Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Trwa nabór na studia II stopnia na kierunku Zarządzanie na Politechnice Wrocławskiej

Wydział Informatyki i Zarządzania PWr proponuje w ramach kierunku Zarządzanie następujące specjalności:

• Zarządzanie procesami przedsiębiorstwa
  • Zarządzanie finansami
  • Technologie informacyjne w zarządzaniu
  • Przedsiębiorczość, innowacje i projekty
  • Zachowania i decyzje menedżerskie (specjalność dla absolwentów studiów inżynierskich)
  • Business Information Systems (studia w języku angielskim)

Więcej informacji na stronie http://www.wiz.pwr.wroc.pl/2366564,1.dhtml

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PWr to dobra uczelnia i warto się zainteresowac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadza się i poza tym Wydział Informatyki i Zarządzania to jeden z największych Wydziałów na PWr. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko pozazdrościć. Szkoda, ze zostały tylko miejsca niestacjonarne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście studiuje teraz II stopień, nie dość, że I stpień to nadmuchane zarządzanie i zapełnianie prze starszych panów etatów to jeszcze niczego się nie nauczysz a tylko zdenerwujesz. Nie polecam żadnego stopnia, juz żałuje, że zostałam a zostałam bo miały być INNE przedmioty a wszytsko zmienili przez wakacje i nadal uczą nas tego samego. Dali nam najgorszych wykładowców, ciekawa jestem na jaki budynek zbierają, że dali nam takich niefajnych wykładowców.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a możesz napisać konkretnie, co obiecali, że będzie, jakie przedmioty miał być a jakie są. Wiesz, przez wakację nie można zmienić programu studiów. Program zatwierdzany jest już w styczniu na kolejny rok. Więc w czerwcu doskonale wiedzieli jaka będzie siatka godzin od października

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja znam dość dobrze ten Wydział i wiem, że cieszy się bardzo dobrą renomą. Nie ukrywam, że jestem mocno zdziwina Twoją opinią. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie ona też mocno zaskoczyła, też mam dobre zdanie na temat PWr i kierunku zarządzanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez andrzejeq
      Hej przychodzę z takim niecodziennym problemem. Mianowicie studiuję informatykę (teraz będzie 3 semestr) ale wiem, że na 3 jak i 4 semestrze jest po jednym przedmiocie z których jest bardzo prawdopodobne że obleję (i nawet warunek raczej nie pomoże). Szukałem możliwości przeniesienia się ale niestety musiałbym mieć wszystko zaliczone a mam jeden przedmiot na wrzesień i nie mogę się przez to przenieść. Z tego powodu zapisałem się na słabą uczelnię gdzie w zasadzie przyjmują ze zdaną maturą (chyba 45% podstawowej matury). Kierunkiem też byłaby informatyka i tu mam pytania:
      1) W regulaminie nowej uczelni jest zapis abym dostarczył "oświadczenie o drugim kierunku studiów". Czy nie będzie to dla nich problem iż będzie to ten sam kierunek studiów? Z tego co wyczytałem na internecie jest to po to abym korzystał z ubezpieczenia z "obecnej" uczelni ale nie wiem ile w tym prawdy i czy jeśli to prawda to czy chodzi tylko o to.
      2) Czy drugi kierunek studiów jest aktualnie darmowy? Po wpisaniu takiej frazy w google wyskakuje artykuł, z którego wynika, że płaci się za ectsy (w sensie jest pula 180ects na studia pierwszego stopnia i wszystkie ectsy spoza puli byłyby płatne) ale artykuł jest bez daty i nie wiem czy to aktualnie funkcjonuje czy nie.
      Z góry dzięki za pomoc

• Przez Julia111
      Witam wszystkich! Dostałam się na mechatronikę na Politechnikę Wrocławską oraz na automatykę i robotykę na Politechnikę Śląską. Zastanawiam się co wybrać, która uczelnia ma wyższy poziom nauczania oraz który kierunek studiów daje mi większe możliwości rozwoju. Dziękuję za odpowiedzi!
    • Przez dora110
      Zarządzanie i marketing - jakie możliwości dają te kierunki, a który z nich lepsze?
    • Przez Prawnik1lvl
      Witam ponownie

Jako że jestem studentem dwóch kierunków (prawo oraz zarządzanie) chciałbym zapytać, czy po zarządzaniu wartałoby zrobić podyplomowe z menedżera jakości na AGH? Generalnie, pracuję już jednak zarządzanie kończę w tym roku i jednak chciałbym jeszcze coś z nim porobić. Czy menedżer jakości byłby dobrym wyborem, jako takie "koło ratunkowe" w razie czego? https://www.agh.edu.pl/ksztalcenie/oferta-ksztalcenia/studia-podyplomowe/menedzer-jakosci/

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.