Skocz do zawartości
Kretka Kolorowa

Drapanie po plecach

Rekomendowane odpowiedzi

lol Kretka ja tez to uwielbiam !! ja uwielbiam jak dziewczyna mnie paznokciami smera :D po plecach , boku itp :D , kazda dziewczyna na poczatku sie cieszyła , lubiła to robic a po jakims czasie juz miała wrecz dośc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lol Kretka ja tez to uwielbiam !! ja uwielbiam jak dziewczyna mnie paznokciami smera :D po plecach , boku itp :D , kazda dziewczyna na poczatku sie cieszyła , lubiła to robic a po jakims czasie juz miała wrecz dośc :)

bo to taka darmowa reklama, a później kupujesz produkt i już jest różnie :P

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam lubie jak ktoś bawi się moimi włosami :D plecie z nich warkocz albo mnie głaska po nich. Chociaż drapanie po pleckach też jest fajne ale mnie kręcą bardziej włosy. Mam bardzo długie i chyba dlatego takie małe zboczenie :P

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hah dziwny wątek :D ale szczerze to kto nie lubi jak się go kizia po pleckach albo rączkach. Zwłaszcza facet, a co do włosów to moja dziewczyna też miała takie zboczenie. Tylko jak kiedyś zacząłem bawić się jej lokami to potem rozczesać włosów nie umiała i już nie chciała głaskania ani kręcenia nimi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jej, ja nie znoszę jak ktoś bawi się moimi włosami. Nawet do fryzjera nie lubię chodzić ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To byś ze mną nie wytrzymała :P bo ja uwielbiam bawić się włosami zwłaszcza długimi :D ona na początku lubiła ale teraz już je wiążę i mi nie daje ich dotykać jak jej je poplątałem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wątek rzeczywiście osobliwy... Myślę, że Freud miałby co robić :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O tak Freud by się uśmiał, szkoda, że nie żyje w dobie internetu ! :D

Może nie będę zbyt oryginalna, ale nie ma nic lepszego od dobrego masażu uczynionego przez odpowiednią osobę :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kooooooocham drapanko po plecach, stopach, dłoniach, karku... wgl wszystkich części ciała XD Niesamowita przyjemność achhh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

masaż głowy, szczególnie podczas migreny... Przy okazji pozdrawiam wszystkich migrenowców!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi