Skocz do zawartości
nev0ut

Prawo UMK czy UAM? A może administracja?

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej podyskutować na forum, przynajmniej będziecie mieli kilka rożnych opini co pozwoli Wam wyrobić własne zdanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To przede wszystkim nie jest idea forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisało do mnie kilka osób, które nie uczestniczyły w dyskusji na forum, a miały kilka pytań odnoszących się do ich wyniku rekrutacyjnego, jak i samego studiowania w Poznaniu - nie każdy lubi pisać publicznie o tym jaku wynik uzyskał podczas rekrutacji. Ten wątek dotyczy wyboru kierunku oraz odwołania i jego skutecznosci - z mojej strony myślę, że temat wyczerpalam i bardziej pomoc tutaj nie mogę (chyba, że pojawia się nowe wątpliwości). Natomiast jak nadmienilam prywatne wiadomości dotyczyły także innych zagadnien, które w tym wątku moglyby zostać uznane za spam (bo samego odwołania nie dotyczą). Jak widzę forum jest puliczne i każdy może nadal zadawać pytania - nikt tego nie broni :) A że niektórzy mieli indywidualne pytania i oczekiwali indywidualnej odpowiedzi - cóż ja mogę :) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Celem forum jest dotarcie z informacjami do jak najszerszego grona odbiorców a nie pomoc indywidualna. Jeśli chcesz nieść taka pomoc to proponuje założyć swoją stronę z poradnikiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O! Dziękuję za propozycję! Myślę, że warto to przemyśleć, skoro tutaj chęć pomocy osobom z problemami inna niż publiczna jest szeroko tępiona. Trudno, na przyszlosc się zastanowię dwa razy, zanim zaoferuję komuś swój czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto spróbować:)

Wszystkie fora mają swoje zasady, na naszym również obowiązują zasady. Na większości forum nie ma pomocy przez priv, u nas istnieje, jednak nie jest zalecana. Pomóc jednemu indywidualnie, czy pomóc jednemu na forum na czym skorzysta cała reszta.

Sam wybierz, nikomu prywatnej skrzynki nie przeglądam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o administrację, to zdecydowanie polecam Kolegium Jagiellońskie. Mają świetnych wykładowców. Zresztą ogólnie to bardzo fajna uczelnia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poważnie? Nikt poza Toruniem nie zna tej uczelni. Mocno pachnie spamem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez ania8
      Witam, 
      mam pytanie dotyczące rekurtacji online na UAM w Poznaniu. Otóż nie wiem jak zaznaczyć pierwszy wybór kierunku. Zapisałam się na 5 kierunków, lecz nie wiem po czym bedzie wiadomo , który jest moim pierwszym wyborem. W zakładce 'moje zapisy' kierunki ułożone są alfabetycznie, więc nie wiem , który bedzie brany jako pierwszy wybór. Bardzo zależy mi na szbkiej odpowiedzi, z góry dziękuję.
    • Przez PanTadeusz
      Cześć, 

przeglądając wiele innych tematów na forum zauważyłem że istnieje pewna zależność ze studiami niestacjonarnymi. Czy to prawda że wynik rekrutacyjny nie ma znaczenia w trakcie rekrutacji na studia jeśli decydujemy się na studia niestacjonarne? 
      Jestem zainteresowany prawem na UW lecz pisałem maturę pare lat temu, niestety ja z przeszłości miał wtedy inne plany na przyszłość ale jak zawsze życie pisze swoje własne scenariusze a pomysł narodził się w ostatnich miesiącach co nie pozwoliło mi na napisanie matur potrzebnych w rekrutacji na studia stacjonarne. Nie chce też odkładać tego na kolejny rok bo lata lecą a jednak te studia to 5 lat pracy a finansowo mogę pozwolić sobie na płatne studia. 

Thank you from the mountain  

• Przez Nina7
      Chce studiować 2 kierunki
      1-  będzie prawo niestacjonarne.  
      2 - co wybrać żeby połączyć to z prawem i dlaczego?  
    • Przez holahop
      Witam,
      Szukam kogoś kto mógłby mi doradzić w kwestii wyboru studiów. W tym roku aplikowałem na Manchester University na prawo LLB i zostałem przyjęty. Mieszkam tutaj od 4 lat i maturę (a levels) tez zdałem tutaj w UK jednak po skończeniu studiów planuje wrócić do polski. Bardzo zależy mi na byciu prawnikiem, wiec wiem ze studia na które aplikowałem nie są wystarczające w Pl. Dlatego planuje tez aplikować na studia prawnicze tutaj. Pytanie, czy gdybym studiował obydwa prawa rownocześnie, w Polsce eksternistycznie, to miałoby to jakaś realna wartość w oczach pracodawców, zwłaszcza kancelarii międzynarodowych w Wawie? Jeżeli nie, co innego proponowalibyscie mi? Bardzo chciałbym jednak studiować w UK.
      z góry dzięki za odp :)

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Cześć Prawdopodobnie dostane się na SGH, na studia niestacjonarne wieczorowe i chciałem się troche dowiedzieć o organizacji tam, m.in jak wygląda integracja studentów ze studiów dziennych z tymi z zaocznych, czy cieżko jest przetrwać na SGHu i czy ciężko jest połączyć prace z nauką, jak wygląda wybór specjalizacji pod koniec 1 roku (wg. jakich kryteriów przyjmują studentów na daną specjalizację?) i czy ogólnie polecacie SGH w tym trybie.  Mam jeszcze do wyboru UKSW i SGGW dzienne lub UW zaoczne także prosiłbym o opinie:) (finanse i rachunkowość lub ekonomia)    
    • Proszę poczytac https://studia.pl/wyszukiwarka/?search_keywords=Historia&region=krakow&sort=random   Myślę że UP Kraków. 
    • Jemu brakuje drugiego języka. Napisał polski, matematykę, język rozszerzony i wos. Musiałby napisać drugi język na podstawie lub rozszerzeniu, a tak robi bardzo niewiele osób. Ja osobiście pisałem dwa rozszerzone, żeby zwiększyć szanse, bo też wybieram się na prawo na UW.
    • To nie jest błąd w systemie. I czytaj ze zrozumieniem. Mają być dwa rozszerzenia, nikt nie powiedział, że dwa języki. Jednym z tych dwóch rozszerzeń może być drugi język, ale nie musi. Wystarczą na przykład rozszerzenia z historii i WOS-u, a to dość standardowy zestaw w klasach humanistycznych.    W poprzednich latach jeszcze było tak, że część przedmiotów była wymagana, a cześć tylko punktowana. Bez tych punktowanych można było wziąć udział w rekrutacji, dostawało się tylko zero punktów. W tym roku zaostrzono kryteria i wszystkie przedmioty są wymagane. 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.