Skocz do zawartości
Henryk

Portal z darmowymi ogłoszeniami: PSUEP.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

Jako studenci czasem szukamy miejsc, w których można coś sprzedać, kupić lub umieścić ogłoszenie, dlatego jeżeli macie podobne problemy, to chciałbym polecić wam umieszczenie ogłoszenia na Portalu Studentów Uniwersytetów Europejskich i Polskich, w skrócie PSUEP.pl.

Portal niedawno uruchomił możliwość dodawani ogłoszeń. Można to zrobić za darmo, po rejestracji.

Do ogłoszeń można dodawać zdjecia, a same ogłoszenia ważne są bezterminowo, aż do usunięcia przez ogłoszeniodawcę.

Aktualne ogłoszenia można umieszczać i przeglądać tu:

http://www.psuep.pl/ogloszenia/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oo! Bardzo fajny portal :) Dzięki za info! Ja ze swojej strony polecę natomiast stronkę http://www.anonsik.rzeszow.pl/ Sama korzystam z niej najczęściej i również jest spoko ;) Ogłoszenia za free można dodawać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam serwis ogłoszeniowy e-handelek.pl. 

Portal ogłoszeniowy e-handelek zaprasza firmy i użytkowników prywatnych do prezentowania swojej oferty, produktów i usług całkowicie za darmo w serwisie ogłoszeniowym e-handelek.pl.

W naszym serwisie oddajemy Tobie użytkowniku takie funkcje jak:

• auto-uzupełnianie danych w formularzach dodawania po uzupełnieniu w panelu użytkownika co przyśpiesza dodawanie ogłoszenia
  • dodawanie darmowych ogłoszeń, zleceń produktów
  • promowanie swoich ogłoszeń na: facebook, gadu gadu, twiter, nasza klasa i innych
  • dodawanie zdjęć
  • promowanie dodawanych ogłoszeń, produktów, ofert, zleceń itp w dowolnym momencie (opcja PU)
  • zarządzanie dodawanymi ogłoszeniami, produktami, ofertami, zleceniami itp w dowolnym momencie
  • schowek na obserwowane ogłoszenia, produkty, oferty, zlecenia itp
  • funkcja zmiany hasła, przypomnienia hasła użytkownika oraz wyślij ponownie link rejestracji
  • możliwość dodawania większej ilości zdjęć niż użytkownik nie zarejestrowany (funkcje konfigurowane w PA)
  • powiadomienia na e-mail o kończącym się okresie prezentacji ogłoszenia, produktu, oferty, zlecenia itp
  • promocje w serwisie - darmowe wpisy i promowania od administratora przydzielane użytkownikowi
  • możliwość podbijania ogłoszenia na liście wyników kategorii

Serdecznie zapraszamy!!!

http://www.e-handelek.pl

Polub nas na facebook
https://www.facebook.com/ehandelek/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez nszyler@interia.pl
      Cześć zdawałem maturę rok temu ale zdałem bardzo słabo bo angielski 34%, matematyka 44%, polski 56% i geografia 23% Geografie w tym roku zamierzałem poprawiać i chodź nauka mi idzie dobrze to nie umiem wbić się w klucz i naprawdę słabo idą mi arkusze. Przewiduje max 40%, chodź liczę na więcej, jednak nie nastawiam się na zbyt wiele. Myślałem o studiach na kierunku gospodarka przestrzenna. Na niektórych uczelniach jest to oblegany kierunek, na innych nie. Czy powinienem wydawać pieniądze na rekrutacje na topowe uczelnie czy z góry sobie je darować? Na jakie uczelnie jest najmniejszy próg żeby mieć szansę dostania się na studia? I czy w ogóle jest sens aplikowania na jakiekolwiek studia bo nie wiem czy z tak słabo zdaną maturą mam szansę gdziekolwiek się dostać?
    • Przez TextBookers
      Zapraszamy do współpracy z serwisem TextBookers!
       Poszukujemy autorów, którzy chcieliby rozpocząć współpracę przy realizacji tekstów obcojęzycznych – w języku angielskim i niemieckim. Zapewniamy przejrzyste warunki współpracy, proste zasady wypłat , atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od tego, jak Twoje teksty oceniać będą klienci, a także, a może przede wszystkim, zlecenia dostępne 24 h na dobę. Pracujesz, kiedy chcesz, wszędzie tam, gdzie masz dostęp do Internetu. Masz wątpliwości, czy to dla Ciebie – poznaj jakości tekstów tu https://www.textbookers.com/pomoc/wymagania-jakosciowe i sprawdź to.
      Serwis Texbookers od momentu powstania zapewnia Klientom serwisu dostęp do treści SEO w każdej jakości, a Autorom – stałą możliwość pisania i zarabiania. Rozwijamy się dynamicznie, a dzięki temu możemy poszerzać zakres naszych usług. Chcesz dołączyć do grona Autorów tworzących nową jakość w naszym Serwisie?
      To proste. Wystarczy wejść na stronę www.textbookers.com, założyć konto, napisać krótki tekst próbny, a następnie podpisać i przesłać nam umowę.  Po jej pozytywnej weryfikacji, pozostaje Ci jedynie rozpocząć realizację tekstów!

Zapraszamy także do udziału w Programie Partnerskim "Poszukiwanie copywriterów", dzięki któremu można zdobyć dodatkowe punkty wymienne na gotówkę. Szczegóły programu opisaliśmy na naszym blogu https://www.textbookers.com/blog/program-partnerski-poszukiwanie-copywriterow/

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia

Zespół TextBookers.com 
    • Przez Mateusz_G
      Cześć, w ramach pracy licencjackiej prowadzę badania preferencji dotyczących redystrybucji dochodu i proszę Was o pomoc - wzięcie udziału w badaniu. Forma jest ciekawa, a badanie trwa 2 minuty:
      Link do badania (klik)
      Z góry Wszystkim dziękuję! 
    • Przez A2001
      Są tu może studenci wydziału prawa i administracji z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu ? 
      Jaki kierunek studiujecie ? I jakie macie opinie ? 

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.