Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :)

Mam ogromny dylemat co wybrać:

-Zarządzanie i inżynieria produkcji, AGH

-Analityka gospodarcza, UEK

Mogę liczyć na waszą na waszą pomoc i sugestie?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak, na oba :) wydział zarządzania albo górnictwa i geoinżynierii, na te dwa złożyłam i zostałam przyjęta. Ale nie mam pojęcia czy różni się studiowanie tego samego kierunku tylko na różnych wydziałach...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratulacje. No to nic innego jak wizyta na stronach wydziałowych

- czytasz siatki zajeć i patrzysz ile godzin mają poszczególne przedmioty - zrób sobie tabelkę i będziesz mieć porównanie

- sprawdź kto prowadzi poszczególne zajęcia, może jacyś wykładowcy się powtarzają, sprawdź ich dorobek naukowy, z czego piszą artykuły do pracy fachowej

- sprawdź specjalności - one ruszają tylko jeśli zbierzę się odpowiednia liczba chętnych, ale pokazują z czego dany wydział jest silniejszy no i zadzwoń do dziekanatu żeby zapytać jakie ruszały w poprzednich latach

- daj z buta na oba wydziały, pogadaj ze studentami i tutaj i tutaj, niech opowiedzą coś więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sebastian ma rację, musisz porównac sobie przedmioty i pod jakim kątem bądzie prowadzony dany kierunek, można przypuszczać, że na Wydziale Zarządzanie, będzie bardziej pod kątem zarządzania a na Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii będzie bardziej w zakresie inżynierii produkcji w przemyśle wydobywczym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Igon00
      Cześć, mam problem z wyborem uczelni, otóż zastanawiam się pomiędzy Informatyką i Ekonometrią na UEPie a Analityką Gospodarczą lub Informatyką w Biznesie na UE we Wrocławiu, które uczelnie bardziej polecacie i jak myślicie, który kierunek daje lepsze perspektywy? Dziękuję z góry za każdą odpowiedź :)
    • Przez AlaPe
      Witam. Jestem na III roku studiów. Prawdopodobnie nie zaliczę tego semestru zimowego i nie będę mogła przejść na kolejny semestr letni (prawdopodobnie nie będę miała możliwości poprawienia niektórych przedmiotów za rok, na warunku). Czy jeżeli będę musiała powtarzać rok, to czy oceny z przedmiotów już zdanych będą mogły zostać przepisane? Czy będę musiała wszystkie przedmioty zaliczać od nowa?
    • Przez piesbobek
      Cześć wszystkim!
      Poszukuje kogoś kto studiuje matematykę komputerową na UJ i mógłby podzielić się swoimi wrażeniami. Chodzi mi głównie o to jak mniej więcej wyglądają zajęcia, plan studiów oczywiście przejrzałem jednak chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda w praktyce. Ciekawi mnie również to na jakiej zasadzie działają przedmioty do wyboru. Znalazłem informacje o ich minimalnej ilości, ale czy jest jakaś górna granica? W sensie,czy mogę ich sobie wybrać tyle żeby pasowało mi czasowo, czy jest jakiś limit?
      Przeczytałem też, że mogą to być dowolne przedmioty oferowane na wydziale. Czyi jeśli przykładowo brakuje mi w planie czegoś o sieciach komputerowych to mogę sobie wybrać te zajęcia i będą one wspólnie z informatyką? Czy tyczy się to tylko przedmiotów obieralnych na innych kierunkach? Słyszałem też, ale to na informatyce na fais, że można sobie tak podobierać zajęcia aby mieć sporo wolnego czasu na własny rozwój lub pracę. Czy na mk jest podobnie? I na koniec czy jesteście zadowoleni z dokonanego wyboru? Przepraszam, że miejscami bez składu ale spodobał mi się ten kierunek, niestety poza krótkimi opiniami ciężko znaleźć jakąś bardziej rozbudowaną i w miarę aktualną wypowiedź. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc. 
    • Przez Jaszczurka43
      Hej.
      Składam papiery na matematykę w rekrutacji zimowej i mam nadzieję, że się na nią dostanę. Wpadłam ostatnio na pewien pomysł, ale chciałabym żeby ktoś mi doradził czy to ma sens. Mianowicie chciałabym w rekrutacji letniej pójść również na inżynierię chemiczną, albo biomedyczną na innej uczelni.
      Czy ktoś może dobierał w taki sposób dwa kierunki studiów i czy widział zastosowanie dwóch takich kierunków w praktyce?
    • Przez Renifer
      Chciałabym się Was zapytać o przeliczanie punktów na studia. Zamierzam złożyć dokumenty na lingwistykę stosowaną lub filologię. Mam w planach zdawać rozszerzony język polski, język angielski i język hiszpański. Chciałabym się dowiedzieć czy punkty z matury z angielskiego i z hiszpańskiego będą sumowane, czy zostanie brana pod uwagę matura, z której uzyskałam większą ilość punktów? Proszę o odpowiedź, zostało już mało czasu żeby wysłać ostateczne deklaracje. 

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.