Skocz do zawartości
Robert Jankowski

SOLIDNA I TERMINOWA FIRMA PROEDUKACYJNA ! Dość oszustów i amatorów. PROFESJONALNE PARTNERSTWO!

Rekomendowane odpowiedzi

Redagowanie i pomoc, Pisanie prac, Usługi w zakresie redagowania prac, Prace dyplomowe, proposterus.biz, redagowanie prac, prace dyplomowe online, prace magisterskie online, pisanie prac online, biznes plany, korekta pracy licencjackiej, pisanie prac online, pisanie pracy mgr, pomoc przy pisaniu prac, pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych, pomoc w pisaniu pracy, pomoc w pisaniu pracy dyplomowej, pomoc w pisaniu pracy maturalnej, pomoc w redagowaniu prac, praca licencjacka pomoc, prace licencjackie, prace magisterskie, prace magisterskie online, prace maturalne, redagowanie prac, tematy na prace licencjacka

www.proposterus.biz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez redakcja@dyplomna5.pl
      Szanowni Państwo,
      Pomagamy studentom dyplomantom rozwiązywać problemy w edycji, redagowaniu, prac dyplomowych licencjackich, magisterskich oraz inżynierskich. I nie tylko! Jako jedyni dajemy gwarancję na wykonaną pracę, aż do momentu akceptacji przez Twojego promotora.
      Oferuję przejrzyste zasady współpracy oparte na podpisanej umowie.

Udzielamy 100% gwarancji na Twoją pracę! Nie daj się nabrać na tanie oferty! Takie nie istnieją! Oszczędź sobie stresu i kłopotów w raporcie antyplagiatowym.

Dzięki profesjonalnemu podejściu oraz szerokiej wiedzy i okazywaniu szacunku wszystkim Klientom współpraca z nami przynosi pełną satysfakcję i 100% zadowolenie. Nasze grono tworzą odpowiednio dobrane osoby z doświadczeniem w pracach naukowych. Zatrudniamy 10 specjalistów ze wszystkich dziedzin nauki, z czego aż sześciu ma tytuł naukowy doktora.  Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalną pomoc każdemu potrzebującemu studentowi ze 100% gwarancją satysfakcji. Pomagamy w pracach stylistycznych, korektach, przypisach, antyplagiacie w pracach licencjackich, inżynierskich, magisterskich i doktorskich. Podczas trwania umowy zapewniamy bezpłatne konsultacje z przydzielonym przez nas specjalistą w danej dziedzinie.  Umożliwiamy pisanie oraz redakcje stron w języku angielskim i niemieckim.

Wykonujemy również zlecenia specjalne na życzenie.

Opracowujemy zagadnienia na egzamin w oparciu o literaturę. Przygotowujemy prezentację multimedialne.

Zapraszam do kontaktu.
      Dyplomna5.pl
    • Przez g.kupr
      Nie wiesz, jak powinien być prawidłowo sformatowany tekst? Pojęcia, tj. podwójna spacja, bękart, wdowa, szewc, półpauza są Ci obce? Masz problem z tworzeniem przypisów i opracowaniem bibliografii? Jeśli tak, zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
      Chętnie dokonam profesjonalnej korekty różnego rodzaju prac pisemnych (do tej pory zajmowałam się głównie korektą prac dyplomowych i w tym zakresie posiadam największe doświadczenie). Oferuję pomoc w formatowaniu tekstu (zgodnie z wymogami edytorskimi Twojej uczelni), poprawie błędów językowych, ortograficznych i interpunkcyjnych – nie wpływam na jakość merytoryczną treści. Odezwij się, jeśli chcesz, aby napisana przez Ciebie praca miała schludny i elegancki wygląd i pozbawiona była różnego rodzaju błędów.
      Zapraszam do kontaktu w wiadomościach prywatnych lub przez mój adres mailowy: korekta.gk@gmail.com
      Cena: od 4 do 6 zł za 1800 znaków ze spacjami (około jedna strona A4 znormalizowanego druku).
    • Przez MarianoItaliano
      Witam,
      Zajmujemy się pisaniem prac zaliczeniowych, proseminaryjnych, licencjackich oraz magisterskich.
      Piszemy prace z dziedzin:
      ·         Terroryzmu
      ·         Ekonomii
      ·         Nauk społecznych
      ·         Kryminalistyki
      ·         Bezpieczeństwa Narodowego
      ·         Historii etc.
      Piszemy prace, które muszą zawierać jasno określoną metodologię i/lub wymagają przeprowadzania ankiet.
      Pomagamy edytować i wykańczać prace. W cenie nanosimy wszystkie poprawki
      i sugestie promotora.
      Prace w stu procentach bezpieczne pod względem plagiatu.
      Pomagamy także tym ,,na ostatnią chwilę". Jednym z naszych dokonań, jest magisterium napisane w ciągu 3 tygodni. 
      Kontakt mailowy, a w przypadku studiowania na jednej z Olsztyńskich uczelni także osobisty.
      Jasne i przejrzyste warunki.

Zapraszamy do współpracy.

kazdymozebycmagistrem@gmail.com
    • Przez profesjonalisci
      Polecamy serwis, z którego pobierzesz darmowe referaty. W ofercie również sprawdzone prace dyplomowe
    • Przez napisacpl
      biuro@napisac.pl
      790 666 794
      Niesiemy pomoc dydaktyczną z zakresu pracy licencjackiej/magisterskiej/inżynierskiej/dowolnej pracy zaliczeniowej.
      Zrealizujemy każdy problematyczny aspekt.
      Jesteśmy firmą zrzeszającą wybitnych pracowników naukowych ze wszystkich dziedzin nauki.
      Nie szukaj ogłoszeń anonimowych studentów i oszustów. Zaufaj legalnej firmie z doświadczeniem i gwarancją jakości 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!
      www.napisac.pl

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Prowadzenie biznesu to zadanie na tyle interdyscyplinarne, że nie da się tutaj wybrać jednego konkretnego kierunku, który mógłby cie w całości przygotować. Przyda się wiedza zarówno z zakresu marketingu, rachunkowości, zarządzania czy konkretnej specyfikacji odnośnie branży w której chcesz pracować. Najogólniej warto postawić na kierunek zarządzanie i marketing. Przyda się tez wiedza odnośnie tworzenia marki i wprowadzania produktów na rynek https://necon.pl/projekty/framelogic/  Ale weź także pod uwagę, że wiele z tych zadań możesz po prostu zlecić innym firmom. 
    • Ja myślę, że rezygnacja po zaledwie tygodniu to za wcześnie i trudno będzie ją zrozumieć Twoim najbliższym i znajomym. To oczywiście Twoja decyzja, ale może lepiej byłoby postudiować chociaż parę tygodni, żeby jeszcze bardziej upewnić się w swojej decyzji oraz lepiej zapoznać się ze specyfiką i rytmem studiowania, żeby na kolejnych studiach mieć łatwiejszy start.
    • Mozna robic praktyki w innej instytucji niz wskazuje na to specjalność jeśli odpowiednio to Uargumentujesz. Ja, tak zrobiłem.  Na filologii jest pewnie dużo trudniej. Kiedyś nie było specjalności na filologii angielskiej na licencjacie i dzisiaj jest bardzo dużo takich nauczycieli np. Moja żona. 
    • to interesujące, nie wiedziałam o tym, że można zrobić praktyki w szkole mając inną specjalność. Chętnie na magisterce zrobię specjalność nauczycielską tylko, że te praktyki będą w liceum. Nie miałabym uprawnień do uczenia w podstawówce a slyszałam, że nie mając uprawnień do podstawówki nie można uczyć nigdzie. W takim razie na darmo chodziłabym na specjalność nauczycielską na magisterce. 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.