Skocz do zawartości
oli

Pomogę w napisaniu pracy dyplomowej, bez ryzyka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

mam w tej chwili możliwość pomocy w napisaniu pracy dyplomowej. Mam naprawdę duże doświadczenie i sporo wolnego czasu. Pisałam już prace z zarządzania, pedagogiki, socjologii, ochrony środowiska, logistyki, bhp, kosmetologii, ale jestem otwarta również na inne propozycję. Stawka jest uzależniona od tematu i terminu. nie wymagam zaliczek, pracę przesyłam w częściach i jestem otwarta na wszelkie sugestie.

Po więcej informacji piszcie na piszemy2015@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potrzebujesz pomocy przy napisaniu pracy? (mgr, lic, zaliczeniowej, wypracowaniu?)
Zapraszamy na www.pisanieprac24.com - profesjonalna pomoc korepetytorska!
Nie czekaj - napisz do nas albo zadzwoń!
W każdym miesiącu nowe - promocje!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie szukam kogoś kto napisze mi pracę i nie wiem sama co zrobić. Już zostałam raz oszukana i nie chcę, aby się to powtórzyło. Mam kilka firm, które wydają się być uczciwe, te opisane powyżej to nie wiem, ale myślałam nad www.redakcja-pisanie.eu Najważniejsze żeby było profesjonalnie i uczciwie... o terminowości też nie zapominajmy. Jeśli macie swoje spostrzeżenia napiszcie.. czas mnie goni :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ze swojej strony mogę polecić osoby z www.iprace.pl  pomogli mi przy napisaniu licencjatu. Bardzo dobrze się nam razem pracowało. Rzetelność i terminowość pierwsza klasa. Miałam skończoną pracę już miesiąc przed obroną, więc byłam mega spokojna ;) A ta przede mną już za kilka dni. Trzymajcie kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez redakcja@dyplomna5.pl
      Szanowni Państwo,
      Pomagamy studentom dyplomantom rozwiązywać problemy w edycji, redagowaniu, prac dyplomowych licencjackich, magisterskich oraz inżynierskich. I nie tylko! Jako jedyni dajemy gwarancję na wykonaną pracę, aż do momentu akceptacji przez Twojego promotora.
      Oferuję przejrzyste zasady współpracy oparte na podpisanej umowie.

Udzielamy 100% gwarancji na Twoją pracę! Nie daj się nabrać na tanie oferty! Takie nie istnieją! Oszczędź sobie stresu i kłopotów w raporcie antyplagiatowym.

Dzięki profesjonalnemu podejściu oraz szerokiej wiedzy i okazywaniu szacunku wszystkim Klientom współpraca z nami przynosi pełną satysfakcję i 100% zadowolenie. Nasze grono tworzą odpowiednio dobrane osoby z doświadczeniem w pracach naukowych. Zatrudniamy 10 specjalistów ze wszystkich dziedzin nauki, z czego aż sześciu ma tytuł naukowy doktora.  Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalną pomoc każdemu potrzebującemu studentowi ze 100% gwarancją satysfakcji. Pomagamy w pracach stylistycznych, korektach, przypisach, antyplagiacie w pracach licencjackich, inżynierskich, magisterskich i doktorskich. Podczas trwania umowy zapewniamy bezpłatne konsultacje z przydzielonym przez nas specjalistą w danej dziedzinie.  Umożliwiamy pisanie oraz redakcje stron w języku angielskim i niemieckim.

Wykonujemy również zlecenia specjalne na życzenie.

Opracowujemy zagadnienia na egzamin w oparciu o literaturę. Przygotowujemy prezentację multimedialne.

Zapraszam do kontaktu.
      Dyplomna5.pl
    • Przez MarianoItaliano
      Witam,
      Zajmujemy się pisaniem prac zaliczeniowych, proseminaryjnych, licencjackich oraz magisterskich.
      Piszemy prace z dziedzin:
      ·         Terroryzmu
      ·         Ekonomii
      ·         Nauk społecznych
      ·         Kryminalistyki
      ·         Bezpieczeństwa Narodowego
      ·         Historii etc.
      Piszemy prace, które muszą zawierać jasno określoną metodologię i/lub wymagają przeprowadzania ankiet.
      Pomagamy edytować i wykańczać prace. W cenie nanosimy wszystkie poprawki
      i sugestie promotora.
      Prace w stu procentach bezpieczne pod względem plagiatu.
      Pomagamy także tym ,,na ostatnią chwilę". Jednym z naszych dokonań, jest magisterium napisane w ciągu 3 tygodni. 
      Kontakt mailowy, a w przypadku studiowania na jednej z Olsztyńskich uczelni także osobisty.
      Jasne i przejrzyste warunki.

Zapraszamy do współpracy.

kazdymozebycmagistrem@gmail.com
    • Przez napisacpl
      biuro@napisac.pl
      790 666 794
      Niesiemy pomoc dydaktyczną z zakresu pracy licencjackiej/magisterskiej/inżynierskiej/dowolnej pracy zaliczeniowej.
      Zrealizujemy każdy problematyczny aspekt.
      Jesteśmy firmą zrzeszającą wybitnych pracowników naukowych ze wszystkich dziedzin nauki.
      Nie szukaj ogłoszeń anonimowych studentów i oszustów. Zaufaj legalnej firmie z doświadczeniem i gwarancją jakości 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!
      www.napisac.pl
    • Przez ZrobimyZaCiebie
      I przychodzi ten okres, kiedy kończy się pewien istotny etap Twojego życia a głowę zaprzątają refleksje związane z przyszłością.
      W naszych największych snach już z daleka widzimy ten dyplom, mnóstwo uśmiechów na twarzach rodziny i znajomych, no i oczywiście to nieopisane uczucie ulgi.
      Biegniemy, już prawie mamy go w rekach, ale przed nami nagle pojawia się wielki mur z napisem OBRONA.
      Praca dyplomowa… to jedyna przeszkoda, która dzieli nas od spełnienia naszego snu a jednak MUSISZ ja napisać.
      •             Chcesz założyć własna firmę?
      •             A może kończysz studia żeby przejąć prowadzenie firmy Twoich bliskich?
      •             Poszedłeś na studia związane z finansami, bo na rynku zawsze Bedzie zapotrzebowanie na takie wykształcenie?
      •             Jesteś zapracowany? Prowadzisz aktywny tryb życia?
      •             Po prostu masz wiele innych ciekawszych spraw i nie masz czasu zaprzątać sobie tym Głowy?
      •             A może należysz do osób zaczynających przygodę z giełda i potrzebujesz analizy spółki?
      •             Lub z własnej czystej ciekawości masz w głowie spółki, które wymagają sprawnego zestawienia przez fachowca?

Kiedyś sami musieliśmy się podjąć tego wyzwania, a dziś, jako Analitycy rynków finansowych możemy pomóc i Wam. Napiszemy pracę lub przygotujemy analizę związaną z dziedziną finansów specjalizującą się w:
      •             Akcjach,
      •             Obligacjach,
      •             Ocenie kondycji finansowej spółek,
      •             Analizie sprawozdań finansowych,
      •             Analizie metodą wskaźnikową,
      •             Wycenie akcji spółek giełdowych notowanych na GPW,
      •             Sprawdzeniu emitentów obligacji pod kątem zadłużenia,

Wszyscy wokół powtarzają ze samo się nie zrobi?
      Z nasza pomocą się zrobi!
      Sprawimy, aby Twój sen stal się rzeczywistością!
      Ukończenie studiów to duży krok do sukcesu i my pozwolimy Ci go osiągnąć!
      Pamiętaj, od teraz MOŻESZ wszystko, nic nie MUSISZ.
      Po więcej szczegółów napisz do nas maila zrobimyzaciebie24h@gmail.com lub zadzwoń 510 521 756.
    • Przez zanzibar
      Jeśli ktoś miałby problem z napisaniem pracy lub opracowaniem materiałów, spisu treści, znalezieniem bibliografii itp. to pomocne może okazać się skorzystanie z serwisu http://pracenapiec.pl gdzie istnieje możliwość uzyskania wsparcia oraz konsultacji w tych kwestiach. Serwis oferuje pomoc w wąskim, jak i szerokim aspekcie procesu jakim jest pisanie pracy. Natomiast każda pomoc, o ile oczywiście jest możliwa, to zostaje dopasowana do indywidualnych potrzeb i realizowana jest zgodnie z ustalonym zakresem i zaakceptowanymi przez obie strony zasadami.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.