Skocz do zawartości
WiecznyStudent

Gdzie w Warszawie kupić tanio meble do mieszkania studenckiego

Rekomendowane odpowiedzi

Cześc. Chciałbym kupić sobie na dniach jakiś niedrogi zestaw mebli do mieszkania ( biuro, szafka oraz kanapa). Możecie poradzić gdzie mogę takie znaleźć? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie czy może być uzwane, jeśli używane to OLX jeśli nówka to chyba najlepiej w IKEI

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przejdź się do IKEA, coś tam zawsze fajnego i w dobrej cenie można znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pod Warszawą przed Mińskiem Mazowieckim jest taka wioska Stojadła  i tam przy drodze dwa molochy tj. pawilony meblowe: Ufo i Jarjanka. W Ufo można kupić wszystko a ceny są niskie, lecz mebelki raczej w tradycyjnym design'ie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja znalazłam na allegro, także warto tam poszukać - czasem można natrafić na bardzo fajne i tanie rzeczy. Powodzenia! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Witam, przeczytałem wszystkie wpisy o tych kierunkach na FO i dalej nie mam pewnosci co do kierunku.   Jestem kreatywny i rysunek techniczny nie byłby dla mnie problemem, natomiast przyszłośc po tym kierunku jest niepewna. Podobno ciężko znaleźć konkretny zawód w tym szerokim kierunku. Może jakieś uprawnienia do nieruchomosci albo architektury...   Filologia angielska ma duże poparcie - choć i przyszłość po tym różna, rynek przesycony - czy to prawda ?
    • Witam, Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jaka jest różnica między studiami psychologicznymi na UJ - wydział filozoficzny a studiami na wydziale zarządzania i komunikacji społecznej? Oczywiście inne przedmioty wymagane i ilość miejsc, ale chodzi mi głownie o to czym to się różni?  Może któryś z nich gorszej jakości? 
    • Witam , zastanawiam się nad studiowaniem matematyki z ukierunkowaniem na finanse, ale martwi mnie to że jestem totalnie zielony, jeśli chodzi  o informatykę. Czy w takim przypadku, lepiej wybrać któryś z kierunków ekonomicznych i jak to się ma do pozycji na rynku pracy i przyszłych zarobków?Czy poradzę sobie z programowaniem  na matematyce jeśli moja informatyka w szkole polegała głównie na pisaniu CV czy robieniu prezentacji i nigdy nie czułem się mocny w tych tematach? Z góry dziękuję  za odpowiedź.  
    • @Hurwdu123, skoro dostaniesz się na dość oblegany kierunek bez rozszerzeń, to wybrana uczelnia z pewnością nie należy do pierwszej ligi. Oznacza to, że prawdopodobnie nie będziesz wyjątkiem i poziom z konieczności zostanie dostosowany do grupy. Na renomowane uczelnie nie da się dostać bez rozszerzonej matematyki i fizyki.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.