Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Trwa nabór na studia II stopnia na kierunku Zarządzanie na Politechnice Wrocławskiej

Wydział Informatyki i Zarządzania PWr proponuje w ramach kierunku Zarządzanie następujące specjalności:

• Zarządzanie procesami przedsiębiorstwa
  • Zarządzanie finansami
  • Technologie informacyjne w zarządzaniu
  • Przedsiębiorczość, innowacje i projekty
  • Zachowania i decyzje menedżerskie (specjalność dla absolwentów studiów inżynierskich)
  • Business Information Systems (studia w języku angielskim)

Więcej informacji na stronie http://www.wiz.pwr.wroc.pl/2366564,1.dhtml

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadza się i poza tym Wydział Informatyki i Zarządzania to jeden z największych Wydziałów na PWr. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko pozazdrościć. Szkoda, ze zostały tylko miejsca niestacjonarne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście studiuje teraz II stopień, nie dość, że I stpień to nadmuchane zarządzanie i zapełnianie prze starszych panów etatów to jeszcze niczego się nie nauczysz a tylko zdenerwujesz. Nie polecam żadnego stopnia, juz żałuje, że zostałam a zostałam bo miały być INNE przedmioty a wszytsko zmienili przez wakacje i nadal uczą nas tego samego. Dali nam najgorszych wykładowców, ciekawa jestem na jaki budynek zbierają, że dali nam takich niefajnych wykładowców.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a możesz napisać konkretnie, co obiecali, że będzie, jakie przedmioty miał być a jakie są. Wiesz, przez wakację nie można zmienić programu studiów. Program zatwierdzany jest już w styczniu na kolejny rok. Więc w czerwcu doskonale wiedzieli jaka będzie siatka godzin od października

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja znam dość dobrze ten Wydział i wiem, że cieszy się bardzo dobrą renomą. Nie ukrywam, że jestem mocno zdziwina Twoją opinią. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie ona też mocno zaskoczyła, też mam dobre zdanie na temat PWr i kierunku zarządzanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez renata123
      Jestem 65 osoba na liscie rezerwowej na elektroradiologie na WUM. Czy ktos sie tu znajduje kto rowniez aplikowal na wum na jakikolwiek inny kierunek i moze powiedziec czy jest szansa ze dostane sie w tej rekrutacji i kiedy bylaby mniej wiecej druga lista? Co ile jest aktualizacja?
    • Przez deeudi
      Co do uczelni to tak:
      Zarządzanie - UMK w Toruniu
      Zarządzanie i inżynieria produkcji - UE Poznań
      Lingwistyka - UKW Bydgoszcz
      Są to trzy kierunki, które w jakiś sposób mnie interesują. Który wybrać, a który na pewno odrzucić? Jeśli chodzi o odpowiedzi w stylu 'zależy co Cię bardziej interesuje' to podziękuję, bo tak jak wyżej - w każdym znajdę tyle samo argumentów za i przeciw ze względu na zainteresowanie. W lingwistyce największym minusem jest to, że bardzo chciałam uniknąć studiowania w Bydgoszczy. Jakieś opinie, a może sugestie, żeby zastanowić się nad innym kierunkiem (jakim?)?
    • Przez Marja
      Cześć, planuję rekrutować na studia niestacjonarne II stopnia do WSB w Trójmieście. I właśnie wybieram między takimi specjalnościami Zarządzania jak Psychologia w zarządzaniu/ Marketing i komunikacja społeczna / Zarządzanie zasobami ludzkimi. Jakie macie opinie na ten temat? Może ktoś studiuje? Interesują wszystkie informacje o kierunkach, o uczelnie a również o Trójmieście (lepiej podać się do Gdyni czy Gdańska)
      Dziękuję z góry!)
    • Przez Nathixo
      Cześć, jestem tegoroczną maturzystką i chciałabym się dowiedzieć co nieco o Inżynierii Kwantowej na PWr. Czy wszyscy na tym kierunku są fizykami z powołania? I czy poziom jest bardzo wysoki? Martwię się trochę, że nie poradzę sobie z materiałem, był ktoś w podobnej sytuacji?

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie odpowiedzi  

• Przez Magda225
      Hej, 
      Mam w planach wybrać się na inżynierię materiałów lub technologie chemiczna. Nie miałam rozszerzonej matmy, ale podstawa nigdy nie sprawiała mi problemu, a rozszerzenie zaczęłam robić na własna rękę od ok marca, jestem w trakcie i póki co wydaje mi się, że wszystko to kwestia poświęconego czasu i ilości rozwiązanych zadań, ale absolutnie nie twierdze, że matma jest łatwa Na maturze zdawałam rozszerzona chemię. Mogę określić, że jestem z niej po prostu dobra. Ani wybitna, ani przeciętna.
      Moje pytanie brzmi czy studiowanie na wymienionych przeze mnie kierunkach jest tak trudne jak plotka głosi?  
      Oczywiście zdaje sobie sprawę z tego, że „trudność” to wrażenie bardzo subiektywne. Ale musicie mnie zrozumieć dlaczego zadaje te pytanie. Nigdy nie miałam większego kontaktu z fizyką, matury z matmy rozszerzonej nie pisałam, jestem w połowie materiału. Po prostu się boje, że po pierwszych dwóch miesiącach okaże się że baaaardzo się przeliczyłam.
      Czy na tych studiach ma znaczenie systematyczna praca i szczere chęci, czy też wybitnie ścisły umysł?
      Wiem, ze dla większości z was pytanie to będzie niemalże śmieszne, ale naprawdę potrzebuje opinii  
      Z góry dziękuje

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Nie chce jednoznacznie powiedzieć idź do  Lublina ale to ciekawsze miejsce na studia. Jest atrakcyjniejsze bo to miasto studentów.
    • Witam,   proszę o pomoc w doradzeniu i wskazówki dotyczące wyboru uczelni. Dostałam się na ASP w Gdańsku i do Trounia na UMK na wydział grafiki. I nie do końca wiem co powinnam wybrać, serce podpowiada mi co innego, marzenie też co innego. Jestem rozdarta a jakaś analiza ''na chłodno'' jest ciężka. Co osoba to opinia, każdy uważa inaczej, opinie w internecie skrajnie różne.  Odczucia po samych egzaminach na obydwu uczelniach mam mieszane. Chciałabym, choć to ciężkie, jakichś w miarę obiektywnych opinii o samych zajęciach, przygotowaniu kadry, poziomie itp. Jest tu ktoś kto studiował grafikę na ASP Gdańsk albo na UMK?   Pozdrawiam, i proszę (bo czas goni) o porady 
    • Nie byłam w Białymstoku nigdy, natomiast w Lublinie raz. U mnie dochodzi do głosu też fakt, że do Białegostoku mam ponad dwa razy blizej, biorąc pod uwagę czas dojazdu. Dlatego zastanawiam się czy warto poświęcać dużo czasu na ewentualne podróże, jeżeli poziom i możliwości na obu uniwersytetach zbytnio się nie różnią 
    • Mozna tak. To już kwestia preferencji gdzie wolisz mieszkać.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.