Skocz do zawartości
agnmie

Praca inżynierska- frezowanie układu metal-tworzywo epoksydowe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam literatury do pracy inżynierskiej, której tematem jest badanie odkształceń przy frezowaniu płytki metalu (stal), w której wykonane są rowki wypełnione materiałem regeneracyjnym (najprawdopodobniej będzie to żywica epoksydowa z proszkiem aluminium). Celem badania będzie porównanie odkształceń i właściwości po frezowaniu metalu i tworzywa. Znalazłam kilka książek:

1. P. Czub, Bończa, Chemia i technologia żywic epoksydowych"

2. Z. Florjańczyk, S. Penczek," Chemia polimerów, Tom II"

3. Brojer, Hertz, Penczek "Żywice epoksydowe"

4. Przybyłowicz "Nowoczesne metaloznawstwo"

5. Leszek A. Dobrzański "Podstawy nauki o materiałach i metaloznawstwo"

Nie wiem jednak czy w dobrym kierunku idę oraz mam problem ze znalezieniem artykułów. Stąd moje pytania: Czy książki, które podałam są odpowiednie do pracy inżynierskiej? Czy mógłby mi ktoś polecić inne ciekawe książki na ten temat oraz strony na których znajdę artykuły fachowe? 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc,

To tak specjalistyczne pytanie, ze wątpię żeby ktos na forum Ci pomogl. Najlepiej o pomoc w takiej sytuacji prosić promotora

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też tak myslę, że warto porozmawiać z promotorem albo jakimś wykładowcą na uczelni. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukaj też w historii prac czy nie było pracy o podobnym temacie i w bibliografii porównaj pozycję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż bez porady promotora w zakresie literatury chyba się nie obędzie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a w bibliotece pytałaś? u mnie w bibliotece panie lepiej się orientowały czasami od wykładowców z jakich książek czy czasopism warto skorzystać  :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Sowa Dyplomowa
      Witam, to Sowa, Sowa Dyplomowa. Jestem mądra, inteligentna oraz poważna osoba. Rzadko się uśmiecham, bo cały czas myślę i jestem w stanie tworzenia nowych naukowych osiągnięć. Ja oraz mój zespół, przez lata zajmuje się pisaniem różnego rodzaju prac naukowych, dzięki czemu zdobyliśmy dużo doświadczenia w tym temacie. Współpracujemy z dużą ilością profesorów, doktorów oraz innych nauczycieli nie tylko w Polce, a też z całego świata, dzięki czemu, szybko możemy zareagować i przygotować najlepszą ofertę dla Ciebie. Pomoc w pisaniu prac dyplomowych – coś, czego nikt nie potrafi lepiej od nas!
      Pisanie Referatów Pisanie Prac seminaryjnych (zaliczeniowych, semestralnych) Pisanie Prac licencjackich / absolwenckich Pisanie Prac magisterskich / inżynierskichPisanie Prac doktorskich / dysertacyjnychPisanie Prac MBA Pisanie RecenjiP isanie Praca semestralnych Pisanie Artykułów naukowych

http://www.sowadyplomowa.pl

• Przez anna_d
      Witam wszystkich. W ramach mojej pracy inżynierskiej badam z jakich środków korzystają ludzie by się ze sobą komunikować. Bardzo proszę o poświecenie 2 minut na wypełnienie tej ankiety  http://ankieta-sposoby-komunikacji.cba.pl/
    • Przez Jakub Zaliwski
      Witam. 
      Potrzebuję pomocy w napisaniu pracy inżynierskiej na kierunku budownictwo, kontretniej z geotechniki. Temat brzmi "wpływ fali poprzecznej na zagęszczenie wybranych gruntów niespoistych".
    • Przez Goon
      Witam
      Mam problem odnośnie tego iż mam do zaliczenia saminarium dyplomowe przed ostatnim semestrem.
      Temat pracy brzmi " Projekt sieci lokalnej w średniej wielkości instytucji "
      Projekt sieci zrobiłem. Ma 18 stron.
      Wysłałem to mojemu opiekunowi a ten mi pisze abym wysłał mu "... konspekt albo draft, z ktorego jednoznacznie wynika, na czym polega inzynierski - oryginalny element pracy "

Nie mam pojęcia o co mu chodzi. Możliwe dlatego że nie chodziłem na zajęcia z seminarium ale w sumie kto na nie chodzi przy kierunku zaocznym.
      Opiekun nie ma czasu mi odpisać a ja sam pracuje i bardzo cięzko wygospodarować mi swój własny.
      Najlepsze jest to iż mojemu kumplowi zaliczył na ocene pozytywną a ten wysłął mu tak samo jak ja tylko projekt swojej sieci gdyż mamy podobny temat pracy. <przypadek>

Pomoże ktoś jak się za to zabrać?
      Chodzi mi tylko o ocene pozytywną aby zaliczyć same seminarium do 30 września.
    • Przez napisacpl
      biuro@napisac.pl
      790 666 794
      Niesiemy pomoc dydaktyczną z zakresu pracy licencjackiej/magisterskiej/inżynierskiej/dowolnej pracy zaliczeniowej.
      Zrealizujemy każdy problematyczny aspekt.
      Jesteśmy firmą zrzeszającą wybitnych pracowników naukowych ze wszystkich dziedzin nauki.
      Nie szukaj ogłoszeń anonimowych studentów i oszustów. Zaufaj legalnej firmie z doświadczeniem i gwarancją jakości 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!
      www.napisac.pl

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.