Skocz do zawartości
runnhigh

MiBM AGH

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś studiował? jakieś opinie? Warto? I czy jest sens startować z 764 pkt. ok rok temu próg był 640, ale ciągle rośnie i kierunek coraz bardziej popularny. Może braknąć punktów, a mnie niestety żaden inny nie interesuje. Ryzykowalibyście składanie z taka ilością pkt i nigdzie więcej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie, że tak. Masz sporo ponad 100 pkt więcej niż próg w ubiegłym roku, raczej nie ma szans, żeby Ci punktów zabrakło. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

liczę bardzo na to, że nie wzrosną. Ale nowa reformamnie już niczym nie zdziwi. Jednego roku próg wzrósł o 195pkt, ale wtedy zmniejszyli limit przyjęć. W tym roku z 400podzielili na 360 i 60na wydziale zamiejscowym. i obawiam się, że nie będzoe chętnych na tem zamiejscowy. A za tym idzie próg w górę na głównym.

A czy uczelnia może podać mi informacje o tym ile jest chętnych i gdzie? Bo wiem, że niektóre uczelie udostępniają takie informacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ilość kandydatów na dany kierunek zazwyczaj jest podawana po rekrutacji. Chociaż możesz spróbować zadzwonić do Działu Rekrutacji, bo jesli ktokolwiek udzieli Ci takich informacji to tylko w tym Dziale. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że warto! Kierunek fajny i przyszłościowy, uczelnia z tradycją i lubiana przez pracodawców. 

Jednakże zrób też sobie plan B, tak na wszelki wypadek jakby progi punktowe wzrosły za bardzo...

Może ten sam kierunek a inna uczelnia?

Spójrz tutaj: http://krakow.studia.net/mechanika-i-budowa-maszyn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście trzymam kciuki i liczę na to, że dasz znać po wynikach rektutacji :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pochwalę się, że mnie przyjęli ! i już chyba nie czekam na wyniki z Rzeszowa tylko jadę na agh składać papiery. Progi poszły w górę(na niektórych kierunkach nawet o 200pkt) ale na mibm wzrósł do nieco ponad 700. ;)

Mam nadzieję, że warto i nie będę żałować wyboru.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super! Gratulacje!!! Jestem przekonana, że nie będziesz żałować :) 

Daj znać jakie wrażenia na studiach :) 

Powodzenia!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi