kontrolną, zaliczeniową, magisterską, licencjacką. Podejmę się także sprawdzenia i ew. korekty już napisanej pracy. Piszę referaty, eseje, rozprawki, recenzje itp. opracowania. Każda praca bogata w przypisy (w miarę najnowsze) i każda dopracowana w szczegółach. Gwarantuję uczciwość, anrtyplagiat, kompetencje, dyskrecję, terminowość. Nie pobieram żadnych przedpłat/zaliczek. Przedstawiam jasne warunki ew. współpracy, szybko odpowiadam na każde zapytanie, jestem w stałym kontakcie ze zlecającym pisanie. Na ewentualne życzenie wysyłam wzór - próbkę mojego stylu pisania

. Kontakt: gg 18240258, mail kobieta@tlen.pl

zapraszam do kontakt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli masz trudności z przygotowaniem pracy dyplomowej i uważasz, że sam/a sobie nie poradzisz to napisz do mnie. Oferuję pomoc przy redagowaniu i opracowywaniu materiałów z wielu dziedzin. Wszystko odbywa się wedle Twoich wytycznych i wcześniej ustalonych zasad współpracy, które pozostają niezmienne, aż do końca. Tak więc, nie musisz się obawiać, że nagle zamilknę, a Ty zostaniesz z niczym. Oczywiście jestem tylko człowiekiem i mam ograniczone możliwości. Jeśli więc potrzebujesz materiałów "na jutro" to niestety nie mogę Ci pomóc. Z tego samego powodu nie jestem w stanie pomagać wielu osobom jednocześnie i nie przyjmuję każdego zlecenia. Jednak taka organizacja pracy przekłada się na większą efektywność i solidnosć wykonywanych zleceń, a tym samym większe zadowolenie klientów.

Jeśli jesteś zainteresowany/a moją pomocą to napisz wiadomość na adres rafpon@interia.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Profesjonalna, bez plagiatu autorska merytoryczna pomoc w pisaniu prac mgr , lic zal i innych z zaakresu pedagogiki, socjologii, psychologii. Wysoka jakosc , bardzo dobre terminy, wysokie kwalifikacje redaktorów - doswiadczenie praktyczne i teoretyczne (naukowe) .kontakt email pomoc.redakcja@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez recovery1
      Witam,

jestem studentką psychologii, którą bardzo interesuje temat seksualności, sposobów radzenia sobie kobiet z problemami ginekologicznymi i tworzenia programów pomocy. Piszę właśnie pracę magisterską na temat funkcjonowania seksualnego kobiet po zabiegu histerektomii i chciałabym zaprosić Panie do podzielenia się swoimi doświadczeniami i odczuciami w tym temacie. Jeśli znają również Państwo osoby o podobnych doświadczeniach, byłabym wdzięczna za udostępnienie ankiety i pomoc. Ankieta jest całkowicie anonimowa (wyniki są opracowywane zbiorowo) i nie powinna zająć więcej niż 20 minut.

Serdecznie dziękuję!

https://forms.gle/M8LtjdAQpHqTkfdU6
    • Przez tasteoftruth
      Hej! Jestem obecnie po trzecim roku na studiach z grafiki komputerowej. W tym roku powinnam pisać pracę dyplomową i ją zaraz bronić. Niestety, w ciągu roku nie zaliczyłam dwóch przedmiotów. Z różnych przyczyn. Strasznie mi z tego powodu głupio i przykro. Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć jak wygląda przedłużenie terminu oddania pracy i czy bez niej mogę iść na studia magisterskie? Nie jestem w stanie się obronić bez tych dwóch przedmiotów. Nie wiem co robić i jestem w kompletnej rozsypce. Pomocy. Moja praca jest gotowa w 70% ale do 15 września nie dam rady. 
    • Przez redakcja@dyplomna5.pl
      Szanowni Państwo,
      Pomagamy studentom dyplomantom rozwiązywać problemy w edycji, redagowaniu, prac dyplomowych licencjackich, magisterskich oraz inżynierskich. I nie tylko! Jako jedyni dajemy gwarancję na wykonaną pracę, aż do momentu akceptacji przez Twojego promotora.
      Oferuję przejrzyste zasady współpracy oparte na podpisanej umowie.

Udzielamy 100% gwarancji na Twoją pracę! Nie daj się nabrać na tanie oferty! Takie nie istnieją! Oszczędź sobie stresu i kłopotów w raporcie antyplagiatowym.

Dzięki profesjonalnemu podejściu oraz szerokiej wiedzy i okazywaniu szacunku wszystkim Klientom współpraca z nami przynosi pełną satysfakcję i 100% zadowolenie. Nasze grono tworzą odpowiednio dobrane osoby z doświadczeniem w pracach naukowych. Zatrudniamy 10 specjalistów ze wszystkich dziedzin nauki, z czego aż sześciu ma tytuł naukowy doktora.  Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalną pomoc każdemu potrzebującemu studentowi ze 100% gwarancją satysfakcji. Pomagamy w pracach stylistycznych, korektach, przypisach, antyplagiacie w pracach licencjackich, inżynierskich, magisterskich i doktorskich. Podczas trwania umowy zapewniamy bezpłatne konsultacje z przydzielonym przez nas specjalistą w danej dziedzinie.  Umożliwiamy pisanie oraz redakcje stron w języku angielskim i niemieckim.

Wykonujemy również zlecenia specjalne na życzenie.

Opracowujemy zagadnienia na egzamin w oparciu o literaturę. Przygotowujemy prezentację multimedialne.

Zapraszam do kontaktu.
      Dyplomna5.pl
    • Przez Anonimowa
      Po przeprowadzeniu ankiety i wpisaniu odpowiedzi do bazy danych w excelu, dotarłam do etapu, w którym muszę zrobić analizę statystyczną. Wszystkim odpowiedziom nadałam etykiety numerowe i w taki sposób wpisywałam je do bazy (1-5). Pytania o grupę wieku, wykształcenie, miejsce zamieszkania oraz sytuację zawodową, chciałabym skorelować z resztą pytań w mojej ankiecie. Nie wiem jakiego testu statystycznego użyć (Spearman, Pearson czy inny), oraz jakie inne sposoby analizy statystycznej należałoby użyć do mojego typu ankiety.
      Poniżej wstawiam przykładowe pytanie z mojej ankiety oraz sposób oznaczenia w bazie:
      Które badanie wybrałaby Pani, aby zdiagnozować osteoporozę?
              ultrasonografia (USG)    -1
              rentgen (RTG)                -2
              densytometria               -3
                nie wiem                       -4
      Ponadto pytania o wiek, sytuację zawodową, wykształcenie i miejsce zamieszkania również oznaczałam w sposób symboliczny to znaczy np. małe miasto 1, wieś 2, łódź 3.
    • Przez Sowa Dyplomowa
      Witam, to Sowa, Sowa Dyplomowa. Jestem mądra, inteligentna oraz poważna osoba. Rzadko się uśmiecham, bo cały czas myślę i jestem w stanie tworzenia nowych naukowych osiągnięć. Ja oraz mój zespół, przez lata zajmuje się pisaniem różnego rodzaju prac naukowych, dzięki czemu zdobyliśmy dużo doświadczenia w tym temacie. Współpracujemy z dużą ilością profesorów, doktorów oraz innych nauczycieli nie tylko w Polce, a też z całego świata, dzięki czemu, szybko możemy zareagować i przygotować najlepszą ofertę dla Ciebie. Pomoc w pisaniu prac dyplomowych – coś, czego nikt nie potrafi lepiej od nas!
      Pisanie Referatów Pisanie Prac seminaryjnych (zaliczeniowych, semestralnych) Pisanie Prac licencjackich / absolwenckich Pisanie Prac magisterskich / inżynierskichPisanie Prac doktorskich / dysertacyjnychPisanie Prac MBA Pisanie RecenjiP isanie Praca semestralnych Pisanie Artykułów naukowych

http://www.sowadyplomowa.pl

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Ale czysta informatyka to chyba bardziej na uniwersytecie. Wejdź sobie na studia.pl/informatyka Tam masz oferte różnych uczelni prowadzących ten kierunek
    • CześZałożyłam fanpage dotyczący nauki rachunkowości Chciałabym przekazać wiedzę jak największej liczbie osób, które są tym zainteresowane (na początek na poziomie podstawowym) Jeśli chcesz otrzymywać darmową dawkę wiedzy kilka razy w tygodniu to serdecznie zapraszam Cię do polubienia fanpage! Będzie mi niezmiernie miło! :) https://www.facebook.com/Nauczsierachunkowosci
    • Witam, W tym roku piszę maturę. Chciałbym studiować informatykę tylko nie wiem, które studia wybrać ;/  Z rozszerzeń liczę sobie : matematyka ok80%, informatyka 70%, angielski 65%  Chodzi mi o czystą informatykę i głownie o politechniki jakieś. Którą uczelnie polecacie i czy będę miał mozliwość gdzieś dostać się z takim wynikiem ?
    • Też uważam, że możliwość studiowania on line to nowa możliwość, szczególnie dla tych, którzy nie mogą studiować inaczej. Niedawno na YouTube oglądałam filmiki blogerów o studiowaniu przez Internet na PUW i bardzo mi się to podoba. To, że nie ma możliwości prowadzenia rozrywkowego życia studenckiego, to nie jest najważniejsze. Ze studentami i wykładowcami kontakt jest na platformie i na okresowych zjazdach. Potrzebna jest samodyscyplina, ale myślę, że ludzie, którzy nie mogą studiować stacjonarnie lub studia zaczynają z opóźnieniem, są znacznie bardziej zmotywowani niż ci zaraz po maturze z miast akademickich.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.