Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pracownia Rysunku i Architektury RA w Poznaniu zaprasza do zapisów na Wakacyjne Warsztaty Artystyczne dla dzieci i młodzieży w dniach 6-9 lipca 2015 oraz dla dorosłych w dniach 4-5 lipca 2015. Zapisy na stronie internetowej www.rysunekarchitektura.pl , pod numerem telefonu 602 136 330 oraz mailowo: kontakt@rysunekarchitektura.pl. Na stronie pracowni można zapoznać się również z całą ofertą kursów rysunkowych i malarskich prowadzonych w naszej szkole oraz do obejrzenia galerii prac naszych uczniów. Zapraszamy! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda, że tak daleko ode mnie, bo moja córka pewnie chętnie by poszła na takie warsztaty. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez fakealien
      Hej. Czy jest tu ktoś, kto studiuje fotografię na UAP? Zamierzam składać papiery na ten kierunek. Czy macie jakieś podpowiedzi, głównie co do egzaminu? Czy jest on trudny?
      Dziękuję za odpowiedzi!
    • Przez eeemily
      Czy studiował ktoś może lub zetknął się ze studiami filologicznymi,mam tu na myśli filologię języków obcych albo po prostu studia językowe czy tzw. lingwistykę stosowaną? Jak wyglądają takie studia? Gdyby znalazł się też ktoś kto zetknął się z Uniwersytetem Rzeszowskim lub KUL-em czy UMCS-em, byłabym wdzięczna za opinie o tych uczelniach(Mam świadomość, że zawsze znajdą się i dobre i złe).
    • Przez CtrlJinn
      Cześć, mam kilka pytań związanych z powtarzeniem I roku studiów na uczelni publicznej (UW)
      - W cenniku znalazłem taką informację: "powtarzanie roku studiów pierwszego stopnia: Suma opłat za każdy powtarzany przedmiot, nie więcej jednak niż 2100 zł." Czy to oznacza, że powtarzam jedynie te przedmioty, których nie zaliczyłem? Czy wszystkie? 
      - Jeżeli wszystkie, to czy nie lepiej byłoby jeszcze raz dostać się na dany przedmiot i zacząć od początku za darmo? Czy istnieje taka możliwość? 
      - Czy jeżeli nie zaliczę przedmiotu rozłożonego na 2 semestry, mogę poprawiać tylko 1 semestr? 
      Z góry dziękuję, pozdrawiam.
    • Przez aleksandrakk
      Hej, czy jest tu może ktoś z politechniki wrocławskiej, najlepiej studiujący architekturę? Jestem ciekawa jak mniej więcej wygląda plan zajęć. Ile jest godzin zajęć w pierwszym semestrze (tygodniowo), czy ich ilość z czasem się zmienia, do której i od której na ogol trwają zajęcia, czy prawda jest ze zazwyczaj jeden dzień w tygodniu jest dodatkowo wolny, ogolnie czy da się zorganizować czas tak by studiować, pracować i rozwijać swoja niezależna pasje? 
    • Przez RysunekArchitektura
      Regularne kursy przygotowawcze w Pracowni RA przygotowujące do egzaminów na studia architektury i kierunki artystyczne! 

Roczny Kurs Rysunku - program: 
      + 4 godzinne zajęcia raz w tygodniu
      + czas trwania: 10 miesięcy
      + termin: od września 2017 do czerwca 2018
      + miejsce: Pracownia przy ulicy Półwiejskiej 23/3 w Poznaniu 
      + kameralne grupy 6-12 osobowe
      + prowadzący zajęcia: dwoje architektów z 6 letnim doświadczeniem 
      + symulacje egzaminów, profesjonalna korekta prac domowych i wykonywanych podczas zajęć
      + specjalnie przygotowane, autorskie wykłady z kompozycji
      + autorskie dydaktyczne materiały pomocnicze z każdych zajęć 
      + Otwarta Pracownia - każdy uczeń kursu może korzystać dodatkowo z pomieszczeń Pracowni poza zajęciami. 

Roczny Kurs Rysunku został opracowany z myślą o tych uczniach, którym do egzaminu na uczelnię wyższą pozostał już tylko rok. Natomiast jeśli do Twojego egzaminu na studia masz jeszcze dwa lata, zapraszamy na: 

2-letni Kurs Rysunku :
      - program oparty na Rocznym Kursie Rysunku 
      - trwa od września 2017 przez 20 miesięcy.

2-letni Kurs Rysunku to doskonały i niezwykle precyzyjny sposób na przygotowanie do egzaminu z rysunku! 

Kurs Rysunku i Malarstwa :
      Kurs Rysunku i Malarstwa przeznaczony przede wszystkim dla zdających na studia uczelni artystycznych; nauka rysunku głównie w technice ołówkowej i węglem; prowadzenie kursu: architekt i artysta plastyk; czas trwania kursu od września 2017 do czerwca 2018 r. lub dłużej.
      Kierunki, na które przygotowują kursy przygotowawcze w Pracowni RA:
      - Architektura i urbanistyka, Politechnika Poznańska i inne miasta
      - Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych, Politechnika Poznańska i inne miasta
      - Architektura krajobrazu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu i inne miasta
      - Projektowanie mebli, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu i inne miasta
      - na kierunki Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu (ASP) musisz zdać egzamin z malarstwa, dlatego polecamy Ci nasz Kurs Rysunku i Malarstwa w naszej Pracowni 

Zapisy na kursy za pomocą formularza kontaktowego na stronie internetowej Pracowni RysunekArchitektura 
      www.rysunekarchitektura.pl
      pod numerem telefonu
      602 136 330 
      lub mailowo:  kontakt@rysunekarchitektura.pl

Odwiedź nasz fanpage na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami na temat architektury, rysunku i egzaminów wstępnych! https://www.facebook.com/RysunekArchitektura

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Witam,   W tym poradniku chcę przedstawić wam sposób jak zarabiać ciekawe pieniądze przez internet z pomocą programów partnerskich.  By rozrysować jak to działa przedstawię prosty przykład: Wchodzimy do większego sklepu obuwniczego jednej ze znanych marek, wokół siebie widzimy ogromny wybór różnych produktów - obuwie sezonowe, trampki, klapki itp.  Podchodzi do nas uprzejma Pani z obsługi i oferuje nam pomoc w dobrze butów, pyta o nasze potrzeby, czego szukamy i doradza przy zakupie odpowiedniego dla nas obuwia kosztującego załóżmy 240 złotych - zostaliśmy przekonani do ich zakupu,  podchodzimy do kasy i kupujemy je u tej Pani. --- Dlaczego Pani zależało na sprzedaży tych butów?  Pani, która sprzedała nam te buty ma prowizję od sprzedaży - 5% zysku od sprzedaży tych butów idzie do jej kieszeni. Jedną z topowych sieci afiliacyjnych w Polsce jest firma TotalMoney, która posiada swój program partnerski Money2Money - legalnie działająca firma już od 17 lat, od 2016 roku jest ona częścią grupy Wirtualna Polska.  Pod odnośnikiem LINK znajdują się najczęściej zadawane pytania na temat programu - co to dokładnie jest, jak zacząć działać itp.  Aby zacząć zarabiać w takiej sieci należy się zarejestrować potrzeba założyć tam konto, zakładamy je na dane osoby prywatnej czyli. PESEL z tego względu, że z zarobionych tam pieniędzy trzeba rozliczyć się podatkowo.  Stawka 8,5% ryczałt na osobę fizyczną - według prawa podatkowego można śmiało zarobić do 2 tys. złotych bez potrzeby rozliczania tego przychodu.  ODNOŚNIK DO REJESTRACJI W panelu rejestracji, gdy pytają nas o specjalizacje wybieramy: Blogi internetowe, a w nazwie wpisujemy nick lub imię (Na podstawie nicku/imienia stworzona zostanie twoja własna porównywarka finansowa - PRZYKŁAD) Po rejestracji ukaże się nam główny pulpit - po lewej stronie na pasku pojawią się kampanie, a tam dostępna lista obecnych kampanii, które możemy polecać. Od siebie proponuję konta osobiste - banki w zamian za założenia u nich konta oferują ciekawe promocje za spełnienie określonych w miarę prostych warunków. Jeśli ktoś z twoich znajomych/rodziny chce założyć konto to możesz podesłać mu swój link, a po spełnieniu przez tą osobę danych warunków zostanie ci wypłacona prowizja (przeważnie jest to 30 dni zależne od danej kampanii) - warunki na jakich jest wypłacana prowizja określona jest w kampanii danego banku, różni się ona dla każdego banku dlatego zwróć na nie uwagę.    Co najlepsze - sam możesz założyć te konta i zgarnąć te prowizje dla siebie.  Spróbuj sam, wystarczy tylko chwila poświęconego czasu, a może akurat znajdziesz coś dla siebie Jeśli masz więcej pytań zapraszam do kontaktu poprzez forum lub pod adres e-mail: tester.maksymiliankolber@gmail.com
    • Czołem! Oferuję proste legalne zajęcie polegające na przetestowaniu paru produktów firm zewnętrznych - można zarobić naprawdę ciekawe pieniądze bez dużego nakładu pracy, bez wychodzenia z domu.  Tłumaczę krok po kroku jak to wszystko wykonać, by czerpać z tego maksymalne korzyści. Nic nie zamawiamy, nie płacimy - nic z tych rzeczy.  Jeśli chociaż trochę cię zainteresowałem, napisz do mnie - nic cię to nie kosztuje a może znajdziesz coś dla siebie  Kontakt: tester.maksymiliankolber@gmail.com Lub prosta wiadomość poprzez forum 
    • Cześć! Chciałbym spytać o wasze opinie o Mechanice i Projektowaniu Maszyn na wydziale MEiL na PW. Czy są tu osoby studiujące na tym kierunku? Na jakie zatrudnienie można liczyć po takim kierunku?   pozdrawiam
    • Bardzo dziękuję za opinię, cieszę się, że mogłem pomóc :-)
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.