Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, jezeli mature zdawalam w 2016 r. ale nie wyszlo mi z polskim ustnym. Chcialabym go poprawic, ale nie bardzo wiem czy nie jest za pozno na zlozenie deklaracji. Czy terminy sa inne jak w przypadku przyszlorocznych maturzystow czy jednak sie spoznilam. Bardzo prosze o odpowiedz. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz 5 lat po maturze do jej poprawy. Nie wiem jak jest w przypadku przystąpienia od nowa do matury. Zadzwon i zapytaj w OKE czy jest to w ogóle możliwe, czy musisz robić LO wieczorowo?

 

edit: właśnie czytam, że możesz ponownie przystąpić do matury, więc dzwon do OKE i zapytaj co do kiedy w Twoim przypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Trochę zaczęłam się gubić w tym wszystkim, więc chciałam się upewnić co do tego, kiedy mam ostateczny termin oddawania deklaracji. Czy jeśli w roku szkolnym 2015/2016 ukończyłam szkołę, ale nie zostałam dopuszczona do matury, to obowiązuje mnie termin 30 września, 31 grudnia, czy 7 lutego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja tez postanowiłem poprawić maturę z przedmiotów rozszerzonych,(w tym roku pisałem,  zdałem obowiązkowe) i moje pytanie polega na tym

Jak poprawie maturę,  wtedy mam normalnie isc po odbiór w dniu kiedy będą one wręczane?

i drugie pytanie, czy trzeba coś płacić za poprawe?

i 3 pytanie: jak dostane gorszy wynik np przy poprawie matury z wosu, a lepszy z geografi

to zmienią mi oba wynik?, czy bedzie ten lepszy z wosu i z geografi?

wiem temat walkowany, ale przepisy sie mogly zmienic :P prosze od odpowiedz

a jeszcze jedno, nie zlozylem wstepnej dekleracji, ale z tego co czytam, to mozna do konca stycznia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz. Faktycznie wiekszosc rzeczy bylo. 

Jednak szukam deklaracji maturalnej ktorą moge wypelnic.

W tym roku ukonczylem liceum. I podwyzszam wynik matury

Ktora  z tego bedzie odpowiednia? Bo sam juz nie wiem

www.oke.jaworzno.pl/www2/index.php/egzamin-maturalny/deklaracja-druki-matura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałabym zapytać o mature poprawkową
Pisałam mature w roku 2015, niestety nie zdałam tylko matematyki, w 2016 nie podeszłam do matury ponieważ byłam za granicą, w tym roku chciałabym poprawić matematykę, czy mogę złożyc jeszcze deklaracje o poprawe matury?
dziś mamy 25.01.17r i chciałabym się upewnić bo mieszkam w innym mieście i musiałabym jechać żeby złozyc deklaracje a ciężko się dodzwonić do mojego liceum, Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież możesz zawsze zadzwonić do szkoły, ogólnie termin jest do 7 lutego lub początku ferii, w zależnosci co nastąpi pierwsze. 

I teraz zobacz kiedy rozpoczęły się ferie w Twojej miejscowości, jeśli już są to możesz mieć kłopot jeśli nie, to nie powinno być problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbuje dziś już do nich dzwonić 8 raz i nic.. ;) inaczej nie pisałabym do Was
Ferie w mazowieckim zaczynają się dopiero 13 lutego, więc jeśli termin jest do 7.02 lutego to jutro pojadę do swojej miejscowości i złoże deklarację, bardzo dziękuję za pomoc ! Serdecznie pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem ubiegłoroczną maturzystką i chciałam poprawić w tym roku maturę. Wiem, że dla maturzystów z poprzednich lat wymagany jest tylko termin składania deklaracji do 7 lutego. Ale czytając poprzednie wpisy wyczytałam, że zależy to też od ferii zimowych. Moje liceum, właśnie od dziś ma ferie, czy będę mogła jeszcze złożyć deklarację ? Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.






×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.