Skocz do zawartości
AAnnaa

*** P O M O C W P I S A N I U P R A C ***

Rekomendowane odpowiedzi

Kompleksowa pomoc w opracowaniu prac dyplomowych oraz zaliczeniowych. 

Szybki termin realizacji, wieloletnie doświadczenie, gwarancja oryginalności.

ATRAKCYJNE CENY.

E-MAIL : e-pracena6@o2.pl

TEL. 731-802-775 

***  P O L E C A M    S E R D E C Z N I E  ***

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam   e-pracena6@o2.pl

Osobę poleciła mi koleżanka, która wcześniej już zlecała Pani napisanie kilku prac.

Swojego  czasu zamówiłam pracę zaliczeniową i byłam bardzo zadowolona. Praca konkretna, na temat bez lania wody z solidną bibliografią. Praca była szybko zrealizowana, a kontakt z Panią bardzo dobry.

Postanowiłam również zlecić Pani napisanie pracy licencjackiej i tym razem również się nie zawiodłam.  

Dostałam pracę, napisaną zgodnie z wymogami formalnymi uczelni, nie musiałam męczyć się z poprawianiem przypisów, czy ustawianiem marginesów i zmianą czcionki. Praca konkretna i w temacie. Dziękuję za pomoc J

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

J.W.

Sprawdzony adres,

Zleciłam napisanie licencjatu i jestem bardzo zadowolona.

Sprawna realizacja, praca na czas, dobry kontakt, zero zaliczek, praca na poziomie i w  temacie z obrą bibliografią.,

Sprawdzone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zero problemów. Skorzystałem i jestem bardzo zadowolony :).

Bardzo dobry kontakt.

Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za pozytywne komentarze :)

Zachęcam do współpracy wszystkich, którzy potrzebują pomocy. 

e-pracena6@o2.pl 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez MartynaF
      Hej. Mój dylemat dręczy mnie od dłuższego czasu. Opiszę w miarę krótko na czym on polega. Liczę na zrozumienie i dobra radę 
      W 2009 świetnie zdałam maturę. Dostałam się na SGGW na Technologię żywności. Czar jednak prysl ponieważ zaszłam w ciążę.. Zostawiłam studia. Po urodzeniu dziecka w 2010 poszłam na Zarządzanie i inż.produkcji zaocznie. Tych studiów również nie skończyłam z przyczyn osobistych. Dałam sobie spokój ze szkola na kilka lat. Przez te wszystkie lata czynnie pracowałam i pracuje. Obecnie księgowość. W 2017r postanowiłam szybko zrealizować plan zdobycia wyższego wykształcenia i tak oto pisze właśnie prace licencjacka, jestem na 3roku zarządzania. To co mnie boli to to, że nie realizuje się w tym co lubiłam - biologia, chemia i pokrewne dziedziny. Nie wiem co robić dalej, gdzie iść na tą magisterkę? Czuję że to zarządzanie i ta praca papierkowa to jakaś wypadkowa mojej skomplikowanej przeszłości. Mam 28 lat. Czy nie za późno na zmianę branży? Zastanawiam się nad następującym rozwiazaniem: wrócić na mgr z Inż.produkcji lub z ochrony środowiska (Wseiz) i iść na podyplomowke z bezp.zywnosci na SGGW lub na PW na Technologie chem. Wiem że nie mam startu z licencjatem z zarządzania na zaoczne studia typu technologia żywności czy chemia lub pokrewne. Ale czy gdybym po moim licencjacie poszła najpierw na podyplomowke np z żywności to miałabym później większe szanse na przyjęcie na zaoczne studia mgr z tej dziedziny? Czy może jednak trzymać się już tych finansów skoro pracuje w tym kilka lat? A może da się to jakoś połączyć? Po maturze było jakoś prościej z tym wyborem.. Sam fakt że ja-klasowy kujon nie osiągnęłam nic w swojej specjalności również boli.. Może ktoś mnie oświeci bo zaczynam popadać w paranoje. Pozdrawiam 
    • Przez TomaszSt
      Cześć wszystkim,
      jak w tytule - posiadam duże doświadczenie zarówno pod kątem korekty, opracowania i wszelkich modyfikacji prac zaliczeniowych jak i tworzeniu nowych tekstów. Wszystkie zlecenia wykonuję od podstaw, cena zawsze jest ustalana indywidualnie - negocjowalna.
      Moje publikacje można odnaleźć w sieci - publikowałem różne artykuły, głównie o treści historycznej (z wykształcenia historyk wojskowości o specjalności nauczycielskiej - mgr) aczkolwiek zajmuję się również pedagogiką, socjologią, psychologią, dziennikarstwem etc. W przypadku kontaktu przesyłam próbki swoich prac do wglądu.
      Wszystkie zlecenia wykonuję rzetelnie i całkowicie OD PODSTAW.
      Pozdrawiam

• Przez Maciej Dworski
      Witam Państwa serdecznie,
      świadczę usługę pomocy w projektowaniu i tworzeniu prac dyplomowych na kierunku Budownictwa (począwszy od prac inżynierskich a skończywszy na pracach doktorskich). Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą to zapraszam do kontaktu: maciej.dworski.projekty@gmail.com. Proszę postarać się opisać temat, plan i zakres pracy a także termin realizacji. 
      Pozdrawiam, także serdecznie,
      Maciej Dworski
      maciej.dworski.projekty@gmail.com

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.