Skocz do zawartości
Agnieszka

Sztuka ogrodowa dla tych co kochają rośliny i sztukę!

Rekomendowane odpowiedzi

O tego roku na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie można łączyć ze sobą dwie pasje: zamiłowanie do sztuki jak i do roślin. 

To wszystko można znaleźć na nowym kierunku Sztuka Ogrodowa. Jeśli Twoją pasją są zatem rośliny, chcesz upiększać otoczenie, zdobyć wiedzę z zakresu ogrodnictwa, nauk technicznych i plastycznych, to studia na kierunku „Sztuka ogrodowa” są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem!

http://www.kierunki.net/nowe/4356-sztuka-ogrodowa-na-uniwersytecie-rolniczym-w-krakowie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To kierunek dla prawdziwych miłośników przyrody i ogrodnictwa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Łowca much
      Cześć wszystkim! Jestem w II LO, ale pomoc w wyborze studiów potrzebna. Przygotujcie się na elaborat, chcę jak najlepiej nakreślić swoją sytuację  
      Pasjonuję się biologią i wszystkim, co z nią związane. Interesują mnie zwłaszcza takie dziedziny, jak genetyka, biotechnologia oraz neurobiologia, generalnie raczej w skali mikro. Nie mam na razie jakichś sprecyzowanych wymagań co do rodzaju komórki, ludzka, zwierzęca, roślinna... po prostu dajcie mi próbki, mikroskop, sekwencjonery i jazda! Nie pasjonuje mnie za to przekładanie papierów.
      Uwielbiam przeprowadzać doświadczenia, sprawdzać, co się wydarzy, jestem otwarta na nowości. Nie szukam raczej kontaktu z ludźmi, więc myślę, że praca w laboratorium byłaby dla mnie idealna - byle nie klasyczne leki i szczepionki. Zatem pewnie studia biologiczne. I tu pojawia się problem.
      Im więcej szukam informacji, tym większy mam mętlik w głowie. Który kierunek wybrać? Które są konkretne, a które to zwykłe zapychacze? Które dadzą mi najlepsze wykształcenie w powyższych sprawach? No i, rzecz jasna, dobrze płatną pracę? Meh... Na razie zastanawiam się nad:
      1. Biotechnologia
      2. Biomedycyna
      3. Neurobiologia
      4. Genetyka i biologia eksperymentalna
      5. Analityka medyczna
      Oraz ewentualne połączenia - licencjat z biotechnologii i specjalizacja z genetyki, coś w tym guście. Może znacie jakieś inne dobre kierunki? Do tego chciałabym studiować możliwie najbardziej eksternistycznie, by móc realizować dość czasochłonne pasje i biznes. Najlepiej, bym mogła uczęszczać na praktyki w labie, a teorię ogarniać sama. Jestem na edukacji domowej i ta sytuacja bardzo mi odpowiada.
      UWAGA! Zaznaczam, że na 99% zamierzam pracować za granicą i zapewne także tam studiować, więc nie ograniczają mnie realia polskiego rynku pracy. Proszę o branie pod uwagę w odpowiedziach ogólnego zapotrzebowania
    • Przez Ella
      Hej, był ktoś może na Erasmusie na Islandii? Chodzi mi zwłaszcza o Listahaskoli Islands, czyli Akademię Sztuk Pięknych.
      Planuję składać portfolio na przyszły rok, ale gdy próbowałam dowiedzieć się czegoś w biurze współpracy międzynarodowej na mojej uczelni, okazało się, że jak na razie wszystkie podania które zostały od nas wysłane zostały odrzucone w Rejkjawiku. 
      Byłabym więc wdzięczna za jakiekolwiek informacje.
    • Przez cichy96
      Witam,
      Mam pytanie odnośnie rozpoczęcia 2 kierunku studiów. Mam małą wiedzę na temat pkt ECTS itp. Przedstawie swoją sytuacje. Pierwszy semestr na swoim kierunku zdałem na 21/30 ECTS, od poczatku nie bylem zadowolony z wybranego przez siebie kierunku i na II semestrze postanowilem zrezygnować z dalszego studiowania, przestałem chodzic na zajecia i nie podszedłem do sesji. Nie złozyłem rezygnacji w dziekanacie, tylko postanowiłem czekać aż sami mnie wyrzucą. W wakacje postanowiłem wystartować w nowej rekrutacji i dostałem sie na kierunek na jaki chciałem się dostać. No i mam pytanie odnośnie tego czy ten pierwszy zawalony przeze mnie rok ma jakis wpływ na rozpoczęcie od 0 drugiego kierunku. Chodzi mi o to czy od jakiegos momentu będę musiał płacić za te studia ( czy dług ECTS przechodzi na 2 kierunek i czy mój dług bedzie wynosil 30 czy 60?)
      Z góry dziękuje za odpowiedź.
    • Przez Agnieszka
      W pierwszy dzień wiosny, tj. 21 marca 2016 roku w godz. od 9.30 do 15.00 na terenie kampusu Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie (al. 29 Listopada) odbędzie się Dzień Otwarty.    W Centrum Kongresowym UR (al. 29 Listopada 46) oprócz prezentacji oferty dydaktycznej, planowane są „wiosenne” wykłady popularnonaukowe – „Jak owady inspirują naukowców" (dr inż. Anna Gorczyca)  oraz „Czy zabrzęczy wiosna w sadzie” (dr hab. inż. Monika Bieniasz). Stoiska Wydziałowe będą się mieścić w Klubie Akademickim ARKA (al. 29 Listopada 50). Tam też odbędzie się  prezentacja programu artystycznego i oferty kulturalnej Uczelni.                          W tym roku poza główną częścią programu w Centrum Kongresowym UR będzie można też odwiedzić Wydziały (Rolniczo-Ekonomiczny, Leśny, Hodowli i Biologii Zwierząt, Biotechnologii i Ogrodnictwa, Inżynierii Produkcji i Energetyki Technologii Żywności)  i wziąć udział w specjalnie na tę okazję przygotowanych warsztatach tematycznych, pokazach i wykładach. Na zajęcia obowiązuje rejestracja.   Ponadto będzie możliwość zwiedzenia pasywnej hali sportowej i  akademika.   Od roku akademickiego 2016/2017 Uniwersytet Rolniczy planuje uruchomić sześć nowych kierunków kształcenia tj.:
      Biogospodarka, Jakość i Bezpieczeństwo Środowiska, Przetwórstwo Drewna, Ichtiologia i Rybactwo Śródlądowe, Technologia Roślin Leczniczych i Prozdrowotnych oraz Inżynieria Biosystemów. Łącznie Uczelnia oferuje 32 kierunki i 60 specjalności.   Więcej: http://ur.krakow.pl/index/site/1824/4145    
    • Przez Agnieszka
      Myślicie nad studiami II stopnia, warto zapoznać się z propozycją Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

http://www.kierunki.net/wydarzenia/4390-rekrutacja-zimowa-na-uniwersytecie-rolniczym-w-krakowie

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.